איזה מסמכים צריך להביא כדי להוציא ויזה לסין?

שלום, מחר אני טס מבנגקוק לסיביר עם קונקשיין בבייג'ין. יש לי ויזה לסין אבל אני לא רוצה שתכנס לתוקף בקונקשיין כי אני מתכנן לטייל שם בעוד חודש. אני לא יוצא מהשדה, אבל אני מחליף חברות תעופה, ואני חושב שזה

תשובה:

היי עמרי

אין דרך להמנע, תצטרך להנפיק אשרה חדשה

בהצלחה

נעמה דור

שלום, מעוניין להיכנס לאיזור דרום סין דרך הונג-קונג למשך שבוע על מנת להתרשם משווקים שונים (אני עוסק ביבוא) איזו סוג ויזה עליי לבקש?
היי,

אשרה רגילה.

נעמה דור

שלום, נניח ורציתי לטייל בסין לתקופה של 3 חודשים, האם הדבר אפשרי בכלל?
היי

הדרך להוציא אשרה שהיא יותר ארוכה מאשרה רגילה של 30 יום היא להגיש בקשה לאשרה עם 2 כניסות ובכל כניסה לבקש 90 יום, אולי יאושר אולי לא, תלוי באנשי השגרירות בלבד.

כדי לאשר הליך זה יש להוסיף למסמכים הרגילים מסלול טיול טנטטיבי באנגלית המפרט את המקומות שאתה עומד לבקר.

לתשומת ליבך השגרירות סגורה השבוע עקב ראש השנה הסיני.

יום טוב

נעמה דור

שלום, נרשמתי לאוניברסיטה בסין לסמסטר שייארך חצי שנה כעת אני מתחילה בתהליך קבלת הויזה. כמה זמן זה לוקח לעשות זאת בארץ? ומה נדרש ממני לויזה של חצי שנה?
השאלה:
שלום, נרשמתי לאוניברסיטה בסין לסמסטר שייארך חצי שנה כעת אני מתחילה בתהליך קבלת הויזה. כמה זמן זה לוקח לעשות זאת בארץ? ומה נדרש ממני לויזה של חצי שנה? האם בדיקות דם נדרשות גם לויזה של חצי שנה? והאם יש מקום שממנו אני יכולה להוריד את טפסי הויזה או שאני צריכה לגשת לשגרירות? שאלה אחרונה: אם אני מחליטה להאריך את לימודיי בזמן שדאני בסין, האם אני יכולה להאריך את הויזה מסין?? תודה רבה

התשובה:
שלום,

קודם כל בהצלחה בלימודים, צפויה לך חוויה מדהימה לשנים ואני מקווה שתנצלי אותה במלואה.

לעניין האשרה – תהליך קבלת האשרה אינו ארוך (תהליך הוצאת אשרה רגילה לוקח 4 ימים) ונראה לי מוקדם מדי להתחיל בו עכשיו, עם זאת אם אלו לימודי מלגה או לימודים שאת באופן אישי תממני, יש הליך מעט שונה מאשרה רגילה וצריך להביא כל מיני אישורים שמבקשים ממך. את ההנחיות (כולל נושא בדיקת דם) צריך לקבל מהשגרירות או ממוסד הלימודים שאליו נרשמת. כדי לברר ישירות מולם ולקבל את הפרטים.

במהלך השהות בסין ניתן להאריך את האשרה בתחנת משטרה שיש להם מחלקה שמטפלת בנושא. אני לא יודעת היכן את עומדת ללמוד אבל בכל עיר יש כזאת וההליך לוקח כמה ימים.

צרפתי לכאן את הטפסים למילוי האשרה אבל שוב, כדאי לברר האם יש טופסולוגיה נוספת לאשרת לימודים

בהצלחה רבה

נעמה דור

שלום, על הויזה שלי לסין רשום "כניסה לפני 1/02/11" ושהיה עד 30 יום האם אני חייב לצאת מסין עד ה1/02 לפי תנאי הויזה?
היי,

המשמעות היא שאתה צריך להכנס אל סין לפני התאריך הנקוב ומרגע כניסתך יש באפשרותך להשאר עד 30 יום.

שהייה מהנה.

נעמה דור

שלום, ראיתי שהשאלה נשאלה אך הייתי רוצה תשובה מעודכנת כי אני רואה שזה משתנה… האם נכון להיום אפשר להוציא ויזה לסין כשאני בהודו (יש לי רק דרכון ישראלי)? תודה
שלום,

תודה על פנייתך.

אנו ממליצים לך לבדוק את הנושא בשגרירות סין בארץ או בשגרירות בהודו.

צוות האתר

שלום, רציתי לברר אם אני נוסע לגואנזו לצורך עסקים למשך כשבוע, האם יש הכרח בויזת עסקים או שויזת תירות רגילה מספיקה?
היי,

משום שהאזור משמש למטרות עסקים יש צורך באשרת עסקים.

יום טוב

נעמה דור

שלום, רציתי לדעת איזה מסמכים אני צריכה להביא, אם זאת הפעם השנייה שאני מבקשת ויזה לסין (בפעם הראשונה קיבלתי רק 2 כניסות וניצלתי אותן). תודה רבה.
שלום,

המסמכים שאת צריכה למלא לשם הנפקת האשרה אל סין הם:

– טופס בקשה לאשרה

– טופס הצהרת בריאות שאת ממלאת לבד

– דרכון עם תוקף של חצי שנה לפחות מיום היציאה מהארץ

– צילום פספורט

– תמונת פספורט עדכנית

אם תרצי אוכל לסייע בתהליך

בהצלחה

נעמה דור

שלום, רציתי לדעת- אם אני טס להודו ונפאל לתקופה של יותר מ 3 חודשים (ככה שאני לא יכול להוציא ויזה בארץ), איזו אפשרות יש לי להוציא ויזה …
השאלה:
שלום, רציתי לדעת- אם אני טס להודו ונפאל לתקופה של יותר מ 3 חודשים (ככה שאני לא יכול להוציא ויזה בארץ), איזו אפשרות יש לי להוציא ויזה (ראיתי שכתוב שיש בעיה להוציא בחו"ל כשזו פעם ראשונה, וזה המצב אצלי). איפה עדיף להוציא-דלהי, קטמנדו (גבולי בתאריכים) או הונג קונג? אני צריך להיות בטוח שאקבל בין היתר בשביל הכרטיס טיסה. חוץ מזה, כשאהיה בסין אני יכול לבנות על טיול של 3 חודשים (כל פעם להאריך) או שזה ממש לא ברור שאקבל? תודה רבה מראש

התשובה:
היי,

אפשר להגיש בקשה לאשרה שתקפה למשך חצי שנה שבמהלכה אפשר להכנס פעמיים, כל פעם אפשר לבקש ליותר מ – 30 יום וזה מכסה לך את התקופה שבה אתה אמור להגיע אל סין ואולי אפילו יכסה לך את תקופת הטיול שם.

אופציה שניה, בטוחה יותר, היא להנפיק אשרה בהונג קונג במקרה ולא הצלחת לעשות זאת במהלך השהות בהודו.

טיול נעים

נעמה דור

שלום, רציתי לדעת האם כשאני מגישה את הבקשה לויזה בשגרירות הסינית, אני צריכה לתת להם את הדרכון ל-4 ימים, או שמספיק להראות להם את הדרכון, ולהביא עותק צבעוני שלו? תודה.
היי,

צריך להשאיר את הדרכון ביחד עם הצילום, תמונה וטופס.

בהצלחה

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.