האם ניתן להזמין כרטיסים לרכבת מראש מהארץ?

האם ניתן להזמין כרטיסים לרכבת מראש מהארץ? אם כן כיצד? תודה.
שלום רב,

ניתן להזמין כרטיסים דרך סוכן מהארץ אבל העלות תהיה גבוהה מהכרטיס עצמו, עדיף להגיע למקום ולהזמין כמה ימים לפני (ככל האפשר)…

יום טוב

נעמה דור

האם ניתן לטייל בדרום סין בעוד כחודש לאור המצב הקשה של השטפונות?
הי,

ניתן גם ניתן. השיטפונות לרוב לא במסלולי התיירות.

בהצלחה,
אלון

האם ניתן לטייל בסין על אופנוע? מבין שישנה אפשרות אם יש לך רשיון סיני ומסמך שמותיר לך לטייל בעצמך על אופנוע. כל מידע שקיים בנושא אשמח לקבל. תודה מראש.
הי,

כדי לטייל על אופנוע בסין אתה צריך רישיון נהיגה סיני וזה יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי לקבל אם אתה לא על ויזת עבודה. רישיון נהיגה בינלאומי אינו עוזר. אני מניח שזה כבר פוסל את האפשרות לרכיבה על אופנוע בסין.
בנוסף, כדאי שתדע-בערים מסוימות בסין אין אישור לאופנועים לנוע ברחובות-למשל בעיר שנג'ן. אין לך אפשרות לנסוע על הכבישים המהירים אלא רק בצדדיים ובכלל, נהיגה בסין, בעיקר על אופנוע, היא מעשה התאבדות ממדרגה ראשונה. נסיעת לילה כמעט בלתי אפשרית בכבישי הצד כיוון שמשאיות רבות אינן מדליקות אורות או חונות בצד הדרך ללא תאורה.
אני לא מכיר שום מסמך מיוחד.

אלון

האם ניתן לטייל בסין, אם מזג האוויר מרשה זאת, במכנסיים קצרים וסנדלים? השאלה אם המקומיים לא נעלבים. ניתן להיכנס למסעדה עממית בלבוש כזה?
היי,

אין בעיית לבוש ברחבי סין, אתה יכול ללבוש מה שנוח לך ללבוש ומתאים למזג האוויר, המלצתי היא שזה לא יהיה חשוף מדי כדי שלא ילטשו עיניים .

אתה יכול להכנס עם מכנס קצר אל כל מקום, גם מופע ערב מפואר.

טיול נעים

נעמה דור

האם ניתן לישון בצאנגדו ולערוך טיולי יום ללאשן, איימשון, ומערות דאזו. כל יום למקום אחר. האם ניתן לישון בגווילין ולעשות טיולי יום לכפרים מסביב או המרחקים גדולים?
הי,

המרחק מצ'נגדו ללשאן הוא כ-3 שעות נסיעה ומלשאן לאמיישאן המרחק הוא כשעה נסיעה. אני לא ממליץ לעשות גיחות יום כאלו, זה פשוט בזבוז זמן בנסיעות. ההמלצה שלי, סעי ללשאן, תבקרי בבודהא הגדול ולאחר מכן, בערב, סעי לאמיישאן ללילה, וביום למחרת תטיילי על ההר ובערב תוכלי לחזור לצ'נגדו.

באשר לדאזו, מדובר על בין 6 ל-8 שעות נסיעה מצ'נגדו, תלוי בכלי הרכב. לא ניתן לעשות זאת ביום.

באשר לגוו'לין (יאנגשו) תלוי על אילו כפרים את מדברת. ישנם כפרים קרובים שניתן לנסוע אליהם באופניים והם שווים טיול יום. ישנם הכפרים הרחוקים יותר כמו לונגשנג וטרסות האורז שהם כשעתיים נסיעה מגוו'לין ובו ניתן לטייל טיול יום אבל נחמד גם ללון שם לילה.

בהצלחה

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.