האם יש הנחה לגימלאים בכניסה לאתרים?

האם יש בערים אלו שילוט סביר באנגלית, והאם בערים שאין, ניתן לשכור במקום מדריך דובר אנגלית, מה עלותם של מדריך כזה + מונית ליום?
השאלה:
אני מתכנן לבקר בערים בייג'ין שאנגחאי שיאן גוילין והונג קונג שאלותי: האם יש בערים אלו שילוט סביר באנגלית, והאם בערים שאין, ניתן לשכור במקום מדריך דובר אנגלית, מה עלותם של מדריך כזה + מונית ליום? אני מתכנן ללון במלונות holiday in express האם רמת מלונות אלו בסין זהה לרמת מלונות אלו באירופה?

התשובה:
הי,

השילוט באנגלית סביר בהחלט, וביחד עם מפה אתה מסודר.

מדריכים דוברי אנגלית בסין יש אך לא תמיד תוכל להבין את האנגלית השגורה בפיהם. תנסה בסוכנות הנסיעות במלון ותבקש לבדוק את המדריך. מונית ליום תלוי במחוז ובעיר. בבייג'ינג למשל, טיול לחומה ולארמון הקיץ במונית יכול לעלות בין 500 ל 700 יואן.

רשת המלונות היא סבירה בהחלט.

אלון

האם יש הבדל במסלול טיול הקלסי שמתחיל בבייג'ין ומסתיים בהונג קונג לעומת הכיוון הנגדי כלומר מתחיל בהונג קונג ומסתיים בבייג'ין?
השאלה:
שלום רב, אנחנו שני זוגות המתכננים טיול לשלשה שבועות לסין מיד לאחר יום כיפור ( אחרי החגים בסין). בגלל עומס הטיסות מצאנו שמחיר הטיסה להונג קונג וחזרה מבייג'ין בתקופה הזאת זול בכ 800 $. האם יש הבדל במסלול טיול הקלסי שמתחיל בבייג'ין ומסתיים בהונג קונג לעומת הכיוון הנגדי כלומר מתחיל בהונג קונג ומסתיים בבייג'ין? אישית לי נראה שאין הבדל אבל אולי אין בידי כל המידע. אודה על תשובתך המהירה כדי שנוכל לסגור את נושא הטיסות ולהתחיל בארגון הסיור עצמו. בתודה מראש

התשובה:
היי,

מנקודת מבט של מדריכה בסין אני חושבת שיותר נכון להתחיל בבייג'ינג ולסיים בהונג קונג, נושא "עומס" החומר הוא שונה. זה כמובן תלוי ביכולת הכלה שלכם את המידע, קצב הטיול וגם לפעמים מגבלות כדוגמת טיסות וכו'…

מחיר הטיסות בתקופה זאת תלוי בדרישה ויכול לנוע בטווחים שונים, הפרשים של 800$ הם קצת פרועים מדי אבל אולי יצא שמצאת חלון מחיר טוב, אז יופי לך.

יום טוב

נעמה דור

האם יש הנחה לגימלאים בכניסה לאתרים, תחבורה וכו'? אם כן, מאיזה גיל?
הי,

יש הנחה בחלק מהאתרים, לפעמים עד חמישים אחוז מהמחיר, מגיל 65 ומעלה.

עם זאת, זרים יתקשו לקבל את ההנחה הזאת פשוט כי הפקיד לא מכיר את התעודות-דרכון וכו'.

בהצלחה
אלון

האם יש חשש מקרינה יפנית באזור פקין ו- Yiwu? בתודה מראש
שלום,

למיטב ידיעתינו אין בעיה.

צוות האתר

האם יש טיסות לבייג'ין מאזור ש'ישואנגבאנה והאם יש אפשרות לקנות כרטיסים מראש?
השאלה:
קודם כול תודה רבה על התשובה הקודמת רצינו לדעת עוד -אנו מעונינים לסיים את טיולינו באזור ש'ישואנגבאנה שבדרום יונאן ולטוס לבייג'ין משם יוצאת הטיסה לארץ, האם יש טיסות לבייג'ין מאזור ש'ישואנגבאנה והאם יש אפשרות לקנות כרטיסים מראש. תודה רבה.

התשובה:
הי,

באשר לטיסות, תוכלו לבדוק באילונג או בסי-טריפ – הנה הכתובות:

http://english.ctrip.com/
http://www.elong.net/

בכל מקרה, יש טיסות מג'ינגחונג – בירת שישואנג באנה לקונמינג ומשם יש טיסות לבייג'ינג.

תוכלו להזמין מראש דרך האתרים הנ"ל.

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.