טיול לסין בהתאמה אישית
קורס לימוד סינית
מעוניין לכתוב בפורטל סין

תמונות ומצגות מסין

 

 

תמונות מטיול ביונאן (2) - גילי שיינר

תמונות מטיולים באזור יונאן של גילי שיינר שכיום דובר, כותב וקורא סינית, מדריך ומארגן טיולים יחודיים מסוגם בדגש על תרבות סין, באזור יונאן שבדרום מערב סין.

תמונות מטיול ביונאן (1) - גילי שיינר

תמונות מטיולים באזור יונאן של גילי שיינר שכיום דובר, כותב וקורא סינית, מדריך ומארגן טיולים יחודיים מסוגם בדגש על תרבות סין, באזור יונאן שבדרום מערב סין.

מצגות מסין בהשראת הספר "יומן סין" - גיא שחר

תמונות בהשראת הספר "יומן סין" מאת גיא שחר

תמונות בהשראת הספר "יומן סין" מאת גיא שחר. גיא שחר, אושיית אינטרנט ומחבר הספר "הודו ונפאל" נוסע הפעם לסין. בספרו השני "יומן סין" הוא לוקח את הקוראים למסע בקדרה הסינית הרותחת. התמונות באתר האינטרנט של הספר מלוות ומשלימות את התיאורים שבספר, ועומדות בפני עצמן כתערוכה שהיא צוהר מרתק למעצמה הסינית העולה.

אוסף גדול של תמונות ומצגות מסין

מצגות מסין

אתר המכיל מצגות שנאספו מרחבי האינטרנט

יש הרבה אנשים בסין - הצילומים של הצלמת אילת נויפלד

הצילומים של הצלמת אילת נויפלד, מתארים מסע בן חמישה שבועות אל החוויה הסינית: המראות, הצבעים, הריחות והטעמים, תוך שיתוף הצופה באותנטיות של התרבות, האנשים, המקום והרגע.

תמונות מסין - אריה קוץ

אריה קוץ, מרצה לאדריכלות בחוג ללימודי מזרח אסיה, אוניברסיטת תל אביב. אדריכל, מתכנן ערים ומתכנן נוף. התמונות לקוחות מתוך ההרצאה "ארכיטקטורה בסין 2500 שנות אורבניזם", שנערכה במוזיאון ישראל במסגרת תערוכת תוצרת סין.

תמונות שצילם וערך אלי ממן

מונגוליה באופניים: ביקור בבייג'ינג - יגב אמוץ ויאיר רן - nrg

שני חברים יוצאים לדרך - יאיר כותב, אמוץ מצלם. הפעם: מסע מצולם בבייג'ינג של ימי האולימפיאדה, שוק הלילה והעיר האסורה

להאסה בירת טיבט: מסורת עתיקה לצד סימני הכיבוש הסיני - nrg

האולימפיאדה בסין הפנתה את תשומת לב העולם למתרחש במדינת הענק. רבים בעולם המערבי קבלו על מצב זכויות האדם הירוד, במיוחד בלהאסה בירת טיבט, שהכיבוש הסיני הפך אותה לשלוחה של בייג'ין.

מסע אישי עם יפה כפיר

במרכז הרובע הטיבטי בלהאסה ילדים מסתפרים, במרכז המדרכה, באמצע הרחוב. הם לא יודעים עדיין כלום על סינים, על קדושה. בעוד הספר מספר ומגלח, מכינים לו את הקליינט הבא.
עבור לתוכן העמוד