קורס לימוד סינית
מעוניין לכתוב בפורטל סין
טיול לסין בהתאמה אישית

שאלות ותשובות בנושא השכרת דירה בסין

 

  לשליחת שאלה בנושא השכרת דירה בבייג'ין, השכרת דירה בשנגחאי או בעיר אחרת בסין יש למלא את הטופס, התשובה לשאלה תישלח בדואר.

מערכת האתר מתחייבת לא לעשות שום שימוש בפרטים שיוזנו למעט לצורך שליחת התשובה לשאלה. 

השאלה שנשלחה והתשובה שהתקבלה יועלו לאתר ללא ציון פרטי השואל או פרטים מזהים אחרים

 

*
*
*


אלון שגיב
מדריך אל סין ואל טיבט. דובר סינית ובוגר החוג למזרח אסיה באוניברסיטת ת"א. תושב סין בעשר השנים האחרונות ובעל מסעדה בסין.

מאמרים של אלון שגיב:
חודש טיול בסין - עלויות
כיצד להתכונן לטיול בסין
ממלכת הנשים של יונאן


הבהרה

כותבי התשובות בפורום ו/או האתר עושים כל שביכולתם על מנת להבטיח שהתשובות יהיו מדויקות ושלמות, אולם כותבי התשובות ו/או האתר לא ישאו בכל אחריות שהיא הקשורה עם מתן התשובות, ובכל מקרה ובשום תנאי לא יהיו כותבי התשובות ו/או האתר אחראים לכל נזק פיזי, נזק כספי או כל נזק אחר שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות המשתמש על התשובות הניתנות. המשתמש מקבל על עצמו את מלוא הסיכון והאחריות בשימוש בתשובות הניתנות ולא תהיה לו כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה נגד נותני התשובות. למען הסר ספק, שימוש בתשובות הניתנות באתר ובשירות נעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש ובשום מקרה לא יהיו כותבי התשובות ו/או האתר אחראים על טעויות, השמטות, אי-דיוקים, מידע מוטעה וכד'.


שאלות ותשובות בכל מה שקשור להשכרת דירה בסין

מעבר לשאלות ותשובות נוספות בתחתית העמוד

 

אני ואישתי עוברים לסין אני הולך ללמוד בביגינג, רציתי לדעת כמה עולה פחות או יותר להשכיר דירה ובאילו אוזרים כדאי לי לחפש?...

השאלה:
אני ואישתי עוברים לסין אני הולך ללמוד בביגינג, רציתי לדעת כמה עולה פחות או יותר להשכיר דירה ובאילו אזורים כדאי לי לחפש, כמו גם לגבי באיזה אזור כדאי לי לנסוע בכדי למצוא גסטהוס במחרים סברים. בנוסף אישתי בהריון ורצינו לדעת איזה בתי חולים כדאי לנו ללכת, ואיך ניתן לעשות ביטוח בריאות בסין. גם הייתי שמח לדעת האם יש שם חברה ישראלים שמחפשים עובדים. תודה רבה מראש.

התשובה:
הי, 

מחירי דירות נורמליות יתחילו מ 500 דולר ועד מחירים בני שלוש ספרות. אני חושב שעדיף לקחת בחשבון משהו בסביבות ה 750 דולר - סטונדטים באזור יכולים לעזור לך למצוא דירות זולות מזה.
 
המיקום תלוי באיפה אתה הולך ללמוד. בייג'ינג ענקית וטעות בבחירת המקום עלולה לעלות לך בשעות רבות של פקקים. עדיף לגור בקרבת האוניברסיטה בה אתה מתכוון ללמוד. בדרך כלל בסביבה הקרובה יהיו מתווכי דירות וסוכנויות שונות שיציעו דירות במגוון רחב.
 
בבייג'ינג יש בתי חולים מערביים ברמה גבוהה כמו ה sos
 
 
united family
באשר למציאת עבודה תנסה באל על ובכל מקרה, כשתגיע, תכיר אנשים ותוכל להיעזר בהם במציאת עבודה. קשה מאוד יהיה למצוא עבודה מראש. מקום טוב להכיר ישראלים יכול להיות בבית חב"ד.
 
בהצלחה
 
אלון 
לראש העמוד 
שלום, שמי אמיתי קרני אני בן 24 ואני מתכוון ללמוד באוניברסיטה לרפואה סינית בביג'ין, את הקשר עם האוניברסיטה יצרתי והם הזמינו אותי למבחן וראיון אישי באנגלית בסוף אוגוסט, האוניברסיטה לא מארגנת דירות אבל א

שאלה:

שלום, שמי אמיתי קרני אני בן 24 ואני מתכוון ללמוד באוניברסיטה לרפואה סינית בביג'ין, את הקשר עם האוניברסיטה יצרתי והם הזמינו אותי למבחן וראיון אישי באנגלית בסוף אוגוסט, האוניברסיטה לא מארגנת דירות אבל אני יודע שצמוד לאוניברסיטה יש מבניי דירות שכולם מושכרים למטרה זו, לדעתך אני צריך לנסות לסגור מהארץ או להגיע לשם שבוע לפניי ואז לסגור?? אני אשמח לשמוע עוד טיפים כלליים. תודה רבה

 

תשובה:

הי איתי

אין צורך לסגור מראש

תוכל לשהות שבוע ימים במלון ובינתיים לחפש דירה בסביבה

סביב כל אוניברסיטה בסין יש דירות רבות להשכרה וסוכני תיווך רבים שיעזרו לך למצוא את מה שאת מבקש

בהצלחה

אלון

 

לראש העמוד 
עבור לתוכן העמוד