קורס לימוד סינית
מעוניין לכתוב בפורטל סין
טיול לסין בהתאמה אישית

אמנות עכשווית ותרבות סינית

 

 

טעם, שביעות רצון ואושר ZHAO LI. NAMOC המוזיאון הלאומי בייג'ין 2011 – רות המאירי

ZHAO LI ילידת בייג'ין. חברה באגודת האומנים. אוצרת. סמנכ"ל הוועדה לתכנון העיר בייג'ין. דירקטורית בגוף המנהל את תערוכת תכנון העיר בייג'ין.

תערוכה במוזיאון הלאומי של בייג'ין 2010 NAMOC - רות המאירי

האקדמיה CHENGDU צעדה צעדים גדולים מאז היווסדה ב 1980. זמן זה תואם את הרפורמות הכלכליות שהחלו בסין ב 1979. התערוכה לכבוד יום הולדתה של האקדמיה.

חיים חדשים מבין ההריסות, פסלת קוריאנית, בייג'ין 2010 - רות המאירי

עבודותיה עמודים הבנויים מחוליות חוליות שהתמוטטו ונבנו מחדש. אימא אדמה. נשים בהריון. חיים חדשים.

תערוכת ציורי שמן ב NAMOC המוזיאון הלאומי בסין, בייג'ין 2010 - רות המאירי

הציור המסורתי הקלאסי בסין בדיו או בצבעי מים, על נייר או משי. זו מסורת רצופה בת אלפיים שנים. שיא ההתפתחות של ציורי השמן חלה בשנות השמונים. עם הכלתן של הרפורמות הכלכליות, הפתיחות והשינוי בחיים החברתיים והכלכליים.

ממצאים ארכיאולוגים מרהיבי עין ומוסיפי דעת, CAPITAL MUSEUM בייג'ין 2010 - רות המאירי

בתערוכה כ 260 ממצאים שלוקטו מ 20 מוסדות ומוזיאונים לארכיאולוגיה ברחבי סין, ותיארוכם מהתקופה הניאוליטית המצוינת בסין לפני 20 אלף שנים לפנה"ס.

בייג'ינג-דיזיין - רהיטים בבייג'ינג - ד"ר שושן ברוש-ויץ

כמה אולמות תצוגה אפשר לראות ביום אחד? מה שתענו יהיה פחות ממה שריכזו בקניון הרהיטים Macalline המבהיק מדרום מזרח לאיזור גאומאו, בשולי הטבעת הרביעית.

אמנות אוונגארדית מקובה, גלריית XIN DONG CHENG CONTEMPORARY ART בייג'ין 2010 - רות המאירי

קובה הייתה המדינה הראשונה מארצות אמריקה הלטינית שקשרה קשרים דיפלומטיים עם סין.

הארכיטקט פרנק גרי, תערוכה ב VILLAGE, בייג'ין 2010 - רות המאירי

במתחם ה VILLAGE בבייג'ין, מוצגת תערוכה של פרנק גרי אחד מגדולי הארכיטקטים בעולם. בתערוכה מוצגים עבודותיו של גרי הנמצאות במקומות שונים בעולם.

אמנות הדפסים אמריקאים, המוזיאון הלאומי בייג'ין NAMOC, אוקטובר 2010 - רות המאירי

התערוכה מייצגת התפתחות ההדפסים האמריקאים בשלושים השנים האחרונות. זו הפעם הראשונה להצגת אמנות הדפסים עכשווית אמריקאית בסין.

קסם פסלוני קרמיקה. המוזיאון הלאומי בייג'ין NAMOC, אוקטובר 2010 - רות המאירי

ZHANG דור שישי למשפחת אמנים. חופשי מהשפעת הפיסול המסורתי שהופיע במאוזוליאומים של הקיסרים או דמויות פילוסופיות רוחניות או דתיות. פסלוניו ריאליסטיים ובעלי מנעד גדול של דמויות.

LI ZHIHONG. גלריית LINE. בייג'ין אוקטובר 2010 - רות המאירי

יליד 1969 ב JIANXI, פרובינציית GANGZHOU. מ - 2006 צייר במשרה מלאה. תמונותיו נמכרות ב 10 אלפים דולר ואף יותר בקריסטי'ס בלונדון. כל התמונות המוצגות כאן - שמן ואקריליק על קנבס.

ביצועים נהדרים. תערוכה בגלריית PACE BEIJING עד ה 10 בדצמבר. בייג'ין 2010 - רות המאירי

התערוכה מציגה פרספקטיבה חדשה באמנות הסינית העכשווית. זו חיונית, מרגשת, ובאותו הזמן גם מדאיגה. קשה לצפות כוון התפתחותה. בתערוכה 30 אמנים פעילים וידועים בסין ובעולם.

יצירה בהתהוות : מעגליות ותרגום מחדש. גלריית איבריה - רות המאירי

37 אמנים התגלו ברחבי סין וטייוואן. ניתנה להם יד חופשית ליצור, לערוך ניסויים מחשבתיים, שהוליכו ליצירתיות ולהתגשמות חלומותיהם. בתערוכה ניתן לראות אמנות עכשווית ניסויית בדרך רב תחומית.

ביאנאלה מס.4 בבייג'ין, המוזיאון הלאומי בייג'ין - רות המאירי

זו השנה הרביעית ברציפות בה נערכת בבייג'ין ביאנלה, התערוכה נערכת בסימן האקולוגי - אחריותם של אומנים עכשוויים לשמור על עולמנו. התערוכה נקראת - דאגה לסביבה ולקיום אנושי.

האופנה כאמנות, VILLAGE בייג'ין 2010 - רות המאירי

הקונספט בסין של האופנה כאומנות, הובילה ליצירת תערוכה גדולה ב VILLAGE בבייג'ין. הבמה והמדיה השייכות לאופנה הפכו לייחודיות באופנה כאומנות. יש להן דרכים אפקטיביות מיוחדות להבעה. התרומה המשמעותית היא להפוך את MADE IN CHINA ל CREATE IN CHINA.
  1. לעמוד הבא
עבור לתוכן העמוד