מדריך טיולים דובר סינית

מארחים משלחת עסקית מסין ? אנשי עסקים דוברי סינית?

לצד פגישות העבודה מצפים הסינים לבקר במספר אתרים "קלאסיים" בישראל.

למרות שנדמה שאנגלית היא שפה אוניברסלית השגורה גם בפיהם של סינים, תופתעו לגלות שעבור מרבית הסינים מתורגמן ולמדריך טיולים דובר סינית אינם בבחינת מותרות.

אם תרצו שיבינו את סיפורי המקום ,יחוו את עוצמת המקומות ויפיקו את המיירב גם בביקור וגם בזמן הנסיעה באוטובוס חשוב להצמיד להם מדריך טיולים דובר סינית.

אנו מציעים סל שירותים תיירותיים המיועדים לאירוח משלחות מסין  לרבות מדריך טיולים דובר סינית. מדריך טיולים המחובר להוויה הסינית, מכיר את המנטליות ו"קורא אותם" כך שהחיבור שלך איתם יהיה מוצלח וטוב.

התאמה מושלמת לטקסיות הסינית

החברה הסינית בנויה על היררכיה מדויקת, והדרך בה נהוג לפנות לבעלי תפקידים בכירים, או בני גיל מבוגר שונה מפנייה לצעירים המטיילים בארץ. מדריכי הטיולים שלנו מכירים על בוריים את הניואנסים הרגישים, ואת הדרך הנכונה לפנות במהלך הסיור לכל אחד מהאורחים. אנו יודעים כי בכל קשר עסקי אין הזמנות שנייה לרושם ראשוני, ובמיוחד במפגשים בין תרבותיים בין הקלילות הישראלית לגישה המסורתית המאופקת המאפיינת את האורחים המגיעים מסין.

עומדים גם באתגרים המיוחדים של משלחות מקבוצות הטרוגניות

באירוח משלחות מסין שבהם אורחים מסין בעלי תפקידים שונים יודע מדריך דובר סינית לפנות נכון לכל אחד. המדריכים שלנו יתייחסו להרכב המשלחת / הקבוצה וידריכו אותה בצורה מרתקת בהתאם.

הסיפורים המרתקים של ארץ ישראל – בסינית עשירה

המדריכים שלנו דוברי סינית ברמת גבוהה, מרביתם דוברים את השפה כשפת אם. הם מספרים את המשלים  המרתקים הקשורים למקומות בהם יבקרו, ולצד הסמינר והכנס שלכם יכירו לאורחים את הצד היפה של ישראל על נופיה ואתריה הקדושים.

נשמח גם להדריך אתכם כיצד להמשיך ולארח את המשלחת שהגיעה או לספק לכם מטריית שירותים תיירותיים המיועדים לאירוח משלחות מסין בישראל.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ לקראת אירוח קרוב של אנשי עסקים ומשלחות קטנות כגדולות מסין, אל תהססו להשאיר פרטים בטופס המצורף.

     

    עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
    אם לא תפרסם - איך יבואו