חיסונים בחבל סצ'ואן

אני יוצא לטיול מאורגן לסין באוקטובר לחבל סצ'ואן הונג קונג ומקאו, האם אני צריך לעשות חיסונים
תשובה:

לא.

אני יוצאת לטיול עצמאי ב-18/9-9/10. מתחילה ומסיימת בבייג'נג. ידוע לי שבשבוע הראשון של אוקטובר חל חג לאומי, האם עדיף לטייל בשבוע הזה בבייג'ינג או להיות בשמורות הטבע?
הי,

אכן החג הלאומי חל בראשון באוקטובר וזוהי חופשה של כמה ימים בסין. בזמן הזה, בייגי'נג תהיה מוצפת במטיילים מקומיים ומהערים הרחוקות. העומס יהיה עצום ויהיה קשה מאוד לנוע ברחובות. אם את רוצה לחוות חג בעיר הגדולה, המוני האדם, זיקוקי דינור, פארקים עמוסים בילדים לבושים כחיילים ואוכלים נקניקיות על מקל, אז בייגי'נג היא המקום בחג.

במידה ולא, אז סעי לשמורת טבע רחוקה, למרות שבגדול בכל סין יהיה עומס בחג.

אלון

אני טסה עוד 20 יום לסין, אני רוצה לסגור טיסות פנים עוד מהארץ, הבעיה היא שאין לי אמצעי תשלום "ויזה בינלאומי" השאלה שלי היא אם אני יכולה להשתמש בויזה של ההורים שכמובן לא טסים איתי?
השאלה:
אני טסה עוד 20 יום לסין, אני רוצה לסגור טיסות פנים עוד מהארץ, הבעיה היא שאין לי אמצעי תשלום "ויזה בינלאומי" השאלה שלי היא אם אני יכולה להשתמש בויזה של ההורים שכמובן לא טסים איתי? האם הם מבקשים לראות את אמצעי התשלום? ואם הוא לא שלי, הוא של אבא שלי, האם הם עושים בעיות? כמו בתאילנד!!! שאלה נוספת, כמה זמן נסיעה ברכבת מבייג'ינג לשנגחאי? כמה עולה כרטיס ברכבת? איך אני קונה כרטיס ברכבת? והאם זה יספיק לי לקנות את הכרטיס שבוע לפני הנסיעה? הבנתי שאין מקומות על הקרון (מיטות וי איי פי) בימים שלפני הנסיעה… עוד שאלה קטנה, אם אני אגיע לסין ושם אני אקנה במזומן כרטיס טיסה פנימי, שזה בערך 10 ימים לפני הטיסה, כמה זה יכול לעלות? האם המחיר משמעותי מעכשיו? האם ישאר לי מקום? הכרטיס טיסה שאני רוצה לקנות הוא משנגחאי לגווילין, ב – 10/3 ואני טסה ב – 1/3 לבייגינג. תודה וסליחה על החפירות…אבל אני ממש צריכה עזרה

התשובה:
הי,

אפשר להשתמש בויזה של ההורים לקניית כרטיסי טיסה.

רכבת מבייג'ינג לשאנגחאי נוסעת עשר שעות ותעלה בקרון שינה (קשה) כ 60 דולר – תלוי באיזו רכבת והאם בחגים או ימי חול.

כרטיס אפשר לקנות בתחנת רכבת אבל בהחלט תוכלי לחסוך לעצמך את הזמן והטירחה הכרוכה בזה ופשוט לקנות אצל סוכן הנסיעות במלון או מחוצה לו. זה יעלה לך עוד כמה דולרים אבל תוכלי לישון בשקט.

כמו בכל כלי תחבורה, לעיתים יש מקומות על הרכבת ולעיתים לא. תלוי מתי את נוסעת ומתי את קונה את הכרטיס. קנייה מראש כמובן יכולה לשפר את המצב וכך גם קנייה אצל סוכן – לרוב הם מבינים יותר ויש להם דרכים להשיג כרטיסי שינה. הנה אתר מרכז לזמנים ומחירים של רכבות:

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?from1=beijing+&tp=1&to1=shanghai+&Submit32=SUBMIT

כרטיסי טיסה תוכלי למצוא פה-כולל המחירים:

http://www.elong.net/flights/

בהצלחה
אלון

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.