אטרקציות לצעירים בטיול בסין

אני וחברה שלי בני 23 רוצים לטייל הקיץ בסין, (כמובן) עכשיו קראתי על המון אטרקציות אבל לא על דברים שיותר מתאימים לגילנו. איפה הצעירים מבלים בלילות, מה יש לצעירים לחפש מלבד מקדשים, נופים במסורת.

השאלה:
אוקי – יש לי כמה שאלות. אני וחברה שלי בני 23 רוצים לטייל הקיץ (אוגוסט-ספטמבר) בסין… (כמובן) עכשיו קראתי על המון אטרקציות אבל לא על דברים שיותר מתאימים לגילנו. איפה הצעירים מבלים בלילות, מה יש לצעירים לחפש מלבד מקדשים, נופים במסורת. עוד שאלה היא האם יש מרכזים ישראליים או מרכזיים תיירותיים שאפשר לשבת בהם ולתכנן בהם המשך טיול – כמו בתאילנד לדוגמא (הקוואסן בבנגקוק, הבית בקופנגן, הטיולים של טאנה ורד בריק בצפון), כמו כן בתאילנד היה קל לראות מה יש לצעירים, המסיבות חופים למיניהם שהיו מיוחצנות, הקניות הזולות שאני זוכר מהפרסומים הרבים על ה MBK והשווקים בצפון – אבל הדברים האלה, עד כמה שאני שומע שסין זולה, לא מוצאים את עיני ברשת או בהמלצות מאנשים. אם תוכלו לעזור לי אני אשמח 🙂

התשובה:
הי,

תאילנד היא מדינה מקסימה וכך גם הודו ונפאל.
סין שונה מאוד מהן. אין פה קואסאן ומיין-בזאר או טמאל כמו בתאילנד, הודו ונפאל ואין פה ריכוזים גדולים של תרמילאים ישראלים כמו בתאילנד וגם אוכל ישראלי יש אולי חמש מסעדות בכל סין ובמחירים של מסעדות איטלקיות ולא של תרמילאים בתאילנד.

תשכח ממסיבות חוף, פול-מון, אוכל ישראלי וכו.
עם זאת, קניות בהחלט תוכל לעשות ותאמין לי שהסינים יצליחו למכור לך אפילו פסנתר כנף גם אם אתה לא מעוניין בו.
בעיירות או ערים כמו ליג'יאנג, יאנגשו, דאלי, קונמינג ועוד לאורך הדרך, תוכל למצוא מטיילים רבים שייתנו לכם המון מידע להמשך הטיול. אין בעיה מהבחינה הזאת של לקבל מידע טרי ממישהו אחר שרק היה פה או שם.
סין איננה זולה כמו תאילנד. ראה מאמר זה באתר:

?CategoryID=880&ArticleID=9768

בהצלחה

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.