בדקנו ואנו ממליצים על לימודי סינית במכון לידידות סין

סטודנטים לומדים סינית

גולשים רבים בפורטל china.co.il פונים אלינו ומתלבטים היכן והאם כדאי ללמוד סינית?

רבים רוצים לדעת סינית אבל לא מתחילים ללמוד כי הם חושבים שלא יצליחו לדבר בסופו של דבר לדבר סינית. הם חושבים כך כיוון שסינית היא שפה קשה. אבל אנו בפורטל סין סבורים שלמרות שסינית איננה שפה קלה, בהחלט ניתן ללמוד ולדבר סינית, אם באמת רוצים, וגם ידע בסיסי בשפה יכול להעניק לך המון.

אנו ממליצים מניסיוננו על לימודי סינית במכון לידידות סין. מהיכרותנו עם המכון לידידות סין, עם צוות ההדרכה, עם תלמידים של המכון ועם חומרים הלימוד בו, אנו יכולים לומר כי זהו המקום האיכותי ביותר בישראל ללימוד סינית.

המכון לידידות סין מפתח חומרי לימוד ייחודיים בעברית וכך השיעורים מאוד דינמיים וכיפיים. ובנוסף לקורס ישנם מפגשי תרגול הנקראים דיבוסינית, אשר עוזרים לך לדבר טוב יותר סינית.

לסיכום: לדעת סינית זה נכס גדול, גם בעת עשיית עסקים בסין וגם בעת טיול בסין. החוויה מסין ומהסינים ומתרבותם הנפלאה הרבה יותר גדולה כשיודעים סינית, גם אם מדובר בידיעה בסיסית בלבד.

כך שניתן לומר שלימוד השפה הסינית יכול להיות מועיל מאוד כהכנה לפני טיול בסין, ולאלו שחוזרים מסין כשבאמתחתם מספר מילים ומשפטים בסיסיים ומעוניינים לשפר את שליטתם בשפה הסינית.

לבירור על קורסים קיימים, מחירים וזמני הקורסים. לחצו כאן ומלאו ללא כל התחייבות את פרטיכם.

נציג של המכון יחזור אליכם עם מידע ותוכלו לשאול את כל השאלות ולהחליט האם הקורס מתאים לכם.

בהצלחה,

Posted in סין - מאמרים
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.