מה מגניב לצעירים בטיול סין

אני טס לסין, כי היא לא תאילנד… בתאילנד הייתי שבועיים ונהנתי, אבל אני בהחלט מרגיש שמיציתי למרות הזמן הקצר שביליתי בה. הייתי בשלושה מהאיים, טיול מקיף איזור שלם בצפון, ובבנגקוק הספיקו לי יומיים P:
אז אנחנו לא מחפשים מסיבות חוף פול מון, ולמרות שחברה שלי קצת תתקשה – החיפוש שלי באוכל הוא בשר ולא מפריע לי אם זה אווז, ברווז, עוף, כופתאות או מקדונלס…
רק להמנע מחזיר ומאכלי ים, חברה שלי טיפה משגיחה יותר. אנחנו צריכים למצוא לזה פיתרון חוץ מלאכול רק צמחים בטיול P:
בנוסף את המידע על העלויות מהטיול לקחתי מהאתר שלכם ואני וחברה שלי מתכננים להגיע עם 4000$ ביחד, לא כולל טיסות…
אז לפי מה שרשמתם על מטיילים שלא מתכלבים – זה אמור להספיק, בנוסף אפשר תמיד לצמצם בביקורים בערים מסויימות ולהתמקד בערים אחרות…

אבל מה שכן, אנחנו מחפשים דברים שזוג צעירים בני עשרים ושלוש יוכל לעשות כי מוזיאונים ונופים זה בהחלט נחמד אבל מועדונים או פאבים, חיי לילה.. משהו?

בנוסף, אנחנו לא מחפשים את המוכרים שיגרמו לאסקימואים לקנות שלג אלא מקומות קנייה מרוכזים לשטויות ולדברים מועילים כמו ה – MBK בתאילנד, ומכיוון שסין יחסית גם היא מפותחת אני מאמין שכן יש כאלה מקומות P:

המשך התשובה:
הי,

אם כך, אז אתם מסודרים.

בשר לא חסר בסין ויש פה מסעדות נפלאות לאורך כל הדרך. אין בעיה להימנע ממאכלי ים וחזיר כי יש מגוון גדול מאוד של מנות כולל צימחוניות.
בערים הגדולות כמו בייג'ינג ושאנגחאי יש מועדוני לילה, דיסקוטקים ובארים שלא מביישים מקומות בארה"ב או באירופה (בייג'ינג תוכל לקפוץ לסאן-לי-טון והסביבה הקרובה ובשאנגחאי תוכל להגיע לרחוב חנג-שאן או חואי-חאי ולהנות מבארים ומועדונים).
בערים הקטנות יותר גם תוכלו למצוא בארים לשבת בדרך כלל ברחובות המרכזיים.
קניות בבייג'ינג: שוק הפנינים-כמו בתאילנד, שוק המשי, רחוב וואנג-פו-ג'ין. בליג'אנג או ביאנגשו כל העיר היא שוק אחד גדול.

בהצלחה

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.