מה הסיכויים לקבלת ויזה לסין לחצי שנה?

שלום, אני מעונינת לנסוע לסין להשתלמות של לימודי רפואה סינית בבית חולים בעיר האנזו. ככל הנראה לתקופה של כחודשיים. האם אני זקוקה לאיזה שהיא ויזה? תודה רבה.
שלום,
את אכן זקוקה לויזה. פרטים נוספים על הויזה לסין תוכלי למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

בהצלחה,

צוות האתר

שלום, אני מתכנן טיול במרכז אסיה ולאחריו אני אגיע לסין. יקח לי בערך 5 חודשים להגיע לסין מרגע שאני אצא מהארץ. השאלה שלי היא היכן אני יכול להוציא ויז ה לסין בדרך (המדינות שאני אעבור בהן הן טורקיה, גארוגי
תשובה:

היי רן

תצטרך לברר היכן יש נציגויות של השגרירויות הסינויות במדינות שבהן תהיה ושם אפשר יהיה להוציא אשרה.

אתה יכול להוציא מראש אשרה עם 2 כניסות ולבקש יותר ימים על כל כניסה או יכול להוציא אשרה במונגוליה

בהצלחה

נעמה דור

שלום, אני מתכנן לטוס לטיבט לשבוע וחצי בספטמבר הקרוב, האם אני צריך אשרת ויסה ? תודה, רבה
תשובה:

היי סלמן

תצטרך לעשות אשרה לסין ובנוסף לקנות פרמיט כניסה אל טיבט מסוכן מקומי בסין

בהצלחה

נעמה דור

שלום, אני מתכנן לטוס לסין באוגוסט ופשוט רוצה להגיע מוכן. מה הסיכוי לקבל ויזה לחצי שנה? איזה טופס אני צריך למלא לפני שאני מגיע לשגרירות?
הי,

ויזת תייר היא לחודש עד שלושה.

ויזה לחצי שנה, סביר שלא תקבל אלא אם כן תגיש בקשה לויזת עסקים, מכתב הזמנה מחברה בסין שמעידה כי אתה עומד לעבוד איתם בחצי השנה הקרובה באופן רצוף וכו'. גם אז, לא מובטחת לך הויזה.

אלון

שלום, אני מתכנן לטייל בסין כחודשיים, ומתכנן להוציא ויזה. בטופס יש למלא אם ומתי ביקרתי בעבר בסין. מעולם לא קיבלתי ויזה לסין, ולא ביקרתי במיינלנד, אבל ביקרתי בטיבט. הכניסה והיציאה היו יבשתית דרך נפאל וה
השאלה:
שלום, אני מתכנן לטייל בסין כחודשיים, ומתכנן להוציא ויזה. בטופס יש למלא אם ומתי ביקרתי בעבר בסין. מעולם לא קיבלתי ויזה לסין, ולא ביקרתי במיינלנד, אבל ביקרתי בטיבט. הכניסה והיציאה היו יבשתית דרך נפאל והויזה היתה על דף ניר. אין לי ויזה/חותמת בדרכון המעידה על הנסיעה. ביקרתי בהונג קונג שכידוע לא דורשת ויזה. ביקרתי בטיוואן, שסין הרשמית טוענת שהיא מחוז סורר של סין. אילו מבין מקומות אלו עלי לציין בטופס? אני חושש מבעיות אם ישמעו שביקרתי בטיבט וטיוואן.

התשובה:
היי,

נראה לי שאף אחד מהמקומות הללו לא יגביל את האשרה שלך, אם אלו ביקורים בעבר הרחוק שבכלל לא קשורים לדרכון הנוכחי אז בכלל לא רלוונטי.

טיול נעים

נעמה דור

שלום, אני מתכננת טיול לסין. האם אפשר לשהות במדינה יותר מ-3 חודשים? בנוסף, אם אטייל חודשיים בסין, אצא למונגוליה לחודש ואחזור לסין, כמה זמן יוותר לי לטיול בסין? אפשרי שעוד חודשיים?
הי

אי אפשר לשהות בסין יותר משלושה חודשים על ויזת תייר.

כאשר מקבלים ויזה עם שתי כניסות, צריך לצאת אחרי חודש ולהיכנס שוב. כלומר לא תוכלי לטייל חודשיים (מבלי להאריך את הויזה מה שיגרום לביטול הכניסה השנייה) ואז לצאת למונגוליה ולחזור על אותה ויזה.

אלון

שלום, אני נוסע לטייל בסין בסביבות אפריל ומעוניין לטייל כמה שיותר בהתאם לויזה שאקבל, אך לפני שאגיע לסין אטייל חודשיים-שלושה בתאילנד, לאוס, קמבודיה וויטנאם…
השאלה:
שלום, אני נוסע לטייל בסין בסביבות אפריל ומעוניין לטייל כמה שיותר בהתאם לויזה שאקבל, אך לפני שאגיע לסין אטייל חודשיים-שלושה בתאילנד, לאוס, קמבודיה וויטנאם. האם כדאי לי להוציא ויזה לסין בארץ, או האם אפשר להוציא אותה באחת מהמדינות הנ"ל ואם כן אז איפה הכי נוח לעשות זאת? בנוסף יש לי דרכון זר (בריטי), אז האם זה יכול לעזור לקבל ויזה עם שהות ארוכה יותר או שאין שום הבדל? תודה מראש.

התשובה:
היי,

כל דרכון זר שנכנס אל סין צריך לעשות אשרה, מחיר האשרות משתנה בהתאם למדינת הדרכון.

האשרה הרגילה תקפה למשך 3 חודשים מיום הוצאתה לכניסה אחת בת 30 יום, לעיתים אפשר לבקש יותר ימים, האישור הוא לשיקול דעתה של השגרירות. אופציה נוספת היא להוציא אשרה שתקפה לחצי שנה מיום הוצאתה ובה יש אישור ל – 2 כניסות, כל אחת בת 30 יום.

לפי דבריך משתמע שהאופציה של האשרה לחצי שנה יותר נכונה לצרכייך.

בעקרון אפשר להוציא את האשרה גם במקומות אחרים אך הם לא תמיד מאשרים זאת, עוד לא ברורה התבנית מתי כן ומתי לא… מה עוד שישנם עדכונים שונים לאורך הזמן.

כדי להסיר ספק ממליצה לך להוציא את האשרה מראש או להסתכן ולנסות להוציאה במהלך הטיול שלך.

יום טוב

נעמה דור

שלום, אני נוסע לסין בעוד 3 חודשים. האם ניתן להוציא ויזה לסין ללא ביקור בשגרירות אלא שימוש במשרד נסיעות. ואם כן כמה זמן זה לוקח? תודה
שלום,

אתה מוזמן לפנות לנעמה דור לטיפול בעניין בפרטים הבאים:

נייד: 052-8882611

לדואר האלקטרוני: Naama_lid@hotmail.com

שלום, אני נוסע לסין לשבועיים קורס במדעי המוח ואחר כך שבועיים מטייל. איזה ויזה אני צריך, מה התהליך וכמה זמן הוא אורך? תודה
היי,

מה שאתה מתאר נשמע כמו אשרה רגילה של כניסה אחת שתקפה למשך 3 חודשים ובמהלכם אתה יכול להכנס ל- 30 יום.

ההליך לוקח 4 ימי עבודה תלוי ביום ההפקדה, בכל מקרה אתה מקבל פתקה שמעדכנת אותך מתי אתה מגיע לאסוף ובאילו שעות.

אם תרצה את עזרתי בתהליך ההנפקה אתה מוזמן לפנות אלי.

יום טוב

נעמה דור

שלום, אני נוסעת בחודש הבא לסין לתקופה של 40 יום. אני לא מתכננת לצאת מסין במהלך תקופה זאת. הבנתי כי הויזה לסין מיועדת ל 30 יום. האם ניתן להגיש בקשה עוד מהארץ להארכת הויזה מעל 30 יום? תודה 🙂
היי,

אפשר לעשות זאת על ידי בקשה מראש לאשרה לחצי שנה עם 2 כניסות ולבקש שכל כניסה תהיה ל – 60 יום, מומלץ להגיש ביחד פרינט טיסה ומסלול טנטטיבי לטיול. זה עוזר אך לא מבטיח את האישור, תלוי בפקיד שמאשר באותו יום.

אופציה נוספת היא לצאת עם האשרה הכי רחבה שיתנו לך ולנסות להרחיב במקום.

יום טוב

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.