רכישת כרטיס טיסה ע"י כ. אשראי של אדם אחר ולא של האדם שטס

אני טסה עוד 20 יום לסין, אני רוצה לסגור טיסות פנים עוד מהארץ, הבעיה היא שאין לי אמצעי תשלום "ויזה בינלאומי" השאלה שלי היא אם אני יכולה להשתמש בויזה של ההורים שכמובן לא טסים איתי? האם הם מבקשים לראות את אמצעי התשלום? ואם הוא לא שלי, הוא של אבא שלי, האם הם עושים בעיות? כמו בתאילנד!!! שאלה נוספת, כמה זמן נסיעה ברכבת מבייג'ינג לשנגחאי? כמה עולה כרטיס ברכבת? איך אני קונה כרטיס ברכבת? והאם זה יספיק לי לקנות את הכרטיס שבוע לפני הנסיעה? הבנתי שאין מקומות על הקרון (מיטות וי איי פי) בימים שלפני הנסיעה… עוד שאלה קטנה, אם אני אגיע לסין ושם אני אקנה במזומן כרטיס טיסה פנימי, שזה בערך 10 ימים לפני הטיסה, כמה זה יכול לעלות? האם המחיר משמעותי מעכשיו? האם ישאר לי מקום? הכרטיס טיסה שאני רוצה לקנות הוא משנגחאי לגווילין, ב – 10/3 ואני טסה ב – 1/3 לבייגינג. תודה וסליחה על החפירות…אבל אני ממש צריכה עזרה

הי,

אפשר להשתמש בויזה של ההורים לקניית כרטיסי טיסה.

רכבת מבייג'ינג לשאנגחאי נוסעת עשר שעות ותעלה בקרון שינה (קשה) כ 60 דולר – תלוי באיזו רכבת והאם בחגים או ימי חול.

כרטיס אפשר לקנות בתחנת רכבת אבל בהחלט תוכלי לחסוך לעצמך את הזמן והטירחה הכרוכה בזה ופשוט לקנות אצל סוכן הנסיעות במלון או מחוצה לו. זה יעלה לך עוד כמה דולרים אבל תוכלי לישון בשקט.

כמו בכל כלי תחבורה, לעיתים יש מקומות על הרכבת ולעיתים לא. תלוי מתי את נוסעת ומתי את קונה את הכרטיס. קנייה מראש כמובן יכולה לשפר את המצב וכך גם קנייה אצל סוכן – לרוב הם מבינים יותר ויש להם דרכים להשיג כרטיסי שינה. הנה אתר מרכז לזמנים ומחירים של רכבות:

travelchinaguide.com

כרטיסי טיסה תוכלי למצוא פה-כולל המחירים:

elong.net

בהצלחה

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.