מקומות פחות מתויירים בסין

אני וחבר שלי מתכננים עכשיו את הטיול שלנו לתקופה של כחודשיים בסין ואנחנו רוצים להגיע גם למקומות פחות מתויירים

השאלה:
שבת שלום לכם, הבטחתי שאני אחזור עם שאלה ראויה והנה אני 🙂 אני וחבר שלי מתכננים עכשיו את הטיול שלנו לתקופה של כחודשיים בסין ואנחנו רוצים להגיע גם למקומות פחות מתויירים. התעניינו במחוז qinghai בכל מקום כתבו שהוא פחות מטויל ושבעייתי לטייל שם אבל הוא נשמע מענין ויפה. מה דעתכם? שווה לטייל שם? יש לכם המלצות על מקומות במחוז? ושאלה אחורנה – בגלל שהמחוז מכיל בחלקו חלקים עתיקים מטיבט לפי מה שהבנתי -הם צריך אשרת כניסה לטיבט כדי לטייל שם? ועוד שאלה לא קשורה – אנחנו רוצים להיכנס גם לטיבט במהלך הטיולץ האם כדאי לי לציין את זה בבקשה הויזה לסין או להשמיט את זה? תודה מראש 🙂

התשובה:
שלום,

ראשית, אין צורך להזכיר לאן את נוסעת בעת קבלת הויזה, כמו כן, אין צורך בויזה לצ'ינג חאי. אם את מתכוונת להמשיך משם לטיבט אז כמובן תעשי ויזה מראש.

מחוז צ'ינג חאי הוא הרביעי בגודלו בסין אכן לא מתויר כמעט והוא משמש בעיקר מעבר לנוסעים לטיבט (נסיעה של כיומיים מגולמוד באוטובוס מקומי וכמובן ניתן גם ברכבת המפורסמת ללהסה).

זהו מחוז גדול וצחיח יחסית, ובו תוכלו לראות את אגם המים המלוחים הגדול בסין, הרים מושלגים, מרחבים ענקיים של עשב והוא גם מקור שלושת מהנהרות הגדולים של אסיה: המייקונג, הנהר הצהוב והיאנגצה.

שני האתרים המתויירים ביותר הוא מקדש טא-אר וסביבות אגם צ'ינג חאי שהוא בית גידול לסוגים רבים של ציפורים.

אם אתם אוהבים טרקים אז ניתן לנסוע ללאמנייה מצ'ם שהוא הר קדוש וגובהו מעל 6000 מטר וגם לביי שאן במחוז חוג'ו.

טיול שם הוא לא קל ומצריך המון נסיעות באוטובוסים מקומיים.

בהצלחה,

אלון

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.