תכנון טיול לאב ובתו בהונג קונג ובסין

שלום, אני מאוד מבקשת שתעזרו לי בתכנון טיול לסין לאב בן 45 ולבת שנפגשים לאחר תקופה ארוכה בהונג קונג ומשם רוצים לעשות טיול ביחד בסין. טיול כייפי אבא ובת ומגיע להם בגדול…ללא הליכה מרובה, דרגת קושי – קלה, לראות נופים קצת מקומות כייף וקניות מבחינת זמן הטיול אמור להיות 3 שבועות הגעה להונג קונג ומשם הלאה גם החזרה מהונג קונג.בסביבות תחילת/ אמצע פברואר…..אני מאוד מבקשת שתעזרו לי במסלול מתאים ולא קשה עם טיסות פנים. ואם אפשר גם לא יקר מבחינה כספית כלומר מקומות לינה פשוטים אך נקיים עם שרותים ומקלחת. אשמח מאוד לעזרתכם הנדיבה ….וגם עלויות ליום, מחירים.

תודות האמא שנשארת בארץ ועושה הפתעה נעימה לבעל ולבת שמגיע להם מלכות שלמה……

 

היי לאמאל'ה…

קודם כל, כל הכבוד על היוזמה והתכנון!!!

בנוגע למסלול לתחילת פברואר ושהוא קרוב להונג קונג, אז אני ממליצה לשלב את מחוז גואנגסי (GUANGXI) וגוויזו (GUIZHOU) שניהם מחוזות דרומיים ונחמדים שאפשר למצוא בהם נופים ומפגש עם אנשים מקומיים בחיי היום יום שלהם, הרבה טרסות אורז וחלקות חקלאיות… סה"כ מאד נחמד… הקושי הוא בהתאם לרצונם, אם רוצים לטפס מטפסים אל הכפרים שחלקם נמצא גבוה ואם לא רוצים אז נשארים על הכביש הראשי.

משהו כמו: הונג קונג > גווילין > יאנגשו > לונג שאנג> סאן ג'יאנג > רונג ג'יאנג > ז'או סינג > קאילי והכפרים בסביבה > גווי יאנג > מפלי חואנג גאו שו , מערת הדרקון, פארק גשר כוכבי השמיים > גווי יאנג > טיסה חזרה אל הונג קונג

אם יש עוד זמן אז מאד ממליצה לשלב את יוננאן ואת העיירה ליג'יאנג, עיר מקסימה ביופייה והסביבה שלה גם יפה.

ממליצה לתכנן את המעבר מגווילין ועד גווי יאנג, עם רכב צמוד מראש, דבר שמקל על התנהלות, התקשורת והמעברים אבל זאת אם יש תקציב לכך אם לא אז להסתמך על תחבורה ציבורית ולעבור ממקום למקום.

בהצלחה

 

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.