האם אפשר להוציא ויזה לסין בדרכון זר?

שלום, הבת שלי כרגע מטיילת בניו זילנד ורוצה להמשיך משם לסין בעוד חודש. היא אזרחית ישראלית ויש לה גם דרכון אמריקאי. מה היא צריכה לעשות על מנת לקבל ויזה לסין?
הי
לגשת לשגרירות או הקונסוליה הסינית הקרובה ולהוציא ויזה לסין.
בדרך כלל, ארבעה ימי עבודה.

בהצלחה
אלון

שלום, הוריי החליטו לנסוע לסין בטיול מאורגן. יש טיול שיוצא עוד 5 ימים. הבנתי שהם צריכים ויזה לסין?…
השאלה:
שלום, הוריי החליטו לנסוע לסין בטיול מאורגן. יש טיול שיוצא עוד 5 ימים. הבנתי שהם צריכים ויזה לסין. א. האם אפשר להוציא ויזה ביום שישי בשגרירות בישראל? ב. האם הם צריכים להיות נוכחים במקום או שאני יכולה ללכת במקומם? ג. הבנתי שהזמנה דחופה של ויזה היא מהיום למחר. האם חברת שליחויות יכולה להוציא את הויזה או נוכחותם חובה? חובה שנים או אפשר אחד מהם? תודה רבה

התשובה:
שלום רב,

שעות העבודה של השגרירות הם מיום א ועד יום ה, בין השעות 9 – 12:30 בצהריים.

ההליך המהיר ביותר הוא של אשרה ביום אחד אבל לא תמיד הם מאשרים אותו ואז זה עובר להליך השני במהירותו מהיום למחר.

המחירים מתעדכנים בהתאם, כמובן.

הם לא צריכים להיות נוכחים בזמן ההגשה, את יכולה ללכת בשמם או לעשות זאת דרך סוכן אשרות.

יום טוב

נעמה

שלום, הזמנו טיול מאורגן לסין, עדיין אין לנו כרטיסי טיסה ואני מעוניינת לטפל בויזה באופן עצמאי. האם אני יכולה לגשת לשגרירות לקבלת ויזה ללא כרטיסי טיסה רק עם הדרכון ותמונות.
שלום,

אכן כן. בכדי להוציא את הויזה, אין צורך בהצגת כרטיסי טיסה.

כמו כן שימי לב למסמכים הנוספים שעליך להביא איתך לשגרירות.

צוות האתר

לראש העמוד
שלום, הייתי מעוניינת להוציא ויזה לסין, מאחר ואני אמורה לטוס כעצמאית, הייתי רוצה לדעת אם יש בכך סיכון להגיש לבד, או שעדיף כבר לשלוח דרך סוכנות נסיעות.
תשובה:

היי תמר

כל אחת מהדרכים תהיה בסדר.

אם תרצי את עזרתי בהנפקת האשרה את מוזמנת ליצור קשר

יום טוב

נעמה דור

שלום, התקבלתי לחילופי סטודנטים בסין ולמיטב ידיעתי אשרת הלימודים אשר הם מספקים לי היו בדיוק לזמן הסמסטר…
השאלה:
שלום, התקבלתי לחילופי סטודנטים בסין ולמיטב ידיעתי אשרת הלימודים אשר הם מספקים לי היו בדיוק לזמן הסמסטר (ספטמבר עד ינואר) – הבעיה היא שהייתי רוצה להגיע כשבוע לפני על מנת להתארגן ולחפש דירה – האם במעמד השגרירות הם יכולים לתת ארכה כזו? האם נדרשת בשביל תקופת ההארכה ויזת תייר ואם כן כמה זמן לקוח להוציא אותה? האם בטוח לרכוש כרטיס טיסה לסין לפני שהויזה מאושרת? המון המון תודה

התשובה:
היי,

תצטרכי לבדוק את הנתונים הללו עם מוסד הלימודים שאליו התקבלת או עם השגרירות .

להנפקת אשרת סטודנט יש הנחיות שונות מאשרה רגילה.

בהצלחה ולימודים מהנים לך.

נעמה דור

שלום, חזרתי ארץ לאחר תקופה של חצי שנה בשנגחאי במהלכה עבדתי. אני מעוניינת לחזור לסין לתקופה של לפחות לשנה, בה אני מתכננת לעבוד…
השאלה:
שלום, חזרתי ארץ לאחר תקופה של חצי שנה בשנגחאי במהלכה עבדתי. אני מעוניינת לחזור לסין לתקופה של לפחות לשנה, בה אני מתכננת לעבוד. נכון לרגע זה עדיין לא מצאתי עבודה ואני אמשיך לחפש עבודה לאחר חזרתי לשנגחאי. אני מעוניינת לקנות כרטיס טיסה לכיוון אחד, אך הבנתי כי תהיה בעיה עם כך היות והסינים אינם מעוניינים כי מערביים יעבדו שם. שאלותיי הן: 1. האם באמת ישנה בעיה לקנות כרטיס טיסה רק לכיוון אחד? האם יעשו לי בעיות בשדה התעופה כאשר יראו את הכרטוס? 2. הבנתי כי ישנה אפשרות לעשות בארץ ויזה ל-3 חודשים. סוכנויות הנסיעות מנפיקות ויזה רק לחודש. לכן אשמח לדעת היכן וכיצד באפשרותי להוציא ויזה ל-3 חודשים? אם ניתן לעשות זאת בשגרירות, מה עלי להציג ולומר להם על מנת שינפיקו לי ויזה ל-3 חודשים? 3. אם יש לי חבר סיני, האם נישואים במהלך שהייתי שם יסדרו את עניין הויזה? תודה על העזרה.

התשובה:
היי,

אם את מתכננת לעבוד את תצטרכי לשנות את הסטטוס של האשרה שלך במהלך השהות שלך בסין.

אם כבר יש לך מקום עבודה ההתנהלות בנושא זה שונה מאשר ויזת תייר או ביקור עסקים. מקום העבודה צריך לשלוח אליך טפסים והנחיות שאותם את צריכה להעביר אל השגרירות.

כדי לבקש את האשרה הארוכה ביותר וגם לקוות שהיא תאושר, כרגע את יכולה לבקש אשרה עם 2 כניסות לחצי שנה ולבקש שכל שהות תהיה ארוכה יותר מ – 30 יום. אפשר לנסות לבקש 90 יום ואם לא יאשרו אז אולי יאשרו ל – 60 יום. לאשרה כזאת הם מבקשים מסלול טיול מפורט.

אין אופציה אחרת שאני מכירה לאשרה בת 90 יום מלבד זאת שהצעתי למעלה.

במקרה של אשרת תייר הם מבקשים להוסיף גם את כרטיסי הטיסה או הזמנת טיסות. בכניסה למדינה אין צורך להראות את כרטיסי הטיסה, זה לא ממש מעניין אותם (לפחות לעכשיו).

בנוגע לשאלתך על נישואין קשה לי לענות על כך, אני מעריכה שזה יקל על האשרה בצורה כלשהי אך עדיף שהבן זוג שלך יברר את הנושא במקורות שלו בסין עצמה ויקבל את ההנחיות בנושא, לדעתי זה נושא טעון ולא כזה פשוט הקשור אזרחות שונה ועוד נושאים חמים אחרים…

יום טוב

נעמה דור

שלום, יש לי אזרחות בריטית ואני רוצה להוציא ויזה לסין בדרכון הבריטי ולא בישראלי. האם זה אפשרי והאם ידועה לך העלות (האם היא שונה מעלות הנפקת ויזה בדרכון ישראלי)?
שלום,
את התשובה המדוייקת לשאלתך תוכלי לקבל בשגרירות סין.

בברכה,

צוות האתר

שלום, יש לי דרכון צרפתי ואני מעונינת לטוס לסין, האם אני צריכה ויזה לסין? יציאה מישראל לסין עם דרכון צרפתי?
היי,

כל דרכון זר (לא סיני) צריך אשרה לכניסה אל סין. האשרה עבור דרכון לא ישראלי בהנפקה הארץ עולה יותר מדרכון ישראלי, אז אם אין לך סיבה מיוחדת להנפיק על הדרכון הצרפתי שקלי את מחיר העלות.

יום טוב

נעמה דור

שלום, יש לי ויזה לסין שהוצאתי לחצי שנה (מולטיפל) תאריך תפוגה 19.10 יש בכוונתי לטוס ב 6.10 ולחזור ב 19.10 שאלתי: האם עלי לחדש את הויזה?
היי,

לפי התיאור שאתה נותן נשמע שהאשרה עדיין תקפה לשימוש ואין צורך להנפיק חדשה.

נסיעה מוצלחת

נעמה דור

שלום, יש לי ויזה רגילה (כניסה אחד) לסין. החלטתי לנסוע גם להונג-קונג. האם אני צריכה ויזה אחרת כדי להכנס לשם? תודה רבה.
היי,

דרכון ישראלי אינו צריך אשרה להונג קונג, היא ניתנת אוטומטית ברגע הכניסה למשך חודש ימים.

לתשומת ליבך, לאחר שיצאת מסין אין באפשרותך לחזור אליה, אלא אם יש לך אשרה נוספת.

טיול נעים

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.