לווי עסקי

ליווי מנהלים ואנשי עסקים בסין ומול גורמים סיניים

אנשי עסקים ומנהלים הנוסעים לביקורים עסקיים בסין זקוקים לליווי עסקי.

ליווי עסקי ניתן לערוך בשתי רמות: האחת, ליווי על ידי מתורגמן המסייע בתקשורת, והשניה, ליווי על ידי יועץ מערבי (ישראלי בדרך כלל) עסקי בכיר הדובר סינית ואנגלית (ובדרך כלל גם עברית), הפועל לא רק כמתורגמן אלא מסייע בכל הקשור להתנהלות העסקית, גישור בין- תרבותי, ניהול המשא ומתן וניהול הקשר עם הצד הסיני.

ליווי עסקי איכותי בסין אינו מתמצה רק בתרגום, אלא מטרתו להעניק לך גישה לנקודת המבט הסינית על העסקה ולהבנה עמוקה יותר של מה חושב הצד הסיני, למה הוא מתכוון והאם וכיצד ניתן להגיע לסיכום העסקה. הצד הסיני יעריך את מאמציך בשיתוף מלווה עסקי בכיר ויראה בכך רצון אמיתי לבניית יחסי אמון למען בניית בסיס לעסקים משותפים בעתיד.

הליווי העסקי יכול לכלול גם סיוע מנהלתי: הזמנת המלון, הזמנת הארוחות, תחבורה ועוד.

אורחים סיניים המבקרים בחברתך בישראל

מנהלים ואנשי עסקים סינים באים לישראל על מנת להכיר מקרוב את שותפיהם הישראלים, מטרתם איננה רק לראות מקרוב את החברה שלך והמוצרים שלה, אלא לקשור יחסים אישיים ויחסי אמון המהווים מבחינתם בסיס ליצירת מערכת יחסים עסקית.

גם כאן מלווה עסקי דובר סינית-עברית-אנגלית יסייע לך להשיג את מטרותיך מול האורחים הסיניים ויהפוך את הביקור למוצלח מבחינה אישית ועסקית.

הליווי כולל כמובן תרגום, אך הרבה יותר מכך. המלווה העסקי יכין אותך למפגש וילווה אותך לכל אורכו, תוך המלצה על דרך התנהלות התואמת את התרבות הסינית, אשר תתפרש כמחווה של רצון טוב ורצינות עסקית מול אורחיך. המלצות המלווה יהיו על כל פרט ופרט, לאלו מסעדות להזמין את אורחיך, נושאים לשיחה אישית, דרך הישיבה במסעדה ועוד.

    לפרטים נוספים על ליווי עסקי, אנא צור עימנו קשר:
    עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
    אם לא תפרסם - איך יבואו