האם ניתן להזמין כרטיס טיסה לסין לפני הנפקת ויזה?

סטודנטית לרפואה הנוסעת לחילופי סטודנטים בטאיוון מסוף פברואר עד סוף מרץ 2012. בכוונתי לטוס דרך בייג'ינג שם ארצה לשהות במשך כמה ימים. אעבור שם גם בדרך חזרה. האם יש בעיה במעבר בין סין לטאיוון ואיזה סוג ו
היי

בעקרון לא אמורה להיות בעיה במעבר בין בייג'ינג אל טאיפיי, תבדקי את לוח הטיסות, לא בטוחה שיש מבייג'ינג…

כל כניסה אל סין מצריכה אשרה נפרדת, לפי מה שאת מתארת את צריכה אשרה כפולה שאפשר להנפיק אותה גם אם זאת הפעם הראשונה שלך להכנס אל סין.

אגב, גם לטאיוואן את צריכה אשרה אבל אני מניחה שמעדכנים אותך דרך חילופי הסטודנטים.

בהצלחה בשהותך בטאיוואן, צריכה להיות מדינה מעניינת ביותר!

נעמה דור

השאלה:

היי, לא מזמן הייתי במנזר בסין במשך שבועיים ולמדתי קונג פו. אחד המאמנים שם מאוד רוצה להגיע לישראל וללמד קונג פו. בהתחלה זה היה נשמע לי מאוד קלוש, אבל הוא באמת רציני לגבי זה ושאל אם אוכל לעזור לו. יש לו ניסיון של שנים באמנויות לחימה סיניות (כולל שנתיים במנזר שאולין) והוא יודע אנגלית לא רע בכלל. לא יודע אם אתם יודעים משהו שיכול לעזור, או יודעים מספיק כדי להגיד לי שאין סיכוי, אבל בכל זאת שווה לנסות.. בתור אזרח ישראלי, אין לי מושג מה תהליך קבלת ויזה לישראל, בטח שלא לסינים (ואני יכול לתאר לעצמי שזה קשה יותר מתיירים אחרים). האם העובדות שציינתי יכולות לעזור בקבלת ויזה, כדי שיוכל להגיע לארץ ולנסות את מזלו, או שבלי מקום עבודה מראש אין סיכוי? או שגם עם מקום עבודה אין סיכוי? אשמח לכל מידע שיוכל לעזור. אני מעדיף שיידע שזה בלתי אפשרי

מאשר שיחיה בחלום וינסה להשיג משהו שהוא לא יכול. תודה מראש, אורי

תשובה:

הי

גם אם יש מעסיק בארץ שמציג מסמכים יוצאי דופן באשר לאיכות של אותו בחור, משלם לו משכורת גבוהה ומציג איזה עסק הוא מתכנן להקים איתו הסיכוי קלוש

אם אין מעסיק כזה אין סיכוי שייתנו לו ויזה לארץ

אלון

ע"מ להאריך ויזת תייר לחודש, דרוש בד"כ אישור מבנק סיני על כך שיש בחשבון 21000RMB. אומרים שבשנגחאי לא מבקשים את זה. האם זה נכון ובאילו ערים נוספות אפשר להאריך ללא אישור על מצב כספי?
הי,

זה חלק מהחוקים הכתובים שבתכלס לא מקיימים אותם. לא שמעתי על מישהו שלא קיבל ויזה בגלל שלא הציג חשבון בנק או כסף.
מצד שני, אם תנסי להאריך את הויזה במקום נידח או סתם במקום שמפקד המשטרה החליט להקפיד אז כנראה שתצטרכי להציג אישורים אלו או אחרים.

אלון

ע"פ הכתוב באתר הבנתי כי עבור 90 יום איננו צריכות ויזה, אך אנחנו רוצות להיות במקום של קניות (נשים כמובן…) בשם שנזן והבנו שלשם צריך ויזה? האם הדבר נכון?
השאלה:
שלום אלון, אני מתכננת יחד עם חברה לטוס להונג קונג. שתינו דיילות אויר אך איננו טסות מטעם העבודה אלא לחופשה פרטית בת שבוע ימים. ע"פ הכתוב באתר הבנתי כי עבור 90 יום איננו צריכות ויזה, אך אנחנו רוצות להיות במקום של קניות (נשים כמובן…) בשם שנזן והבנו שלשם צריך ויזה? האם הדבר נכון? כמו כן ביקור במקאו אינה מצריכה ויזה נכון? בתודה מראש

התשובה:
הי

כל מה שאמרת נכון.

להונג קונג ולמקאו לא צריך ויזה.

לשנג'ן את צריכה-תוכלי להוציא בשגרירות הסינית בארץ או בהונג קונג.

בהצלחה בקניות

אלון

עובד שלנו, אזרח סיני, צריך להגיע לישראל אלינו להדרכה של שבוע בערך, האם הוא זקוק לויזה כתושב סין שמגיע לישראל? תודה רבה
הי,

הבחור צריך לגשת לשגרירות ישראל בבייג'ינג או לאחת מהקונסוליות, שאנגחאי או גואנגג'ו, תלוי מה קרוב למקום מגוריו ולבקש לעשות ויזה לארץ.

אתם צריכים לצייד אותו במכתב הזמנה מפורט
פרטי העובד
מקצועו ותפקידו
מטרת הביקור
איפה הוא ישתכן ומי ילווה אותו

תשלחו בין היתר את תוכנית ההדרכה ותדאגו להשאיר פרטים של האחראי בחברה שיודע שהוא עומד להגיע – למשל, טלפון נייד שלך בדף ההזמנה כך שיוכלו ליצור איתך קשר.

ויזה לוקחת משהו כמו ארבעה ימים ועולה כמה מאות יואן.
במידה והוא גר רחוק מהשגרירות אפשר לדעתי לשלוח את הדרכון, מכתב ההזמנה וצילום של תעודת הזהות שלו בדואר מהיר (אחרת הוא יצטרך לשהות 4 ימים בבייג'ינג במלון בהמתנה לויזה).
כיוון שאנחנו לא עובדי משרד החוץ, עדיף להתקשר לשגרירות כדי לקבל פרטים נוספים שאולי הוחסרו כאן

בהצלחה
אלון

עוד לא התחלתי בתהליך של הוצאת ויזה – האם זה יהיה סיכון להזמין כרטיס לפני שיש לי ויזה? אני טס עוד חודש ושבוע ואני לא אוכל לבקש ויזה בשבוע הקרוב – השאלה היא אם יש סכנה שלא ייאשרו לי ויזה?
השאלה:
היי. עוד לא התחלתי בתהליך של הוצאת ויזה – האם זה יהיה סיכון להזמין כרטיס לפני שיש לי ויזה? אני טס עוד חודש ושבוע ואני לא אוכל לבקש ויזה בשבוע הקרוב – השאלה היא אם יש סכנה שלא ייאשרו לי ויזה (טיול רגיל של כמה חודשים) השאלה השניה היא איך אני מוציא ויזה מראש לשישה חודשים? האם חייבים לעשות את זה בארץ או שעדיף להוציא את הויזה בסין? תודה רבה

התשובה:
היי,

אין אפשרות להגיע אל סין או לעלות לטיסה לכיוון סין לפני שיש לך אשרה מהנציגות הסינית, אז אנא דאג לכך לפני שאתה מגיע לשדה.

בזמן הגשת הבקשה להנפקת אשרה אין צורך להציג את כרטיס הטיסה. האשרה הרגילה תקפה למשך 3 חודשים שבמהלכם אתה יכול להכנס למשך 30 יום. כך שהאשרה תהיה תקפה אם תוציא אותה כבר עכשיו עד מתי שהוא ביוני. תשתדל לא להתקרב לתק' החג משום עומס צפוי. לא צפוי להתקבל סירוב לבקשת האשרה, לרוב כולן מאושרות.

לא ניתן להוציא אשרה ל – 6 חודשים, יש אשרה אחרת שמסגרת הזמן היא 6 חודשים שבמהלכם אתה יכול להכנס 2 כניסות כל אחת למשך 30 יום ולפעמים אפשר לקבל אישור גם ליותר ימים. אם תרצה אוכל לעזור לך להנפיק אשרה זאת.

בכל מקרה בהצלחה ותהנה בטיול בסין

נעמה דור

על מנת לא לשלם על כרטיס טיסה לפני שהויזה בכלל אושרה – האם מספיק להציג הזמנה של כרטיס טיסה לפני תשלום או שחייבים כרטיס טיסה אלקטרוני ממש?
תשובה:

היי מיכאל

אתה יכול לצרף את הזמנת הטיסות ולא את הטיסות עצמן למרות שלא אמורה להיות בעיה באישור האשרה גם אחרי הנפקת הטיסות.

אם תרצה את עזרתי בהנפקת האשרה אתה מוזמן ליצור קשר

יום טוב

נעמה דור

על מנת להגיע להונג קונג או מקאו לא צריך ויזה. אם אני רוצה להגיע לסין אני צריך ויזה?
שלום,

כניסה לסין אכן מחייבת ויזה. מידע נוסף תוכל למצוא בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=738

צוות האתר

עלי לנסוע לנסיעת עסקים ל-Xinjiang לכמה ימים. האם עליי לבקש ויזה? האם עליי לקבל מכתב הזמנה? מה עליי לעשות כדי לקבל ויזה?
היי,

XINJIANG הוא מחוז בסין.

כדי להנפיק אשרה אל סין יש להגיש את הדברים הבאים:

– דרכון

– צילום דרכון

– תמונת ספפורט

– טופס מלא

– הזמנה משותף עסקי בסין

להשתמע

נעמה

עליי להיות בסין לשבוע בסוף יולי לפגישות עבודה. מתי עליי להגיש בקשה לויזה? ברשותי גם דרכון בריטי (בנוסף לישראלי) – האם בעלי דרכון בריטי – אירופי פטורים מויזה?
שלום,

אינך פטור מהוצאת ויזה. לפרטים ראה בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=738

צוות האתר

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.