האם אפשר להסתדר עם 50 דולר אמריקאי ליום בסין?

אני נוסעת בטיול מאורגן לבייגין ב-8 -ימים. מה מזג האויר איזה לבוש עלי לקחת אני אישה מעל 60 + ומעונית לקחת בגוד סביר לעונה! בתודה אנא שלחו אלי מייל בנושא!!!
שלום,

מידע אודות מזג האוויר בבייג'ינג בתחילת יולי תוכלי לקבל בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=636

אני נוסעת בטיול מאורגן לסין והונג קונג. האם אפשר להסתדר עם 50 דולר אמריקאי ליום? זאת בהנחה שיש חצי פנסיון במלון. מה שווי ההמרה של יואן ושל דולר הונג קונג ביחס לשקל היום?
היי,

קצת קשה לענות על שאלה כזאת משום שאני לא יודעת מה כלול בתוכנית הטיול ומה אינו כלול, ממליצה לך לבדוק את זה מול החברה המארגנת או מול מדריך הטיול כדי להיות ברורה בנושא.

השער האחרון של היואן מול הדולר הוא 1$ = 6.35 יואן = 3.6 ש"ח. החישוב הקל ביותר שאני משתמשת בו זה פשוט לחלק את המחיר ביואן לחצי וזה נותן בערך את המחיר בש"ח.

 

נעמה דור

אני נוסעת לביגי'ן ל 8 ימים נטו. מעוניינת לעשות קצת קניות ולראות קצת 'טבע'. לאיזה אזור הכי מומלץ לטוס על מנת לחוש קצת את 'הטבע'?
היי,

אזור גווילין, יאנגשו ולונג שאנג הם רעיון טוב לטיול במסגרת הזמן הקיימת. למרות שגם בייג'ינג תספק לך מספיק אטרקציות ומקומות לבקר ולבלות.

אם את מחליטה לשלב, ממליצה לך אם אפשרי לטוס ישירות ביום ההגעה אל גווילין כדי לחסוך קצת זמן ובחזרה להקדיש את הזמן לבייג'ינג.

 

נעמה

אני נוסעת להונג קונג ורוצה להגיע עד שיאן ל 12 ימים. האם תוכל להמליץ לי על מסלול? כמו כן אני מעוניינת לעשות את ליל הסדר בהונג קונג, האם יש מקום לעשות סדר הייתי בשנגחאי בבית חבד והיה מצויין תודה
הי,

מצורף מסלול מומלץ.

ליל סדר – בהונג קונג יש כמה קהילות יהודים – חב"ד ועוד.

הנה שני אתרים של קהילות חשובות – תוכלי להתקשר או לברר דרך האתר לגבי ליל הסדר:

http://www.jcc.org.hk/

http://www.chabadhongkong.org/

D-1

ARRIVE TO HKG

D-2

HKG-XIAN

FLIGHT

D-3

XIAN

D-4

XIAN

D-5

XIAN-GUILIN

FLIGHT

D-6

GUILIN-YANGSHUO

D-7

YANGSHUO

D-8

YANGSHUO

D-9

GUILIN-HKG

FLIGHT

D-10

HKG

D-11

HKG

D-12

BACK HOME

בהצלחה
אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.