הארכת הויזה בסין

אהלן, אני נמצאת כרגע בהודו, מעוניינת לקבל ויזה חדשה לסין. באפשרותי לעשות זאת בדלהי וסביבתה. לא הצלחתי למצוא פרטים היכן בדיוק ניתן לעשות זאת, כמה זמן לוקח התהליך ומה המחיר, אשמח אם תוכלו לעזור לי בזה. בנוסף- זו הפעם השנייה שאני מגיעה לסין. כבר הוצאתי בתוך סין 2 הארכות של הויזה (סך הכל הייתי שם 3 חודשים מקסימליים). האם עכשיו, כשאני אכנס עם ויזה חדשה- אוכל להאריך אותה בתוך סין פעמיים נוספות? תודה רבה!

התשובה:
אהלן וסהלן

הנה כתובת אינטרנט של איפה אפשר לעשות ויזה בניו דלהי.
http://www.chinaembassy.org.in/eng/sgsw/
תהליך – בדרך כלל, בשגרירויות סין בעולם, בין יומיים לארבעה ימי עבודה והמחיר בהתאם למהירות. תוכלי לברר בטלפון לקונסוליה.
כל ויזה שקיבלת לסין היא התחלה חדשה, אין משמעות לויזות הקודמות. גם את הויזה הבאה תוכלי להאריך.
בהצלחה
אלון

היי אלון. אני בתהליכי הוצאת ויזה עבודה (Z) מול קונסוליית סין בארץ. קיבלתי מסמכים רפואיים למלא, הבעיה היא שאני לא יודעת למי אני אמורה לגשת כדי שימלא לי אותם. ממכבי שולחים אותי לבדיקות פרטיות ובבתי החולים מוכנים לעשות לי ח ל ק מהבדיקות אבל לא מוכנים לחתום על המסמך. אני אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי כי אני מיואשת לגמרי מהעניין. המון תודה.

התשובה:
הי,

הבדיקות הרפואיות בארץ צריכות להעשות על ידי גורם מוסמך. אני לא מבין למה בתי חולים לא מוכנים לחתום על בדיקה שהם עשו. תגשי לשגרירות או תתקשרי ותשאלי איזה קופת חולים מאושרת מבחינתם או אולי רשימה של רופאים איתם הם עובדים .

בכל מקרה בסין תצטרכי לעבור את הבדיקות הרפואיות בשנית כדי לקבל תעודת תושב.

בהצלחה

השאלה:
שלום וברכה
אני הוצאתי בארץ ויזה לסין לחצי שנה עם 2 כניסות.
התאריך האחרון לכניסה לסין הינו באמצע אפריל.
האם אני יכול להיכנס עד לתאריך זה בכניסה הראשונה
או שמא התאריך הרשום הוא רק לכניסה השניה.
הווה אומר אם אכנס לסין בתחילת אפריל בפעם הראשונה ו
ארצה לצאת ולהיכנס חזרה בתוך השלושים יום אבל אחרי התאריך
הנקוב בויזה האם יאפשרו לי כניסה.
בתודה מראש

התשובה:
היי
המשמעות היא שתוכל להכנס עד לתאריך הנקוב 2 כניסות,
קצרה או ארוכה, כל אחת מהן עד ל – 30 יום.
בכל מקרה הכניסה השניה יכולה להיות עד יום לפני סיומה של האשרה, כלומר עד לאמצע אפריל.
בכניסה השנייה שלך (גם אם היא תהיה ראשונה בפועל) תוכל לספור את הימים שאושרו לך,
מעבר לזה יש להנפיק הארכת אשרה במקרה ולא יצאת עד לתאריך זה.
לרוב האישור חל על אשרה שניה ולא ראשונה.
לאחר תאריך זה יש להנפיק אשרה נוספת
בהצלחה
נעמה דור

השאלה:
הוצאתי ויזה לסין בנפאל ומועד פקיעתה ב 18 בפברואר. אני ככל הנראה לא אספיק להכנס לסין עד אז, אלא רק חודש מאוחר יותר. האם ניתן להוציא ויזה נוספת לסין מתאילנד\ לאוס? האם צריך לבצע את הליך הוצאת הויזה בשגרירות, או שהתהליך מתבצע בגבול?

התשובה:
הי,

בעיקרון אפשר להוציא ויזה לסין מתאילנד ואני מניח שגם מלאוס-בכל מקרה, אני ממליץ להתקשר לפני ולברר כיוון שהסינים משנים חוקים תדיר.

הוצאת ויזה בשגרירות ולא בגבול.

בהצלחה
אלון

הוצאתי ויזה לסין עם 2 כניסות וכרגע השתנה המסלול שלי משמע אצטרך לעשות הארכה ובכך תתבטל לי הכניסה השנייה. היכן היית ממליץ לעשות את הארכה, היכן אפשר להוציא ויזה כזאת, ובכמה זמן זה כרוך?

הארכת הויזה בסין:
כדי להאריך את השהות בזמן השהייה בסין יש צורך להגיע לתחנת המשטרה המקומית (משטרה שמתעסקת באישורי שהייה – PSB) ולהעביר בקשה במקום. התהליך יכול לקחת בן יום ל – 5 ימים, תלוי בתחנה, בעיר, ביום בשבוע וכדומה. הארכת הוויזה מבטלת את האופציה של כניסה נוספת. הארכה בין פעם לפעמיים (כלומר חודש או חודשיים) תלוי במצב רוחו של הפקיד והיכרותו את הכללים.

צוות האתר

הוצאתי ויזה לסין עם כניסה אחת. האם תחשב יציאה לטיבט וחזרה ממנה לסין לכניסה נוספת? או שמה עלי להוציא ויזה נוספת לעוד כניסה? או אולי לקבל עוד ויזה בסין?

הי,
טיבט אינה נחשבת יציאה מסין.
אלון

הוצאתי ויזה עם 2 כניסות בכדי לצאת מסין להונג קונג ולשוב, אך כעת המסלול שלי השתנה ואני מוותר על הונג קונג. מה עליי לעשות כדי לחדש את הכניסה הראשונה שלי ולוותר בעצם על השניה?

הי,

פשוט להאריך את הויזה בתוך סין. זה יבטל את הכניסה השנייה.

אלון

הוצאתי עם חברה ויזה ביום רביעי (12/09/12), וקיבלתי אישור וקבלה שאני צריכה לבוא לקחת את הדרכונים ביום רביעי 19/09/12. האם חייב לבוא באותו יום שאפשר להגיע יום לאחר מכן או מספר ימים לאחר מכן? תודה, רעות.

היי רעות

את מתכוונת שנעזרת בסוכן? אם כן אני מעריכה שישמרו לך את זה ועדיף לברר מולם

בהצלחה

נעמה דור

השאלה:
שלום רב, לפני כחודש נישאתי ואנחנו מתכננים ירח דבש בסין. הזמנתי כרטיס טיסה לסין עם שני שמות המשפחה (שם הנעורים והשם החדש לאחר הנישואים). היום הייתי במשרד הפנים, בדרכון שלי הדף המרכזי נשאר כפי שהוא עם שם הנעורים שלי ובתוך הדרכון הדביקו דף שמאשר שהחלפתי את השם לשם המשפחה של בעלי בלבד. האם תהיה לי בעיה בסין? את הויזה אגיש רק על השם החדש, כך שאי ההתאמה תהיה רק בין כרטיס הטיסה והדרכון. תודה ויום טוב

התשובה:
הי,

אשרת הכניסה לסין תהיה על השם החדש ובדרכון הוסיפו לך דף רישמי מטעם משרד הפנים ששינית את שמך. זה מקובל ומוכר לכל פקיד במעבר הגבולות.

גם מבחינת חברת התעופה אני לא רואה בעיה כיוון שבכרטיס הטיסה רשמת את שני השמות.

אלון

הזמנתי כרטיסים לסין ועדיין לא כרטסתי…, נודע לי עכשיו שאני זקוקה לויזה הטיול הוא לשבועיים האם יש כל אפשרות שלא נקבל ויזה תיירותית, כי לוחצים עלי לכרטס ואין לי מושג האם לעשות זאת או לא?
היי,

לא צריכה להיות סיבה לא לאשר לכם את האשרה.

כדאי לכרטס אחרת הכרטיסים יפלו ממערכת הטיסות.

יום טוב

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

צור קשר

יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.