האם בעלי דרכון אירופאי צריכים ויזה לסין?

האם בעלי דרכון גרמני צריכים ויזה לסין? ואיך מוציאים ויזה לטיבט?
שלום,

מידע אודות אשרה לטיבט ניתן למצוא בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=738

צוות האתר

יש לי אפשרות להוציא ויזה בכל אחת מהמדינות? תאילנד, וויאטנם, לאוס? או שעלי להתארגן מראש ולהוציא בארץ? או שאני צריכה להוציא את הויזה כמה שיותר סמוך למועד הכניסה לסין?
השאלה:
שלום, אני טסה בשבוע הבא לבנקוק ומשם אטייל בקמבודיה/לאוס וויאטנם, כחודש – חודש וחצי, אעבור לסין מוויאטנם או מלאוס (המסלול עוד לא סגור) ואהיה בסין עוד כחודשיים סה"כ 3 חודשים. יש לי אפשרות להוציא ויזה בכל אחת מהמדינות? תאילנד, וויאטנם, לאוס? או שעלי להתארגן מראש ולהוציא בארץ? או שאני צריכה להוציא את הויזה כמה שיותר סמוך למועד הכניסה לסין? תודה רבה

התשובה:
שלום,

אין צורך לחזור לארץ לצורך הוצאת הויזה לסין.
תוכלי להוציא את הויזה בשגרירות סין בכל אחת מהמדינות שציינת, אבל אני ממליץ על תאילנד או ויאטנם. קחי בחשבון ארבעה ימי עבודה

אלון

יש לי שאלה נוספת על הזמנת סיני לישראל. הבנתי שאני צריכה לכתוב מכתב הזמנה אבל לא הבנתי לאיפה אני צריכה לשלוח אותו?
השאלה:
אלון, שלום שוב, תודה על תשובתך המהירה. יש לי שאלה נוספת על הזמנת סיני לישראל. הבנתי שאני צריכה לכתוב מכתב הזמנה אבל לא הבנתי לאיפה אני צריכה לשלוח אותו? לבחור שאני רוצה להזמין אמרו בסין שהמכתב צריך להגיע לשגריריות בביג'ין דרך גורם מדיני ישראלי, איך אני עושה את זה? דרך משרד הפנים או משרד החוץ …שוב תודה.

התשובה:
הי,

מכתב ההזמנה צריך להגיע ממך לסיני אותו את מזמינה. הוא יצטרך להציג את המכתב בשגרירות ולהוכיח כי יש סיבה לנסיעתו לארץ.

במידה ומדובר בהזמנה מטעם מדינת ישראל (חברה ממשלתית למשל) אז כמובן שצריך יהיה להוציא מכתב מטעם אותה חברה.

במידה ומדובר בהזמנה פרטית אז פשוט תכתבי לו מכתב שהוא מגיע לביקור בארץ, כמה ימים, איפה הוא ישהה ומי ילווה אותו בכל הזמן הזה, כמו גם, כיצד הוא יממן את הביקור.
החשש העיקרי הוא מעובדים זרים שייכנסו לארץ במסווה של תיירים. לכן תצטרכי להוכיח היטב שהוא מתכוון לצאת מישראל בתום הביקור אחרת ישיבו את פניו ריקם.

בהצלחה
אלון

"duration of each stay 30 days after entery" האם זה אומר שחובה עלי לצאת מסין לאחר 30 ימים?
השאלה:
שלום,תודה על תשובתך מפעם קודמת לגבי קודים התנהגותיים בסין. הפעם יש לי שאלה לגבי הויזה. ציינתי את משך שהותי בסין (62 ימים), כפי שנדרש בטופס הבקשה לויזת תייר. הגשתי בקשה לשתי כניסות. קיבלתי ויזה עם אפשרות לשתי כניסות אך מופיע בה גם שמשך השהות בכל כניסה הוא ל 30 ימים מתאריך הכניסה. "duration of each stay 30 days after entery" האם זה אומר שחובה עלי לצאת מסין לאחר 30 ימים?כוונתי הייתה לטייל בסין לפי לוח זמנים שאני קבעתי עם מחשבה על אפשרות לצאת לטייל במדינה שכנה במידה וארצה. מה עושים? תודה רבה ושבת שלום.

התשובה:
הי,

בעיקרון כן, את צריכה לצאת מסין אחרי חודש אבל את גם יכולה ללכת להאריך את הויזה בעיר בה תשהי לעוד חודש ובדרך כלל לחודש נוסף לאחר מכן. זה מבטל את נושא שתי הכניסות. תשתדלי את הארכת הויזה לעשות בעיר גדולה יותר כמו צ'נגדו.

אלון

) "אשרת תייר אל סין היא למשך 3 חודשים מיום הנפקתה" אני מתכונן לנוסע לסין באמצע ספטמבר. האם אוכל להנפיק את הויזה כעת ולבקש שתהיה תקפה ל3 חודשים רק מספטמבר? 2) "שבמהלכם אפשר להיכנס למשך 3
תשובה:

היי אלעד

לא ניתן לבקש בקשות כפי שאתה רוצה. יום ההנפקה הוא היו הראשון ב – 3 החודשים שמהם מתחילה הספירה, אפשר להכנס גם יום לפני מועד הסיום של האשרה ומשם יספרו 30 הימים של השהות

אפשר לבקש יותר ימים, לשיקול השגרירות האם לאשר או לא. אחד מהסעיפים מדבר על מס' הימים.

אפשר שחבר יאסוף לך את האשרה ושילם עבודה באיסוף

אם תרצה את עזרתי בהנפקת האשרה אתה מוזמן ליצור קשר

יום טוב

נעמה דור

, אני טסה לסין ללימודי המשך בשפה הסינית באוניברסיטה בבייג'ינג. הסמסטר מתחיל בפברואר עד יולי, אני מתכננת לטוס כבר בינואר עם אופציה להארכה לעוד סמסטר (כלומר כשנה+ בסין) האם אני יכולה לבקש ויזת סטודנט לש
השאלה:
שלום רב, אני טסה לסין ללימודי המשך בשפה הסינית באוניברסיטה בבייג'ינג. הסמסטר מתחיל בפברואר עד יולי, אני מתכננת לטוס כבר בינואר עם אופציה להארכה לעוד סמסטר (כלומר כשנה+ בסין) האם אני יכולה לבקש ויזת סטודנט לשנה? ואם לא, מהן אופציות ההארכה שיש לי בתוך סין עצמה? או שמא בכלל עדיף לי להוציא ויזת תייר ואחר כך לשחק עם זה? כמו כן יש ברשותי דרכון אירופאי ואמריקאי בנוסף על הישראלי, האם יש הבדל בהתייחסות מבחינת הסינים? ואם כן איזה דרכון עדיף?

התשובה:

היי,

עדיף להשתמש בדרכון הישראלי, בעיקר משום העלות.

את יכולה לקבל אשרת סטודנט רק אם את רשומה למוסד בסין, ההנחיות מגיעות מהם. אם את נרשמת לשנה אז תוכלי להגיש בקשה בהתאם. מקסימום אם לא תמשיכי ללמוד שם, תשני את הסטטוס בהתאם.

אם קיבלת אישור לחצי שנה ותרצי להאריך לאחר שאת מסיימת את האשרה שלך בסין תוכלי להגיש הארכה בסין, אישורים ימסרו לך מהמוסד שבו תלמדי.

לימודים מהנים

נעמה דור

, אשמח לדעת מה צריך להביא בכדי לקבל ויזת תייר לסין? בנוסף אשמח לדעת כמה זמן לוקח להנפיק את הויזה?
שלום,

את כל המידע בנוגע לשאלתך ניתן למצוא בדף הבאף

http://www.china.co.il/ויזה_לסין

צוות האתר

. במרץ הקרוב אני צפוייה לטוס לתאילנד למשך כחודש ומשם לעבור לסין לכשלושה חודשים , האם עדיף לי להציא ויזה משם? ולא מהארץ? והאם זה משנה איך אני אחצה את הגבולות בטיסה או על הקרקע?
שלום

את יכולה להוציא את האשרה מהארץ או מתאילנד, איך שנוח לך.
לא ניתן לקבל אישור ל – 3 חודשים רצופים בסין בהגשת בקשה לאשרה רגילה, תצטרכי בכל מקרה להאריך את האשרה בזמן השהות שלך בסין או לצאת ולהכנס אליה

אם תרצי את עזרתי בהנפקת האשרה את מוזמנת ליצור קשר
יום טוב
נעמה דור

Mobile: +972-52-8882611
Tel: +972-777882611

… איך ואיזה ויזה עלי להוציא? האם כדאי לשנו משהו? תודה רבה מראש
השאלה:
שלום רב, באוגוסט אני מתכנן לטוס למונגוליה ולאחר מכן לניו-זילנד כרגע בחרתי בביג'ין כ"בסיס האם" שאליו אני מגיע מישראל, מתכנן לשהות שם כשבוע ואז לטוס למונגוליה לכחודש וחצי. לאחר מכן לחזור לבייג'ין והכי מיידי שניתן לטוס לניו-זילנד. כרטיס הטיסה חזרה שלי לארץ גם כן עובר דרך בייג'ין. איך ואיזה ויזה עלי להוציא? האם כדאי לשנו משהו? תודה רבה מראש

התשובה:
היי,

לפי מה שאתה מתאר נשמע לי שאתה צריך 3 כניסות.

בבקשת אשרה אל סין ניתן לקבל 2 כניסות שאפשר לנצלן במשך חצי שנה ולאחר מכן תצטרך להנפיק במהלך הטיול עוד אשרה לכניסה או למעבר השלישי.

בהצלחה וטיול נעים,

נעמה דור

… אני מעונין לדעת איזה ויזה אני צריך להוציא בהונג קונג בשביל לממש את המסלול הנ"ל? או איזה משחק אם הויזות אני צריך לעשות כדי לממש את התכנון?
נשאלה:
אלון שלום, בעוד מספר ימים אני טס מסידני להונג קונג ומשם אני מתכנן לטייל ביונאן וסצ'ואן ,לאחר מכן לעלות לביג'ין ולהיכנס למונגוליה לחודשיים ,לאחר מכן אני חוזר למערב סין (מחוז קסינשיאנג) ולטייל שם כחודש, ממערב סין לחצות לקירגיסטאן לטייל שם כחודשיים ולאחר מכן להיכנס לסין ולטייל בה עוד שלושה שבועות… אני מעונין לדעת איזה ויזה אני צריך להוציא בהונג קונג בשביל לממש את המסלול הנ"ל? או איזה משחק אם הויזות אני צריך לעשות כדי לממש את התכנון? בתודה.

התשובה:
הי,

בגלל המגבלות שיש על הויזה הסינית בשנים האחרונות אתה יכול לתכנן את המשחק בעצמך. החוקים בגדול הם:
אתה יכול לקבל ויזה לכניסה אחת בלבד, לחודש, ולהאריך אותה פעמיים, בכל פעם לחודש-כלומר, סה"כ שלושה חודשים בסין. אתה יכול לקבל ויזה עם שתי כניסות לשלושה חודשים סה"כ. כלומר, כל פעם אתה יכול להיות רק חודש בסין. לאחר שנכנסת לסין ואתה צריך לצאת בתוך חודש ולהיכנס שוב בתוך החודשיים הנותרים.

כך עליך לתכנן את הטיול.

בהצלחה
אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.