האם חובה להציג אישור של מלון בסין לצורך קבלת הויזה?

האם זה בסדר לשלוח חבר עם המסמכים לשם הנפקת הויזה או שזה יסכן את קבלת הויזה וכדאי לבוא לשם בעצמי?

כמו כן – אני רוצה לטייל בטיבט אבל שמעתי שלא מומלץ להצהיר על זה בבקשה לויזה וימנע את קבלתה מצד שני אם

אני רוצה ויזה עם 2 כניסות אני צריכה להצהיר על מסלול אז איך כדאי להציג את המסלול כך שהבקשה לא תראה תמוהה?

התשובה:

היי
בעקרון הוא יכול לגשת במקומך, אלא אם אנשי השגרירות יחליטו שזה לא מתאים להם באותו יום. אי אפשר להתחייב על כך. אבל אפשר לנסות קודם.

אין צורך לרשום את הביקור בטיבט. כאשר את מגיעה אל סין תצטרכי להסדיר את אישור הכניסה אל טיבט מול סוכן מקומי, אחרת לא תוכלי להכנס.
בנושא מסלול, מדובר על מסלול טנטטיבי מתוכנן המחולק לתקופות הזמן שאת מעוניינת לשהות, הוא תכנון בלבד והגיוני שיהיה נתון לשינויים במהלך הטיול עצמו

יום טוב
נעמה דור

האם זה נכון שלאחר ההגעה לסין אני אמור להירשם בנקודת משטרה ולהודיע להם כמה זמן אני אמור לשהות במדינה ומה המסלול שלי?
שלום,

לא, אינך צריכה

בכל מלון ובית הארחה תצטרכי למלא טופס ובו נתונים על זמן הכניסה שלך למדינה, מספר דרכון וויזה וכו'. כמו כן, לרוב סורקים את הדרכון שלך והוא מוכנס למחשב. זהו למעשה הרישום

במידה ואת מתכוונת להיות אצל חברים ולא לשהות במלון, עליך להירשם בתחנת המשטרה הקרובה בתוך 48 שעות

טיול נעים
אלון

למיטב הבנתי כשבאים להוציא ויזת תייר צריך להציג כרטיס טיסה והזמנה למלון. העניין הוא שאני טס בכרטיס סטנד ביי ללא תאריך מוגדר ולכן אני גם לא מזמין מקום לינה עד ליום יומיים לפני הטיסה. איך בנסיבות אלה אני יכול לקבל ויזה בכל זאת. אם זה רלוונטי אנחנו טסים זוג, יש לנו ילד שנשאר בארץ ואנחנו יכולים להציג אישור על מקום עבודה מסודר.

התשובה:
הי,

אין צורך להציג כרטיס טיסה ולא מקום במלון.

ייתכן ומופיע איזה סעיף נידח באיזה ספר חוקים סיני בנושא אבל מעולם לא עשו בו שימוש (הוצאתי הרבה ויזות עד כה).בזמן האולימפיאדה היה הדבר שונה והם אכן ביקשו להראות כרטיס טיסה הלוך חזור וגם אישור לינה במלון.

אלון

האם חובה להציג אישור של מלון בסין לצורך קבלת ויזת תייר עצמאי?
היי,

לא אין חובה כזאת. יש להציג את כרטיסי הטיסה שלך אל סין ביחד עם הטפסים האחרים

יום טוב

נעמה דור

האם חייבים ויזה לכל תקופה שהיא בסין או שרק מעל מספר ימים צריכים?
היי,

צריך אשרה לסין גם אם נכנסים לכמה שעות.

בהצלחה

נעמה

האם חייבים להציג כרטיס חזרה כאשר מגישים בקשה לויזה? האם אפשר לקנות את כרטיס החזרה בסין?
היי,

בזמן הגשת האשרה צריך להציג הזמנת כרטיסי טיסה או כרטיס טיסה עצמו. אם אין לך כרטיס חזרה הגש את האשרה עם מה שיש לך ויתכן שתצטרך להסביר מדוע אין לך או שיקבלו את זה כמות שזה.

יום טוב

נעמה

שלום היום אישתי ואני הגשנו בקשה לויזה לסין ל 2 כניסות בעלות 150 ש"ח, רק לאחר שעזבנו את השגרירות שמתי לב שאותי חייבו ב-pickup form ב-100 ש"ח ואת אישתי ב- 150 זאת אומרת שלי יוציאו ויזה רק עם כניסה אחת. האם ידוע לך עם יש אופציה לשנות את זה? טלפון או מייל לשגרירות יעזור? או שאני יצטרך להגיש שוב בקשה מחודשת לויזה?

התשובה:
היי,

לדעתי עליך לפנות אל השגרירות ולעדכן אותם במה שביקשת… במקרה ויש אי הבנה בקש שיאתרו את הטופס המקורי ותראה מה נרשם שם… אם זאת טעות שלך אני מעריכה שתצטרך להוציא אשרה נוספת, חדשה… אם זאת טעות של השגרירות כנראה שהם ינפיקו לך חדשה ללא עלות נוספת… אבל זה לחלוטין לשיקולם.

בהצלחה והרבה סבלנות!

נעמה דור

האם ידוע לכם איך ואיפה ניתן להוציא ויזה לסין למשפחה השוהה בהודו ולא ומגיעה לארץ לפני הטיול בסין?
שלום,

תודה על פנייתך.

איננו יודעים במדוייק אבל סביר להניח שיש לגשת לבירור הנושא לשגרירות סין בהודו.

צוות האתר

האם ידועות לכם המרפאות המאושרות מצד השגרירות הסינית בהן ניתן לבצע את הבדיקות הרפואיות הכרוכות בקבלת ויזה מסוג Z?
היי,

נדמה לי שיצרת איתי קשר היום בנושא זה. בכל מקרה לפי מיטב ידיעתי אין מרפאות מיוחדות לנושא, אם מדובר על טופס מיוחד שמקום העבודה ביקש ממך למלא אז לדעתי כל רופא משפחה יכול לתת לך מענה בנושא.

אם מדובר על הטופס הרגיל אז זה משהו שאתה ממלא בעצמך.

בהצלחה

נעמה דור

היי, אני טס לסין והבנתי שכיום כדי לקבל ויזה לסין אני צריך להראות כרטיסי טיסה לסין – יציאה וכניסה. שאלתי היא האם יעניקו לי ויזה לסין במקרה בו אני רוכש כרטיס טיסה הלוך חזור להונג קונג? ולא לסין גופה. אני מתכנן להיכנס לגואנזו ברכבת מהונג קונג… אם מישהו עשה את המסלול – הונג קונג – גואנזו – אשמח לקבל פרטים מהיכן יוצאת הרכבת, באיזה שעות ולאן היא מגיעה בגואנזו. לא הצלחתי לתפוס את השגרירות הסינית בכדי לברר את עניין הויזה… כמו כן הבנתי שבכדי לקבל את הויזה לסין יש לעשות בוקינג למלונות לכל התקופה בה אני מתכנן לטייל בסין… מה קורה במידה ואינני יודע את היעדים הספציפים? או התאריכים המדויקים ולא מעונין לעשות בוקינג לכול התקופה מראש? תודה רבה

התשובה:
הי,

ייתכן שרשמית איפה שהוא צריך להציג כרטיס טיסה וכל פעם שיש איזה פקיד שאתה לא מוצא חן בעינו הוא מראה לך את הסעיף, אבל בגדול, לא צריך להציג שום כרטיס טיסה, בוקינג למלונות וכו'. הצורך בזה היה רק בתקופת האולימפיאדה.
תגיע להונג קונג, סע לעיר הגבול שנג'ן (תגיע למעבר שנקרא לואו-חו), ומשם יש כל רבע שעה עשרים דקות רכבת לגואנגג'ו.
בהצלחה,
אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.