הוצאת גרין כארד להונג קונג

אבקש לקבל מידע לגבי הוצאת גרין כארד להונג קונג. תודה.
הי,

כל הנתונים באתר הרשמי הבא:

http://www.immd.gov.hk/ehtml/public_3.htm

אלון

אהלן אלון התכנון שלי הוא לטייל בסין חודשיים ואז להגיע למונגוליה ולהיות שם גם חודשיים שלושה. אח"כ אני מתכנן להגיע לטיבט דרך סין. איך אני עושה את זה מבחינת הויזה של סין? תודה מראש.
הי,

כיוון שויזה עם שתי כניסות מוגבלת לרוב לחודש שהייה בסין, תהיה לך בעיה לטייל חודשיים ולצאת.

הפתרון יכול להיות בכמה דרכים:
לבקש בשגרירות הסינית ויזה עם שתי כניסות שהשהייה בסין היא לחודשיים בכל פעם – תלוי במצב הרוח של הפקיד.
לבקש ויזה תיירים רגילה, לטייל בסין חודשיים (להאריך בסין) לצאת למונגוליה ולחדש את הויזה בשגרירות הסינית באולן בטור.
דרך אחרת היא להתחיל לטייל דווקא במונגוליה ולהיכנס לסין פעם אחת בלבד.

בהצלחה
אלון

אהלן, אני מעוניין להוציא ויזה לסין ולהשתמש בה רק לאחר כחודש וחצי. האם יש אפשרות לכוון את יעד תחילת השימוש בויזה? או שמרגע הוצאת הויזה הזמן מתחיל לתקתק? תודה!
אהלן וסהלן

תאריך הכניסה תקף בדרך כלל לשלושה חודשים מזמן ההנפקה. לדוגמא, אם קיבלת ויזה לחודש, אתה תוכל להיכנס לסין תוך שלושה חודשים מרגע ההנפקה ולשהות בה חודש.

אלון

אהלן, אני מתכנן להיכנס לסין מגבול לאוס. מהגבול לטייל בדרום סין ולהתקדם מזרחה להונג קונג. כמובן שגם להיכנס להונג קונג… אח"כ להמשיך צפונה, לעבור לטיול של בערך חודש במונגוליה ואז שוב לחזור לסין, כי הטיסה חזרה לארץ היא מבייג'ין. 1. האם הויזה להונג קונג היא כמו ויזה "רגילה" לסין? כי כתוב שאוטומטית מקבלים אשרה בהונג קונג ל – 90 יום – האם זה תקף רק להונג קונג עצמה או לשאר המדינה? 2. האם ישנה ויזה "פתוחה"? ללא הגבלה במס' הכניסות? כי אני עומד לעשות בערך 3 כניסות… מה אתה מציע? כל פעם להוציא מחדש או שיש לך רעיון אחר…? כמובן שצריך להתחשב בעובדה שהארכה של ויזה מבטלת כניסה נוספת… (הכוונה שאי אפשר להיכנס שוב או שצריך להוציא בכניסה הבאה ויזה חדשה?) אשמח לעזרה, תודה רבה מראש

היי,

אזרחים עם דרכון ישראלי לא צריכים אשרה אל הונג קונג, זה ניתן אוטומטית אך כדי להכנס אל סין עצמה אתה צריך את האשרה ויש להנפיק אותה מראש, תהליך שלוקח כמה ימים.

אין דבר כזה אשרה פתוחה. יש אשרה שנקראת אשרה מולטי כלומר רבת כניסות, ואפשר להנפיק אותה למי שכבר היה בסין לפחות פעם אחת. אם לא היית אז לא יאשרו לך אותה. האופציה האפשרית במקום היא בקשה של 2 כניסות למשך חצי שנה ולבקש שכל כניסה תהיה במספר הימים שאתה מבקש.

לדעתי אתה יכול להגיש את בקשה לאשרה זאת ולאחר היציאה השנייה שלך לטפל בכניסה שלישית במדינה שבה תהיה. אפשרות נוספת היא בזמן שאתה נמצא בכניסה השנייה שלך לגשת לתחנת משטרה ולברר האם אפשרי להוציא במקום אשרה לכניסה נוספת. כך בחשבון עצירה של כמה ימים במקום המסוים הזה.

בהצלחה

נעמה דור

אהלן, בשביל להיכנס לסין אני צריכה ללכת לשגרירות בישראל להוציא ויזה או שיש את האופציה שמקבלים ויזה ל 90 יום במטוס?
שלום,

יש לגשת לשגרירות סין ולהוציא את הויזה.

צוות האתר

אהלן, כמה שאלות: 1. אני מתכנן טיול של 3 חודשים בסין – האם אני אקבל ויזה ל-3 חודשים? כי הבנתי שהם נותנים רק לחודש. 2. אני כרגע קצין בקבע ואני יוצא לחל"ת של שנה במהלכה אני רוצה לעשות את הטיול לסין. זה בסדר לרשום בסעיף OCCUPATION בטופס של הויזה IDF (צה"ל)? 3. חוץ מהטופס, דרכון, תמונה וכרטיס טיסה צריך להביא עוד משהו? הזמנה של מלון? 4. בטופס רשום איש קשר. מי אני אמור לרשום כאיש קשר שם? תודה רבה על העזרה!

התשובה:
היי,

כדי לקבל אשרה יותר ארוכה מ – 30 יום אתה יכול לנסות את הדרך הבאה. לרוב היא מאושרת, הדבר תלוי בהחלטת הפקיד בשגרירות.

להגיש בקשה לאשרה למשך חצי שנה עם 2 כניסות שכל כניסה תהיה ארוכה יותר, לבקש עד 90 יום או 60 יום ועלייך להוסיף את כרטיס הטיסה ומסלול טיול טנטטיבי בסין, כמה ימים בכל מקום או אזור. האישור יהיה בהתאם למסגרת הימים שביקשת או קרוב אליה, שוב, לשיקולם של אנשי השגרירות .

בנוגע לעיסוק, תשאל את היחידה שלך בנושא זה. מבחינת השגרירות להערכתי זה לא משנה להם.

להגשה אתה צריך: טופס, דרכון, צילום דרכון, כרטיסי טיסה, מסלול טיול, תמונה.

אין צורך לרשום איש קשר אם אין לך איש קשר.

יום טוב

נעמה דור

אהלן. אז ככה – אני וחבריי מתכננים טיול שרובו בסין. המסלול שחשבנו עליו הוא: התחלה בנפאל, משם לטיבט ולהמשיך בסין. באיזור קונמינג לצאת ללאוס וויטאנם, לחזור לסין, להמשיך להונג-קונג, לחזור לסין, לעבור למונגוליה ולחזור לסין. כמה שאלות: 1) האם הטיול אפשרי מבחינת ויזה, מאחר ואנחנו נכנסים ויוצאים לא מעט מסין? 2) הבנתי שצריך ויזה לטיבט שאי אפשר להוציא בארץ. אז מה עושים? 3) להונג קונג נאלץ להוציא ויזה? תודה!

התשובה:
הי ,

בגדול תקבל ויזה עם מקסימום שתי כניסות כך שתצטרך לעשות ויזה נוספת בהונג קונג.

באשר לטיבט ראה כאן:

?CategoryID=738

בהצלחה
אלון

אהלן. אני נמצא בסין שלושה חודשים על ויזת תיירים, השאלה שלי היא האם אני יכול לצאת להונג קונג ולהוציא ויזה עסקית?
הי,

מאז האולימפיאדה הם לא נותנים ויזת עסקים בהונג קונג אלא אם מציגים להם מכתב מחברה בסין (וגם אז לא תמיד) – קשוחים.

אלון

אושרה לי ויזה מסוג L שתי כניסות, האם ניתן להוציא ויזה נוספת [כניסה אחת 30 יום] במהלך שהותי בסין? תודה
היי,

יתכן שמהלך השהות השנייה תוכל להגיש בקשה להארכת ימי האשרה מעבר ל – 30 יום אך לא ניתן לחדש את האשרה בלי לצאת מהמדינה. תצטרך לצאת למדינה שכנה או אל הונג קונג כדי לחדש את האשרה.

בהצלחה

נעמה דור

אזרח קטין מסין שרוצה לבוא לבקר בארץ אצל משפחה לחודש ימים. האם צריך פרוצדורה מיוחדת או שסתם מגיע ונשאר לחודש?
שלום,
כפי שתביני מהתשובה, התהליך אינו פשוט כלל וכלל, להלן התשובה:

It's a long process [and not always successful] for a young person to apply for a visitor's visa. The embassy of Israel in Beijing [or a local consulate] will give him all the documents and information. We have tried to invite three people who have been refused a visa.
בברכה,

צוות האתר

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.