אם אני מוציאה ויזה לסין אני יכולה לשהות שם כמה זמן שאני רוצה?

שלום רב. אני קיבלתי ויזת סטודנט לשנת לימודים בסין. השאלה שלי היא האם אני יכולה לקנות כרטיס כיוון-אחד או שיעשו לי בעיות עם בכניסה למדינה?
היי,

לא נראה לי שזאת בעיה. קיבלת כבר את האשרה אני מבינה, ובכניסה לסין לא בודקים את נושא כרטיסי הטיסה כך שלא נראה לי שיהיה מקום למניעת כניסתך.

בהצלחה ולימודים פוריים.

נעמה דור

שלום רציתי לדעת מה מביאים לקונסוליה כדי להוציא ויזה לסין. אני נוסעת ב 10/10 מתי אני צריכה לבקש ויזה? האם צריכים תמונה?
היי,

להגשת אשרה כרגע צריך להביא:

טופס

דרכון

צילום דרכון

תמונת פספורט

כרטיס טיסה

ההליך לוקח 4 ימי עבודה

את יכולה להגיש בספטמבר

נעמה דור

שלום רציתי לשאול האם אני מוציאה ויזה לסין אני יכולה לשהות שם כמה זמן שאני רוצה? והאם יש ויזה שתקפה לשנה ולא מוגבלת במספר כניסות? תודה
תשובה:

היי סיון

האשרה הרגילה תקפה למשך 3 חודשים מיום הוצאתה בהמלכם אפשר להכנס פעם אחת לעד 30 יום. אפשר לעשות אשרה עם 2 כניסות שתקפות לחצי שנה ולנסות לבקש יותר זמן שהות בכל כניסה

יש אשרה שתקפה לשנה אך היא לעסקים ולא מאשרים אותה למי שעדיין לא היה בסין בעבר

אם תרצי את עזרתי בהנפקת האשרה את מוזמנת ליצור קשר

סופש נעים

נעמה

שלום! אני טסה לחודשיים לסין (ליתר דיוק לחודשיים ושלושה ימים). היום הוצאתי דרך סוכנות נסיעות ויזה לחודשיים – שלושים יום כל ויזה כפי שהבנתי…
השאלה:
שלום! אני טסה לחודשיים לסין (ליתר דיוק לחודשיים ושלושה ימים). היום הוצאתי דרך סוכנות נסיעות ויזה לחודשיים – שלושים יום כל ויזה כפי שהבנתי. הבנתי מהסוכנת שאני צריכה לצאת אחרי 30 יום להונג קונג ואז לחזור לסין… האם זה מספיק או שיש עוד משהו שאני צריכה שיהיה לי כדי להכנס לתקופה נוספת של 30 יום? האם אני אצטרך לשלם עוד כסף או משהו? תודה!

התשובה:
היי,

לפי ההסבר שלך נשמע לי שהונפקה לך אשרה שתקפה לתקופה של חצי שנה שבמהלכה את יכולה להכנס פעמיים כל פעם למשך 30 יום. האם כך?

אם כל כניסה שלך לא תהיה מעבר ל – 30 יום ואת יוצאת מסין בין תקופה אחת לשניה נראה לי שזאת מסודרת. את תרצי להיות יותר מ-30 יום כל פעם את צריכה להאריך במקום את האשרה בפעם השניה (לדעתי בפעם הראשונה הם לא יאפשרו הארכה) כדאי שתבררי זאת בסין במהלך הטיול.

אם תרצי להאריך מעבר יהיה תשלום עבור ההארכה הזאת.

בהצלחה וטיול נעים

נעמה דור

שלום! אני טסה למזרח לחצי שנה. אני נוחתת בתאילנד בפברואר ומטיילת חודשיים בלאוס וייטנאם קמבודיה. לאחר מכן אני מגיעה לתאילנד שוב ואני רוצה מיידית לטוס לסין לחודשיים לאפריל מאי…
השאלה:
שלום! אני טסה למזרח לחצי שנה. אני נוחתת בתאילנד בפברואר ומטיילת חודשיים בלאוס וייטנאם קמבודיה. לאחר מכן אני מגיעה לתאילנד שוב ואני רוצה מיידית לטוס לסין לחודשיים לאפריל מאי. האם אני צריכה לעשות ויזה בארץ או בתאילנד? מה יותר כדאי? האם לעשות ויזה לסין בפברואר בתאילנד או באפריל? אשמח לקבל המלצה ותשובה מפורטת. כמו כן אנחנו מתככנות לנסוע למונגוליה מסין. מה הדרך הכי מומלצת להגיע למונגוליה?

התשובה:
היי,

באופן רגיל תשובתי היתה שאפשר להנפיק את האשרה בתאילנד או במקומות אחרים במהלך הטיול, אך לאחרונה היו מקרים שבהם השגרירות סירבה להנפיק אשרות במקומות אחרים מחוץ לארץ המוצא של הדרכון.

יתכן שהנחייה זאת כבר השתנתה או עודכנה אך כדי להיות בטוחה אני מציעה לך להוציא אשרה עם 2 כניסות לחצי שנה וזה מכסה לך את התקופה של הטיול המתוכנן. ההפרש הוא לא גדול וזה נותן לך שקט במהלך הטיול.

כדי להוציא אשרה זאת את צריכה לצרף מסלול טיול טנטטיבי מתוכנן ביחד עם כל יתר המסמכים הרגילים שהם מבקשים כרגע.

למונגוליה את יכולה להגיע בטיסה או ברכבת מבייג'ינג.

בהצלחה

נעמה דור

שלום! אני מעוניין לטייל בסין לתקופה של עד שלושה חודשים, אחרי בערך שלושה חודשים שאני אהיה בהודו. הבעיה שלי היא הויזה לסין…
השאלה:

שלום! אני מעוניין לטייל בסין לתקופה של עד שלושה חודשים, אחרי בערך שלושה חודשים שאני אהיה בהודו. הבעיה שלי היא הויזה לסין. האם יש אפשרות להוציא ויזה לסין עוד בזמן שאני בישראל? ז"א, האם הויזה לסין מתחילה לפעול מהרגע שקיבלתי אותה או מרגע הכניסה שלי לסין? מאחר שהבנתי שויזה לסין היא בדרך כלל לשלושה חודשים אם היא תתחיל לפעול כשאני עדיין בהודו זה לא יהיה אפקטיבי. עוד שאלה שלי: אם הנ"ל לא אפשרי, האם אפשר להוציא ויזה לסין בשגרירות סין בדלהי? (יש לי רק דרכון ישראלי). בכל מקרה המצב האידיאלי הוא שאני יוציא ויזה לסין מהארץ, שמתחילה לפעול רק כשאני נכנס לסין… האם זו אפשרות? אשמח לשמוע את עזרתכם והמלצותיכם בנושא כי אני ממש רוצה לבקר בסין. כל עצה/עזרה/הבהרה/או תשובה בנושא תעזור:) תודה רבה רבה!

התשובה:
היי,

בעבר היה ניתן לעשות להנפיק את האשרה ממקום אחר באסיה או בהונג קונג. לאחרונה היו כמה סירובים לאשרות שהוגשו בהונג קונג משום שזאת האשרה הראשונה אל סין. יכול להיות שזה מקרי ויכול להיות שזה נוהל חדש. לא ברור הנושא.

המלצתי היא להנפיק את הבקשה עוד לפני היציאה מהארץ. אפשר לעשות זאת על ידי הגשה לאשרה לחצי שנה עם 2 כניסות ואז זה מכסה את התקופה שאתה לא בארץ.

יום טוב

נעמה דור

שלום! בטופס הבקשה לויזה, מה צריך למלא בסעיף 4? (הכוונה בעיקר לסעיפים 4.7-10)?
היי,

אין חובה למלא את זה. אתה יכול להתרכז בחלק העליון של הסעיף ולמלא מה שידוע וברור.

בהצלחה

נעמה דור

שלום! האם שגרירות סין פתוחה ביום שישי? אני מעוניינת בויזת תייר סטנדרטית, ועובדת במשך השבוע, האם למישהו יש פיתרון? תודה:-)
היי,

השגרירות הסינית אינה עובדת במהלך יום שישי, תצטרכי להעזר בעזרה חיצונית.

מתי את אמורה לנסוע?

להשתמע

נעמה

שלום! רציתי לדעת האם אני חייבת לקנות כרטיס טיסה ולהציגו בשביל לקבל ויזת תייר? האם אני יכולה להוציא אותה גם מגרמניה (עם הדרכון הישראלי) או רק בישראל? ממש תודה על העזרה.
שלום,
בארץ אינך חייבת להציג כרטיס טיסה בכדי להוציא ויזה.

לגבי התהליך בגרמניה, עדיף לבדוק עם שגרירות סין בגרמניה.

בהצלחה,

צוות האתר

שלום, 1. האם רק עבודות הכוללות משרה מלאה בסין יכולות להסדיר ויזת עבודה? 2. באילו סוגי עבודות יש אפשרות למעסיק להסדיר ויזת עבודה לעובדיהם? תודה
הי,

המושג משרה מלאה או חלקית איננה מופיעה בלקסיקון של ויזות עבודה.
ברגע שמצאת עבודה בחברה בסין שיכולה להסדיר לך את ויזת העבודה, מבחינת השלטונות תעבוד שעה בשבוע אם זה מה שהחברה צריכה.
האפשרויות מגוונות: טבחים מתמחים (למשל טבח במסעדה איטלקית), תחום המלונאות, ראיית חשבון, נציגי חברות, טייסים בחברות תעופה מקומיות ועוד.
צריך להבין: התהליך מתחיל בזה שאתה צריך למצוא עבודה בסין בחברה שיכולה להוציא לך ויזת עבודה (לא כל חברה יכולה). לאחר שמצאת, מתחיל תהליך של טפסים-בדיקות רפואיות, הסדרת תעודות שונות וכו'י.

בהצלחה
אלון

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.