האם צריך ויזה במקרה של נחיתה בסין לצורכי מעבר?

אני מתכננת נסיעה לבייג'ינג בלבד ל- 65 יום ולמטרת לימודים, איזה ויזה עלי להוציא מבחינת סוג?
השאלה:
אני מתכננת נסיעה לבייג'ינג בלבד ל- 65 יום ולמטרת לימודים (לא באוניברסיטה, אלא בבית ספר פרטי ללימוד סינית). איזה ויזה עלי להוציא מבחינת סוג (תייר או סטודנט), מספר הכניסות ומשך שהות (30, 60, 90)? והחל ממתי הויזה תקפה? האם מיום הוצאתה או החל מיום הכניסה לסין? תודה רבה!

התשובה:
היי,

האשרה היא אשרת תייר רגילה, קשה לי להאמין שיתנו לך אשרה לכל התקופה אבל את מוזמנת לנסות ותצטרכי לדבר עם השגרירות בנושא. אם יש לך אישור מבית הספר שבו תתלמדי הדבר יכול להקל על אישור האשרה מעבר ל – 30 יום הרגילים.

האשרה תקפה למשך 3 חודשים שבמהלכם אפשר להכנס ל – 30 יום. כלומר ה – 3 חודשים תקפים מרגע הוצאת האשרה, ה – 30 יום מרגע הכניסה.

אם תרצי את עזרתי בהנפקת האשרה את מוזמנת ליצור קשר טלפוני.

יום טוב

נעמה דור

לראש העמוד
אני מתכננת נסיעה להונג קונג ומקאו בהתראה קצרה ל-8 ימים. האם יש יעדים נוספים מסביב להונג קונג להם לא אזדקק לויזה? (אין לי ויזה, ולא בטוחה שאספיק להוציא)?
הי,

נראה שאפשר להסתפק בהונג קונג ומקאו. אתרים קרובים אחרים הם בתוך סין ולכך תצטרכי ויזה.

אלון
לראש העמוד
אני מתעניין בויזה לסין מבקש לדעת האם יש שינוי בפרוצדורה? מה פשר השמועה שבשל שפעת החזירים משך ההמתנה עומד על 7 ימים? תודה
היי,

לא ידוע לי על שינוי במהלך הנפקת האשרה הקשור לשפעת החזירים.. השינוי היחיד הרלוונטי הוא שינוי בהוספת טופס נוסף שבו אתה מצהיר על מצב הבריאות שלך בנוסף לטופס הבקשה הרגיל להנפקת האשרה.

?CategoryID=738

בברכה,

נעמה דור

אני נוחת ומחליף מטוסים בסין – על מנת להגיע לאוסטרליה, האם יש צורך בויזה?
שלום,

במקרה של נחיתה בסין לצורכי מעבר (טרנזיט) ללא יציאה משדה התעופה, אין צורך להוציא ויזה. בכל מקרה יש לברר את הנושא עם חברת הנסיעות בארץ.

בהצלחה,

צוות האתר

לראש העמוד
אני נוסע 14 ימים לשנחאי יש לי קרוב משפחה שחי בשנחאי האם קרוב המשפחה שלי צריך לשלוח לי מכתב בשביל הויזה ואם כן מה הוא צריך לרשום שם?
היי

אין צורך, אתה יכול להגיש בקשה לאשרה רגילה

אם תרצה את עזרתי בהנפקת האשרה אתה מוזמן ליצור קשר

בהצלחה
נעמה דור
Mobile: +972-52-8882611
Tel: +972-777882611
לראש העמוד
אני נוסע בספטמבר להונג קונג לשבועיים, יש לי ידידה בעיר שנזן הסמוכה, האם אוכל לעבור מספר פעמים הלוך וחזור מהונג קונג לשנזן בויזה אחת שמוקצת לחודש?
שלום,

כל כניסה לשנזן תחשב ככניסה לסין כך שלא ניתן לעבור את מספר הכניסות הרשומות לך בדרכון.

צוות האתר

אני נוסע לסין לשבועיים, תוקף הויזה שלי יפוג בעת שהותי בסין, בכניסה יהיה עדיין בתוקף, האם זה מספיק, או שעלי בכל זאת לעשות ויזה חדשה?
היי,

חלון הזמן של האשרה נספר מרגע הכניסה. כלומר, אם יש לך כניסה אחת של 30 יום זה נספר מרגע הכניסה ועד ליציאה כל עוד הכניסה היא במסגרת הכוללת של האשרה.

בהצלחה

נעמה דור

אני נוסע לתאילנד ואני רוצה לנסוע גם לסין. שאלתי האם צריך ויזה לסין? ואם גם יש לך מידע כמה עולה טיסה בערך מתאילנד לסין ואיפה הכי כדאי לעשות?
שלום,

צריך ויזה לסין.

איננו יודעים היכן ניתן להוציא ויזה בתאילנד, נסה לבדוק בשגרירות סין בתאילנד.

טיסות תוכל לבדוק אצל סוכן נסיעות מקומי או באתר כמו זה:

http://www.expedia.com

בהצלחה,

צוות האתר

אני נוסע לתאילנד, ומשם מתכנן מס' ימים במקאו, הונג קונג וחזרה לארץ, האם אני זקוק לאשרה מיוחדת במקאו או בהונג קונג ?
שלום,

אין צורך בויזה להונג קונג ומקאו. בעל דרכון ישראלי מקבל בכניסה תוקף שהייה של 30 יום.

למידע נוסף – לחץ כאן

צוות האתר

אני נוסע עם אבי לסין בספטמבר הקרוב, אני מתכנן לבקר יחד עימו במקאו ואז להחזירו לטיסה בבייג'ינג ולטוס בעצמי לעוד שבוע בפיליפינים לפני שאני חוזר לטיסתי חזרה מבייג'ינג…
השאלה:
אני נוסע עם אבי לסין בספטמבר הקרוב, אני מתכנן לבקר יחד עימו במקאו ואז להחזירו לטיסה בבייג'ינג ולטוס בעצמי לעוד שבוע בפיליפינים לפני שאני חוזר לטיסתי חזרה מבייג'ינג. הביע היא שלפי ספירתי יוצא כאן שאני נכנס 3 פעמים לסין (הגעה חזרה ממקאו והחזרה מהפיליפינים) ואילו בכל סוכנויות התיירות אמרו לי כי לא אול לקבל ויזה מרובת כניסות ללא שתי ויזות קודמות לסין בדרכון. זה הסיפור וכעת השאלות – האם אכן הדבר נכון ולא אקבל ויזה לסין מרובת כניסות? האם אני יכול לקבל עוד כניסות לויזה לאחר שאשתמש בשתי הכניסות, בפיליפינים? אשמח מאוד לקבל את תשובתך לנושא כי לא מצאתי תשובה לשאלתי אצל שום גורם אחר (וגם מיילים חוזרים משגרירות סין לא עוזרים) תודה!

התשובה:
היי,

אם היעד הראשון שלך הוא הונג קונג או מקאו אתה לא צריך אשרה לדרכון ישראלי.

אז זה כך אז אתה למעשה צריך 2 כניסות שאותם אפשר לבקש באשרה לחצי שנה עם 2 כניסות.

במקרה ובכל זאת זה 3 כניסות אז תצטרך לחדש את הכניסה ה – 3 לפני חזרה אל סין, אפשר לעשות זאת בהונג קונג.

בהצלחה

נעמה דור

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.