טיולי אגרול

חברת טיולי אגרול מופעלת על ידי עדי טלמור ודוד גליל, החיים בסין, דוברים את השפה הסינית ומכירים את סין לאורכה ולרוחבה. איתם עובד צוות הדרכה המורכב אף הוא מישראלים החיים בסין. ניתן לבחור במסלולים קיימים או ליצור מסלול ייחודי המותאם באופן אישי לפי דרישת המטייל. מגוריהם של המדריכים בסין מקנים להם ייתרון ייחודי בכל מה שקשור להכרת אירועי תיירות זמניים וקבועים המתקיימים בסין.

החלילן מבייג'ינג, על שפת האגם האחורי בבייג'ינג

סין

סין היא עולם בתוך עולם, ציוויליזציה רציפה של אלפי שנים ויחידה תרבותית ייחודית בלתי ניתנת להשוואה לשום אומה או תרבות אחרת בהיקפה, עומקה ורציפותה.

טיול בסין מחייב פשרה ותנאי מוקדם שבשום אופן וצורה גם אחרי טיול ממושך ככל שיהיה בלתי אפשרי להבין ממש מהי סין (בד"כ מבינים אפילו פחות), יחד עם זאת אין ספק שביקור בסין היא חוויה בלתי נשכחת לכל אדם בכל גיל ובלי קשר למספר הפעמים שביקרת בסין בעבר.

סין היא כנראה המקום המגוון בעולם, עוני מרוד בין בקתות קש של איכרים שחורשים אדמה בוצית בנופים פתוחים מול ערים ענקיות, גורדי שחקם נוצצים, פקקי תנועה אימתניים ותורים של שעות בשערי חנויות לואי ויטון.

גם הנופים בסין מגוונים מאוד. יערות עד, הר האוורסט, ועמק המוות בשינג'אן (המקום הנמוך בכדור הארץ אחרי ים המלח), הרי געש בסיצ'ואן, שדות אורז ביאנגשו, חופים בחינאן וקרחונים בטיבט – וכל זה תוך כדי תנועה מתמדת בין עבר להווה ועתיד, בין הכפר לעיר בין סיני אסיאתי למערבי.

היתרון של אגרול טורס בתוך כל הכאוס הוא ביכולת שלנו כמקומיים בסין ב 12 השנים האחרונות לקחת את המטייל לדרך בה הוא יחווה את סין כמו שהיא באמת.

אנחנו משלבים כמובן גם את אתרי החובה, אם כי בד"כ בצורה ייחודית ושונה (לדוגמה אנו מבקרים בחומה בחלק מתוייר פחות), אבל הייחוד המרכזי הוא בביקור באתרים פחות מוכרים לתייר הישראלי (פינגיאו והאי פוטשאן לדוגמה), והיכולת לבקר ב"חצר האחורית" של סין מחוץ לאתרי התיירות הומי האדם ולראות כיצד הסיני הממוצע חי, מה הוא אוכל וכיצד הוא עורך את קניותיו.

המסעדות שאנו לוקחים את האורחים שלנו הם מסעדות אותנטיות שבהם אוכלים אוכל סיני טעים ומזין ולא "אוכל סיני לתייר המערבי", כמו ברוב קבוצות התיירים שמגיעות לסין.

בסיכומו של דבר, אם אנו צריכים להצביע על היתרון התחרותי הבולט של אגרול טורס (מלבד לשירות המסור והזמינות הגבוהה עקב היותינו מקומיים), הוא בתוספת המימד האותנטי והאמיתי לחוויית הביקור בסין.

טיול פסח 2013

יום 1

לאחר הנחיתה נאסוף אתכם בשדה התעופה משם תמשיכו ותבקרו בחוטונגים, הם סמטאות בייג'ינג הותיקה, בעבר הייתה העיר האסורה מוקפת בקילומטרים של סמטאות צפופות, היום נהרסים רובם לטובת פיתוח העיר, השכונות שנותרו שופעות קסם. לקראת ערב נבקר באחד החוטונגים המתחדשים נאן לו גוסיאנג, בו ישנן מסעדות בתי קפה ובוטיקים רבים. המקום מאד ססגוני ותושביו המקורים לא עזבו את המקום כך שנוצר שילוב מעניין של חדש וישן.

המלון בבייג'ינג הוא גינג טאי לונג אשר משמש אותנו לאורך זמן רבץ המלון מדורג 4 כוכבים ונמצא בקצהו של מדרחוב ציין מן מדרום לכיכר טייאן אן מן

Jing Tai Long Plaza Beijing

http://www.tailongplazahotel.com/

יום 2

יום זה מוקדש לסביבת העיר האסורה,הביקור יחל במקדש השמיים לאחר מכן תמשיכו לכיכר טיין אן מן ולעיר האסורה.משם נמשיך ונבקר בארמון הקיץ, אליו נמלטו ממעמסי השלטון קיסרי סין משושלת צ'ניג, שם נהנו מגבעת אריכות הימים ואגם קונמינג המדהים (ולכן נקרא לראשונה 'אדוות צלולות' 1750!)

יום 3

בבוקר תצאו אל החומה הגדולה, אנו נובילכם אל מקטע חומה שישנם בו פחות תיירים, כך שתוכלו להנות מיופי החומה ללא מסות התיירים סביבכם. העליה והירידה מהחומה ברכבל. לאחר מכן נבקר בדרך הרוחות ומשם תצאו אל רובע האומנויות המודרניות של בייג'ינג, מדובר בשלל תערוכות שונות, בתי קפה ומסעדות שממוקמות במתחם אשר בעבר היה מפעל נשק, זהו אחד המקומות המעניינים לשיטוט בבייג'ינג ומיטב האומנים הסינים מציגים בו.

יום 4

טיסה לשיאן. שיאן הייתה בעבר (שושלת טאנג) בירת סין וידועה בשל אתר הקבורה של הקיסר הראשון של סין וצבא חיילי הטרה קוטה שליווה אותו לעולם הבא. תבקרו באתר חיילי הטרה קוטה ולאחר מכן תמשיכו אל פגודת אווז הבר הגדול שאותה הקים הנזיר שערך מסע להודו על מנת להביא את כתבי הקודש הבודהיסטים לסין.

המלון בשיאן הוא מלון 4 כוכבים סטנדרטי.

Sunda Gentleman International Hotel http://www.sundagentleman.com/php/

יום 5

שיאן היא עיר עם אוכלוסיה מוסלמית גדולה, תבקרו ברובע המוסלמי, ובמסגד הגדול לאחר מכן תבקרו בחומות העיר, ביער הסטלות (מצבות האבן) כ3000 מצבות אבן, בעבר (במאה ה11) היה המקום מקדש לקונפוציוס, מצבות האבן מציגות עבודות היסטוריות וקליגרפיה בנות מאות שנים, רובן מתקופת שושלת הטאנג (618-907) ואפילו כאלו אשר נכתבו בתקופת שושלת החאן (206 לפני הספירה- 220). ובמוזאון המחוזי של שאאנסי המציג את תקופת שושלת טאנג

יום 6

טיסת בוקר לצ'נגדו.תחלו בביקור אצל דובי הפנדה שהם האוצר הלאומי של סצ'ואן ולאחר מכאן במינזר ווחו והבזאר סביבו וברחוב ג'ינגלי הסואן

המלון בצנגדו הוא מלון 4 כוכבים סטנדרטי.

Chengdu Caesarean(Dilun) Hotel

http://www.dilun-hotel.com/aboutdl.asp

יום 7

תצאו את צ'נגדו בנסיעה אל הבודהה הגדול היושב בלשאן, פסל בודהה עצום, שם תערכו שייט למרגלות הפסל הענק. משם תמשיכו אל אמישן כ150 קילומטר מצ'נגדו). אמישן (הר אמי) הוא אחד מארבעת ההרים הקדושים לבודהיסטים בסין (אחד הקדושים הבודהיסטים הגיע להארה בהר זה). ההר ציורי מאד ועליו קרוב ל80 מנזרים בודהיסטים המשתדלים להשתלב בסביבתם. תבקרו במקדש בא גואו היושב למרגלות הר אמי.

המלון הוא מלון 4 כוכבים סטנדרטי

Emeishan Huasheng Hotel

http://www.hasun.com/main.asp

יום 8

תעפילו (ברכבל) אל ההר ותבקרו במנזר וואן ניאן. העננות והזריחה הם מהמראות המרשימים של ההר. ההר הוא אתר מורשת עולמי של אונסקו. לאחר מכן תשובו לצ'נגדו

Chengdu Caesarean(Dilun) Hotel

http://www.dilun-hotel.com/aboutdl.asp

יום 9

טיסה לליג'יאנג. ליג'יאנג היא העיר המרכזית של קבוצה אתנית בשם נאסי והבנייה היחודית שלהם קוסמת לעין, מרצפות האבן ברחובות ובתי העץ היפים שלהם הופכים את העיירה לציורית.

נערוך סיור בעיירה הציורית. תצאו אל הר השלג- דרקון הירקן (השמות בסין מסובכים…) כ 15 קילומטר מליג'יאנג שם תעלו עם הרכבל אל ההר (לא אל שיא הגובה- 5600 מטר היא הפסגה הגבוהה ביותר). בערב תצפו במופע 'רשמים' מבית היוצר של בימאי ארועי הפתיחה והסיום של האולימפיאדה.

מלון 4 כוכבים סטנדרטי

Palace Hotel Lijiang (Wangfu)

http://www.ljhotel.cn/hotel_ljwffd_zh-cn.php

יום 10

ביום טיול זה תבקרו בבריכת הדרקון השחור בליג'יאנג, במוזאון מיעוט הדונגבה במנזר יופנג ובכפר באישה- כפר הסמוך לליג'יאנג בו יש מסורת טיבטי בודהיסטית ארוכה בדמות ציורי קיר עתיקים. בערב נשוטט בעיר העתיקה ליג'יאנג על מנת להנות ממראה העיר בלילה (זמן חופשי)

יום 11

מליג'יאנג תצאו אל הרמה הטיבטית. לא תכנסו אל מחוז טיבט אך תגיעו אל אזור השייך לטיבט גאוגרפית וידוע בשמו כשנגרילה. את הדרך תחלו בנסיעה מליג'יאנג ותעברו דרך העיקול הראשון של נהר היאנגזי וביקור בכפר תוף האבן שם ישנו גשר תלוי יפה מאד. תמשיכו אל ערוץ קפיצת הנמר ולאחר מכן תגיעו לשאנגרילה

מלון 4 כוכבים

Shangri-La Maoyuan Hotel

יום 12

תערכו ביקור במנזר הבודהיסטי הטיבטי הגדול סונגזהלין (ידוע גם בשמו הטיבטי גאנדאן) שהוא הגדול ביותר ביונאן ומתגוררים בו כ750 נזירים ונמצא למרגלות הר הפו פינג (המנזר בגובה של 3300 מטר- קריר גם בקיץ!). זהו מנזר השייך למסדר הלאמות הצהובות (לאמות- כמו הדלאי למה הידוע). תמשיכו לאגם נאפא תבקרו בכפרים הטיבטים סביבו ובעיירה דוקהזונג. בערב נצא בטיסה לקונמינג בירת מחוז יונאן.

מלון 4 כוכבים סטנדרטי

Golden Dragon Hotel

http://www.gdhotel.com.cn/index.php?Locale=en-us

יום 13

נצא לבקר ביער האבן. יער האבן מכונה כך בשל סלעי הסיד המתרוממים מהאדמה כאילו היו נטיפים והמתהלך בינהם כאילו מתהלך ביער של נטיפים בן כ250 מליון שנה. יער האבן נמצא כ120 קילומטר מקונמינג. היער ענק- כ400 קילומטר רבוע של עצי אבן. לאחר מכן נבקר בשוק הפרחים והציפורים של קונמינג ונטוס לגווילין

מלון 4 כוכבים סטנדרטי

Hotel Universal Guilin

http://www.huglcn.com/index/

יום 14

בבוקר תצאו בנסיעה אל טראסות האורז על הר הדרקון. האזור הוא כפרי מיעוטים ושם יפרסו לפניכם טראסות האורז המדהימות. תוכלו לבקר גם באחד הכפרים הסמוכים ולאחר מכן תמשיכו אל יאנגשו. יאנגשו היא אחד המקומות הטובים בסין למנוחה וטעינת מצברים, הרחוב המערבי- המרכז התיירותי של יאנגשו מלא בבתי קפה ומסעדות ובחנויות, האוירה רגועה ומהנה

מלון 4 כוכבים סטנדרטי

YangshuoTangrenjie Hotel

http://www.trjhotel.com/

יום 15

יום טיול ביאנגשו ובסביבתה.תערכו שייט על ערוץ של נהר הלי בינות צוקי הקארסט עד לאחד הכפרים בסביבה תערכו בכפר סיור ומשם תשובו חזרה ליאנגשו תוך כדי סיור בכפרים וביקור בגבעת הירח.

יום 16

נבקר בכפר שין פינג ובעץ הבאניאן הגדול נערוך שיעור טאי צ'י . לאחר מכן נצא "בזחילה" אל מערת מי הזהב ונשתכשך באמבטית הבוץ שהיא מציע

יום 17

טיסה לבייג'ינג

מחיר התוכנית לאדם $

המחיר כולל:

רכב צמוד+ נהג

מדריך מקומי דובר אנגלית

ארוחות בוקר+ צהרים

כרטיסים להופעות+אתרים כמפורט בתוכנית

מלונות

טיסות פנים

המחיר אינו כולל:

טיסות בינלאומיות

הוצאות בעלות אופי אישי

טיפים לנותני השרות

שינויים במיסי נמל והיטלי ביטחון כפי שיפורסם ע"י חברת התעופה ביום הכרטוס

שינויים במס דלק – בהתאם לפרסומי חברות התעופה ביום הכרטוס

ביטוח רפואי- על הנוסע לעשות ביטוח בריאות ומטען. הביטוח הוא חובה! החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל במהלך הטיול

* על תשלום בכרטיס אשראי בסין תגבה עמלה של 3.5%

החברה שומרת לעצמה את הזכות לגבות תשלום נוסף על שינויים בתוכנית

מדיניות החזר תשלומים: על ביטול כרטיסי טיסה יכולו דמי ביטול על פי שעור דמי הביטול שיקבעו על ידי חברת התעופה ודמי טיפול בסך 20$ לכרטיס

ביטול הזמנות: על ביטול שרותים מלבד כרטיסי טיסה: 21 יום בטרם הטיול החזר מלא של דמי הרישום. מתחת ל21 יום ללא החזר דמי הרישום.

עלות הטיול חושבה לפי שער המרה של US 1 = 6.3 RMB$ במידה ושער ההמרה ישתנה בשיעור הגדול מ2% (מעלה או מטה) מחיר הטיול יעלה או ירד בהתאמה.

נשמח לענות על כל שאלה ולהיות לעזר

דוד ועדי

טיולי אגרול

Posted in טיולים
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.