טיולים מאורגנים בסין בהתאמה אישית

צוות המומחים של פורטל סין בישראל, כולם מטובי המדריכים בסין ובעלי הידע והניסיון הרבה ביותר בסין, מעניקים לך טיולים מאורגנים בסין לקבוצות ולאנשים פרטיים בהתאמה אישית לצרכיך ורצונותיך. בנוסף, אנו מציעים ליווי אישי בבייג'ינג, שנחאי וערים גדולות אחרות, וכל שירות הקשור לתיירות בסין. 

 

 

לטייל ב סין…

סין היא עולם בתוך עולם, ציוויליזציה רציפה של אלפי שנים ויחידה תרבותית ייחודית בלתי ניתנת להשוואה לשום אומה או תרבות אחרת בהיקפה, עומקה ורציפותה.

סין היא בין המדינות המגוונות בעולם, הרי ההימלאיה וחופי האוקיאנוס, עוני מרוד בין בקתות קש של איכרים שחורשים אדמה בוצית בנופים פתוחים מול ערים ענקיות וגורדי שחקים נוצצים, פקקי תנועה אימתניים ותורים של שעות בשערי חנויות לואי ויטון.

הנופים בסין מגוונים מאוד. יערות עד, הר האוורסט, עמק המוות בשינג'אן (המקום הנמוך בכדור הארץ אחרי ים המלח), הרי געש בסיצ'ואן, שדות אורז ביאנגשו, חופים בחינאן וקרחונים בטיבט – וכל זה תוך כדי תנועה מתמדת בין עבר להווה ועתיד, בין הכפר לעיר בין סיני אסיאתי למערבי.

האפשרויות לטיול רבות. טיול בערים הגדולות, טיולי טראקים, טיול עם ילדים, טיולי אופניים, טיולים הממוקדים בתרבות סין, טיולים קולינריים ועוד ועוד.

היתרון שלנו הוא ההיכרות רבת השנים עם סין, וניסיוננו העשיר כמקומיים בסין וכישראליים. כל טיול הוא טיול ייחודי, ואנו משלבים גם את אתרי החובה, בדרך ייחודית ושונה (לדוגמה מבקרים בחומה בחלקים הפחות מתויירים פחות), אך הייחוד המרכזי הוא בביקור באתרים פחות מוכרים והחשוב ביותר – ביקור באתרים שהכי מתאימים לך ובדרך שהכי מתאימה לך.

Posted in טיולים, סין - מאמרים
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.