האם יש קונסוליה סינית בבנגקוק?

אני טס לתאילנד ולעוד כמה מדינות באיזור לחודשיים. ורק לאחר מכן ממשיך לסין ולטיבט לעוד חודשיים. השאלה היא מתי כדאי להוציא את הוויזה? איך זה מסתדר עם הכניסה לטיבט?
היי,

אשרה רגילה לסין תקפה למשך 3 חודשים מרגע הוצאתה, במהלכם אפשר להכנס פעם אחת לעד 30 יום. ספירת הימים מתחילה מרגע הכניסה למדינה או לאחד ממחוזותיה

יש אפשרות לעשות גם אשרה לחצי שנה עם 2 כניסות במחיר גבוה יותר

כלומר, נסה להוציא את האשרה קרוב כמה שאפשר לתקופת היציאה שלך מהארץ.

לטיבט אתה צריך פרמיט מיוחד שצריך להוציאו דרך סוכן בנפאל או בסין עצמה, בלעדיו לא ניתן להכנס למחוז.

יום טוב וטיול נעים

נעמה דור

אני טס סין ונוחת בהונג קונג. רציתי לשאול האם כשממלאים את טופס הבקשה לויזה חייבים למלא שם של מלון וכרטיס מהונג קונג לסין עצמה, או שניתן להסתפק בכרטיס להונג קונג?
היי,

השאלה שלך לא הכי ברורה. לפי מה שאני מבינה ממנה אז פרטי המלון פחות קריטיים.

בהצלחה

נעמה דוראני טס עוד חודש לנפאל. אני מתכוון לטייל שם חודשים ומשם לעבור לסין, כנראה בטיסה להונג קונג (כיוון שאי אפשר דרך טיבט). בסין אני מתכוון להיות כשלושה חודשים ואז לעבור למונגוליה…
השאלה:
אני טס עוד חודש לנפאל. אני מתכוון לטייל שם חודשים ומשם לעבור לסין, כנראה בטיסה להונג קונג (כיוון שאי אפשר דרך טיבט). בסין אני מתכוון להיות כשלושה חודשים ואז לעבור למונגוליה. בסוף אני אחזור לבייג'ין כדי לטוס חזרה לארץ. האם כדאי לי להוציא את הוזיה לסין עוד בארץ? אני יודע שאני אגיע לסין שלושה חודשים מהטיסה. בימים האחרונים קראתי על ישראלים שלא קיבלו ויזה לסין בהונג קונג ולכן אני קצת דואג. תודה.

התשובה:
הי,

אם תיכנס לסין בתוך שלושה חודשים אז תעשה בארץ. אם מעבר לכך, אז בהונג קונג. היו בעיות בקבלת ויזה בזמן המשחקים האסיאתיים אבל הם הסתיימו.

אלון

אני טס שבוע הבא למזרח. בחודש הראשון אהיה בנפאל ולאחר מכן בסוף חודש מאי אני מתכנן לעבור לסין. אין לי מספיק זמן להוציא ויזה לסין פה בארץ. האם יש לי אופציה להוציא ויזה לסין בנפאל?
שלום,

את כל המידע בנוגע לויזה תוכל למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

בכל מקרה, ניתן להוציא ויזה לסין בנפאל.

צוות האתר

=
אני טסה ב 27 למזרח ובין היתר אבקר בסין, אני יודעת שעניין הויזה הוא יחסית פשוט הבעיה היא שהשגרירות סגורה, רציתי לשאול מתי החג נגמר ואם בכלל אני אספיק להוציא את הויזה עד ה 27?
השאלה:
אני טסה ב 27 למזרח ובין היתר אבקר בסין, אני יודעת שעניין הויזה הוא יחסית פשוט הבעיה היא שהשגרירות סגורה, רציתי לשאול מתי החג נגמר ואם בכלל אני אספיק להוציא את הויזה עד ה 27, גם אם מדובר ללכת עצמאי ולא דרך סוכן נסיעות כי מדובר על מקרה דחוף. תודה 🙂

התשובה:
היי,

הנציגות הסינית אמורה להיות פתוחה החל מיום א' הקרוב. תהליך הוצאת אשרה רגילה לוקח 4 ימים, תלוי ביום ההפקדה. במהלך החופשה אין אפשרות להוציא את האשרה בשום צורה או דרך גם אם היא דחופה.

אם תרצי את עזרתי אוכל לסייע בהנפקת האשרה, צרי איתי קשר טלפוני לנייד שנמצא בחתימה.

בכל מקרה טיול מוצלח.

נעמה דור

המשך השאלה:

שלום נעמה, תודה רבה קודם כל על התגובה המהירה.

כרגע אני לא רואה איך אנחנו מוצאות זמן בשבוע שנשאר בשביל להוציא ויזה.

האם יש קונסוליה סינית בבנגקוק? שם יהיה לנו מספיק זמן להוצאת הויזה, והאם יש בעיה כלשהי עם לעשות שם את התהליך?

המשך התשובה:
היי,

אם לא תספיקי להוציא את האשרה השבוע לא אמורה להיות בעיה בלהנפיק אותה במהלך השהות שלכם בבנגקוק, אך בררי היטב ימים, שעות, כתובת ומשך זמן ותכנני את הזמן בהתאם

בהצלחה וטיול נעים

נעמה דור

אני טסה לויאטנם דרך בייגינג. יש לי שעתיים בשדה התעופה בין טיסה לטיסה. נוחתת בטרמינל 3 וממריאה להנוי בטרמינל 2. יש לי שעתיים זמן. 1. האם אני צריכה ויזה? 2. זה מספיק זמן? תודה מאד על התשובה
הי,

אינך צריכה ויזה אם את לא יוצאת משדה התעופה – טרנזיט.

הטרמינלים מחוברים ואם לא יהיה עיכוב בטיסה שאת מגיעה בה לא אמורה להיות בעיה.

אלון

אני טסה לנפאל עוד שבועיים ולא יהיה לי זמן להוציא את הויזה בארץ. האם יש אפשרות להוציא אותה לא בארץ? ואם לחבר שלי יש דרכון אירופאי הוא יכול להוציא את הויזה ממדינה זרה?
היי

בעקרון אפשר להוציא את האשרה גם בארצות אחרות אבל לא יכולה להתחייב מה יבקשו ממך במקום אחר. קחי בחשבון כמה ימים לטפל בנושא במקום מרכזי. אם לא תצליחי לעשות זאת הגיעי אל הונג קונג ומשם תוכלי לארגן אותה.

אותה תשובה לגבי החבר האירופאי, צריך אשרה בכל מקרה. החלטה של השגרירות הסינית האם לאשרה ומהיכן

בהצלחה
נעמה דור
Mobile: +972-52-8882611
Tel: +972-777882611

אני טסה לסין בעוד שבועיים ועדיין לא הוצאתי ויזה. רציתי לדעת כמה זמן לוקח לקבל ויזה (האם על המקום) ובאיזה ימים ושעות אפשר לגשת לשם ומה עלי להביא איתי על מנת לקבל אותה? תודה רבה
שלום,

את כל המידע בנוגע להוצאת הויזה תוכלי למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

בהצלחה,

צוות האתר

אני טסה לסין לשבועיים עצמאית ומשם לתאילנד הכרטיס חזרה שלי לארץ היא מתאילנד לסין ואז לארץ. האם אני צריכה להוציא ויזה עם 2 כניסות לסין מכיוון שיש לי דיליי של 12 שעות ורציתי לטייל שוב בסין?
שלום,

כל יציאה משדה התעופה תחשב ככניסה לסין המצריכה וויזה.

במקרה של נחיתה בסין לצורכי מעבר (טרנזיט) ללא יציאה משדה התעופה, אין צורך להוציא ויזה. בכל מקרה יש לברר את הנושא עם חברת הנסיעות בארץ.

צוות האתר

אני טסה לסין עם ביתי.אני בעלת דרכון אירופאי האם אני צריכה ויזה? אין לי כרטיס טיסה כרגע, אני מוציאה כרטיס אלקטרוני רק כמה ימים לפני הטיסה, האם יש בזה בעיה?
היי,

כל דרכון מצריך אשרת כניסה אל סין.

כרטיס טיסה או הזמנת כרטיס טיסה הן חלק מהדרישות של השגרירות בנושא כרטיס, את יכולה לנסות לדבר איתם בנושא בזמן ההגשה ואולי יצליח ללא כרטיסי הטיסה.

בהצלחה

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.