המלצות לטיולים בביג'ין

אני מגיע לסין כנושא חוויתי של ללמוד שנה במקום מנותק מהתרבות המערבית…
השאלה:
אני מגיע לסין כנושא חוויתי של ללמוד שנה במקום מנותק מהתרבות המערבית (טכנולוגיה, בילויים ובקיצור מותרוות), בתקווה להגיע למקום שפועל בסגנון צבאי של אוכל בריא ואימונים מסודרים, כדי להפיק את המירב מהשנה שלי שמה למטרה זו וגם לחוות את החוויה המיוחדת הזו. אני כרגע מדבר עם בחור שלומד בסין ואני מבין שהשיגרה שם מאוד שנה ממה שקיוויתי ואפילו קצת דומה לשיגרה שלנו (קונה אוכל לבד, מתאמן בזמן שאני קובע לעצמי וכו' דרך אגב הבחור לומד בטיאנג'ין). יש למישהו מושג אם יש מקומות בסיגנון שאני מחפש, גם אם במקומות שונים בסין ובכלל בעולם? אני מבין שהמורים במנזרים הם ברמה פחות גבוהה וקיבלתי עצה להתרחק ממנזרים, אני מחפש מורה ברמה הכי גבוהה שאפשר והכסף כרגע הוא לא פונקציה.

התשובה:
הי,

קשה למצוא היום מקום בסין שמנותק מהעולם אלא אם אתה הולך לכפרים מרוחקים ושם כנראה לא תמצא מקומות בסגנון שאתה רוצה.

תנסה באיזור שאולין. במקום מנזרים רבים המלמדים אומנויות לחימה. תיירותי אבל אפשרי.

אלון
אני מגיע לשמורת הטבע JIU ZHAI GOU ומעוניין בטיול בין יומיים. האם אפשרי? האם יש לכם המלצות לפרק זמן כזה (כולל מלונות,רכב ומדריך/כה)?
היי,

כן, בהחלט אפשרי לטייל בשמורה בימים הללו… היום הראשון, 4/5, תוכל להקדיש לשמורה הקטנה, הואנג לונג. את היום השני, 5/5, תטייל בשמורה הגדולה… וב- 6/5 יום טיסה מאזור השמורה החוצה.

יום טוב

נעמה דור

אני מגיעה לביג'ין לשבוע בתחילת השבוע הבא, אין באפשרותי לצאת את העיר ולכן אני מחפשת המלצות לטיולים יומיים בתוך העיר.
השאלה:
אני מגיעה לביגיו לשבוע בתחילת השבוע הבא, אין באפשרותי לצאת את העיר ולכן אני מחפשת המלצות לטיולים יומיים בתוך העיר. בדרך כלל ההעדפות שלי הם אזורים כפריים ופחות מתויירים – האם תוכלו להמליץ לי על סיורים אותנטים שכאלה בתוך העיר? המקדשים עצמם לא כל כך מענינים אותי חשבתי לנסוע ליום אחד לחומה הסינית. האם יש לכם המלצה לקטע פחות תיירותי ויפה ומתאים ליום כולל פרטים איך לבצע זאת בכללי? אשמח להמלצות גם לשווקים צבעוניים ופחות מתוירים או לגלריות מענינות האם יש אזור של הבנינים החדשים של האולימפיאדה ששוה לראות מבחינה אדריכלית? בהרבה תודה מראש

התשובה:
הי,

בתוך העיר תוכלי לבקר בחוטונג, המגורים הישנים של תושבי העיר, ארמון הקיץ, העיר האסורה וכו'.
יום טיול מעניין על החומה יכול להיות הליכה של כחמש שעות בין ג'ינג שאן לינג לסי מה טאי (לשכור מונית או רכב אחר ולהגיע לשם). זהו נוף מרהיב של החומה ולא מתויר כמעט. דרגת קושי בינוני.
אלון

אני מגיעה לבייג'ינג ורציתי לדעת כמה זמן לוקחת רכבת לשנגחאי וכמה זה עולה, ומשנגחאי לגווילין כמה זמן נסיעה ברכבת וכמה זה עולה. אני רוצה לדעת אם אני יכולה לחסוך את הטיסות פנים…
השאלה:
אני מגיעה לבייג'ינג ורציתי לדעת כמה זמן לוקחת רכבת לשנגחאי וכמה זה עולה, ומשנגחאי לגווילין כמה זמן נסיעה ברכבת וכמה זה עולה. אני רוצה לדעת אם אני יכולה לחסוך את הטיסות פנים… ואיך אני מגיעה מגווילין למקאו וכמה זמן זה לוקח…? וממקאו להונג קונג איך אני מגיעה לשם, ואחרי שאני חוצה את הגבול כמה זמן נסיעה זה לעיר המרכזית של הונג קונג?

התשובה:
הי,

כל התשובות כאן:

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?from1=beijing+&tp=1&to1=shanghai&Submit32=SUBMIT

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?from1=shanghai&tp=1&to1=guilin&Submit32=SUBMIT

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?from1=guilin&tp=1&to1=Shenzhen&Submit32=SUBMIT

פשוט תכנסי לאתר לרכבת בה את מעוניינת.
ממקאו להונג קונג תוכל לקחת מעבורת של שמונים דקות לקואלון-אזור צימ-שה-צוי.

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.