טיול לסין בהתאמה אישית
מעוניין לכתוב בפורטל סין
קורס לימוד סינית

אירועים בארץ ובסין

הקונגרס הבינלאומי הרביעי לרפואה סינית / פסטיבל סין בגבעתיים

הקונגרס הבינלאומי הרביעי לרפואה סינית / פסטיבל סין בגבעתיים

השנה מתקיים בנוסף לאירוע המטפלים אירוע גדול קהל הרחב הכולל: מתחם תזונה סינית, סדנאות מגע, סדנאות טאי צ'י, סדנאות קליגרפיה, הרצאות לקהל הרחב: יענקלה רז, תרצה פייטן, אייל שפרינגר וגדעון רון.
האירוע יארח את שגרירות סין ומתקיים בשיתוף עם עיריית גבעתיים.

סמינר עסקי בפרובינציית Ningxia

הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בבייג'ינג, בשיתוף עם משרד האוצר הסיני, מארגנים סמינר עסקי בפרובינציית Ningxia להצגת וקידום הפרוטוקול הפיננסי החקלאי שמתוכנן להיחתם בבייג'ינג על ידי שר האוצר, דר' יובל שטייניץ ושר האוצר הסיני בסוף החודש.
15/02/2012
פגודת אווז הבר הקטנה שְיָאוֹ יֶן טא, Little Goose Pagoda

פגודת אווז הבר הקטנה שְיָאוֹ יֶן טא, Little Goose Pagoda

המבנה האלגנטי נמצא כשני ק"מ מדרום לחומת העיר שיאן. לפגודה שמונה קומות (43 מטר), ונבנתה בסוף המאה ה־7 כספרייה לכתבים שהביא אי־ג'ינג, עולה הרגל הראשון, שעשה את המסע מסין להודו בים.
21/01/2012
הרצאה ומופע בנושא סין

הרצאה ומופע בנושא סין

ביום שישי ה 13 יתקיימו ברעננה הרצאה "סין - תרבות חברה ועסקים בסין המודרנית" - מרצה דוד גונן, ומופע - להקת "עגור לבן" במופע קונג פו וריקוד האריה, בסגרת אירוע של הקמפוס לגיאוגרפיה בינלאומית.
7/01/2012
ימי סין בקהילה

ימי סין בקהילה

הנכם מוזמנים לסדנת טקס התה הסיני - כשאומנות ומסורת נפגשים, סדנת קליגרפיה - אומנות הכתיבה הסינית והרצאה מרתקת - מקסמי סין: תמונות, סיפורים וחוויות מהחיים בסין.
6/01/2012
חברת הליוס סחר בינלאומי שמחה להזמינך להשתתף ביום עיון מרתק: סין- עדכונים "חמים"

חברת הליוס סחר בינלאומי שמחה להזמינך להשתתף ביום עיון מרתק: סין- עדכונים "חמים"

הליוס, כחברה מובילה בתחום הרכש בסין, מבקשת לחלוק איתך את משמעויות השינויים שחלו בסין בתקופה האחרונה.
הכנס השני להוראת השפה הסינית בבתי ספר בישראל

הכנס השני להוראת השפה הסינית בבתי ספר בישראל

הכנס ייערך במכללת לוינסקי ובו יידונו היבטים בהוראת השפה הסינית לדוברי עברית ובהכנת תלמידים לבחינת הבגרות בסינית

מפגש פורום סין - אסיה

מטרת הפורום והמפגשים ליצור קשרים והפריה הדדית בין יצרנים, יצואנים, ונותני שירותים הפועלים מול השוק האסייתי. הפורום מהווה פלטפורמה לבניית קשרים וליצירת הפניות הדדיות בין החברים והמשתתפים.

סמינר - שוק הציוד והמכשור הרפואי בסין, מגמות, הזדמנויות, היבטים מעשיים.

מכון היצוא בשיתוף PTL Group ו- NeuvoMedica מתכבדים להזמינכם לסמינר אודות מגמות, הזדמנויות והיבטים מעשיים של שיווק ומכירות לשוק הציוד והמכשור הרפואי בסין.

ChinaBiz - קורס עשיית עסקים בסין

מרכז היזמות של אוניברסיטת ת"א, בשיתוף עם אתר iAsia.co.il המפתח למזרח אסיה – בשיתוף מיטב המרצים ואנשי העסקים בתחום העסקי בסין, הקימו עבורכם היזמים ואנשי העסקים הישראלים המבקשים לכבוש את השוק הסיני, קורס מקיף המציע את מיטב הידע, הניסיון, החוויות אשר יועברו ע"י אנשי המפתח במשק הישראלי שעבדו מול סין.

משלחת עסקית מטעם לשכת המסחר של שנז'ן, סין

משלחת בכירה של לשכת המסחר של שנז'ן המלווה במשלחת של אנשי עסקים מהאיזור תגיע לישראל בפעם הראשונה ותקיים כנס עסקי על ההזדמנויות העסקיות בשנז'ן והיכרות חד-פעמית עם בכירי לשכת המסחר ונציגי הממשל של האזור.

סמינר: "תערוכת קנטון - הזדמנויות הסחר הטובות ביותר, טיפים בהיערכות ויבוא נכונים מסין"

בתאריך ה 8.3.11 יערך כנס בנושא יריד קנטון שהוא יריד התערוכות יבוא/יצוא הגדול ביותר בסין. היריד מאפשר מפגש עם פלטפורמות עסקיות ומסחריות בסין ומספק לחברות זרות את הדרך האפקטיבית והישירה ביותר לסחור עם סין.

מפגש בבית לשכות המסחר עם משלחת עסקית המגיעה ממחוז ג'ילין בסין - 27 לפברואר

במסגרת הגעתה של משלחת עסקית ממחוז ג'ילין בסין, תערוך לשכת המסחר בשיתוף שגרירות סין בישראל ולשכת המסחר ישראל אסיה, כנס כלכלי ופגישות אישיות עם חברות ישראליות המעוניינות ליצור קשרים עסקים עם חברי המשלחת הסינית העסקית ובכירי המחוז.

יום עיון בנושא עסקים עם סין

חטיבת היועצים לעסקים מזמינה את החברים להנות מיום עיון בנושא עסקים עם סין. יום העיון יקנה מידע אודות הדרך להצליח בעסקים עס סין והיכרות עם הכלים בישראל שיכולים לסייע בכך.

הקונגרס הבינלאומי ה – 3 לרפואה סינית בישראל

הקונגרס הבינלאומי לרפואה סינית בישראל הינו כנס מקצועי המיועד לעוסקים ברפואה סינית על כל רבדיה ומתקיים עם תחילת האביב כסימן להתפתחות, הגדילה וההתקדמות של הרפואה הסינית בישראל.

ערב מבוא ללימודי רפואה סינית

העמותה לקידום הרפואה הסינית העתיקה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית מזמינה אתכם לערב מבוא והיכרות עם התוכנית הייחודית ללימודי רפואה סינית ולשמוע על יתרונותיה

קורס יבוא מסין במכללה העסקית

המכללה העסקית מזמינה אותך לקורס ייחודי הבא להעניק לך כלים יישומיים כיצד לייבא נכון מסין ולהתגבר על קשיי התרבות, השפה והמרחק. במהלך הקורס תלמד את השלבים השונים של יבוא מסין, הקשיים הצפויים ואת הפתרונות שיאפשרו לך לייבא ביתר קלות מסין.

"להבין את סין" – קורס בפקולטה ברחובות

בסוף אוקטובר מתחיל, קורס בן 12 מפגשים בפקולטה ברחובות. קורס שיש בו כל מה שצריך לדעת על מנת להבין את סין. ונותן היכרות והבנה למי שמתכונן לטייל בה, כלים למי שרוצה להבין את התרבות שתשפיע מחר על כלל העולם.

הקמפוס לגיאוגרפיה בינלאומית

סדרת הרצאות בנושא סין, וטיולים בגליל האביבי ותרבות סין בהרצאות, סרטים ואוכל, אירוח במלון "רויאל פלאזה" בטבריה על בסיס חצי פנסיון.

סמינר מקצוע: העתקת אמצעי הייצור לקרבת שוקי יעד – סין

קבוצת חברות הניהול PTL Group - China בשיתוף איגוד התעשייה הקיבוצית, מתכבדים להזמינכם לקחת חלק בסמינר מקצועי בו תוכלו לשמוע, לפגוש ולשוחח עם מומחים בעלי ניסיון רב בשוק הסיני, לחלוק מידע, לדון בהזדמנויות חדשות וללמוד על הנושאים הקשורים להקמת מפעל בסין.
  1. לעמוד הבא
עבור לתוכן העמוד