איפה כדאי לטייל עכשיו בקיץ?

היי אני רוצה לנסוע עםן משפחה ושני ילדים בני 12 ו 8 באמצע מרץ שאלתי האם מומולץ בעונה זו
היי
אמצע מרץ זאת תחילתה של העונה התיירותית, עדיין עוד קריר אבל בהחלט אפשרי

יום טוב
נעמה דור

היי רציתי לשאול לגבי מסלול טיול שחשבתי. אנחנו נוסעים בערך ל 4 שבועות ובתכנון נחיתה בבייג'ין – אזור סצואן – אזור גווילין ויאנגשו והונג קונג. רציתי לשאול מהן הדרכים המומלצות לעבור ממקום למקום…
השאלה:
היי רציתי לשאול לגבי מסלול טיול שחשבתי. אנחנו נוסעים בערך ל 4 שבועות ובתכנון נחיתה בבייג'ין – אזור סצואן – אזור גווילין ויאנגשו והונג קונג. רציתי לשאול מהן הדרכים המומלצות לעבור ממקום למקום והאם המסלול נשמע סביר ל4 שבועות. אנו לא רוצים לרוץ ממקום למקום אלא מעדיפים לראות פחות ולהיות במקומות יותר זמן. תודה!!!

התשובה:
הי,

נראה לי שהמסלול שבחרתם דל יחסית אלא אם כן אתם באמת רוצים להישאר הרבה זמן בכל נקודה.

צירפתי מסלול משלי. תוכלו לעיין בו ובמקביל לקרוא את הכתבה הנ"ל על הכנת טיול לסין. זה יעזור לכם להתמקד ולהכיר את האתרים:

http://www.china.co.il/?CategoryID=881&ArticleID=9769

טיול נעים
אלון

 

היי, 1. יש לי כרטיסים לסין בספטמבר ואני מתוכנן לצאת משם דרך היבשה ללאוס. הבנתי שיש לאחרונה הקשחה של תהליך הוצאת הויזה לסין, בייחוד אם אין כרטיס יציאה מהמדינה. האם זה נכון?…
השאלה:
היי, 1. יש לי כרטיסים לסין בספטמבר ואני מתוכנן לצאת משם דרך היבשה ללאוס. הבנתי שיש לאחרונה הקשחה של תהליך הוצאת הויזה לסין, בייחוד אם אין כרטיס יציאה מהמדינה. האם זה נכון? מה ניתן לעשות בנידון? 2. בנוסף, עד כמה בטוח להסתובב בדרום סין (בכפרים) ללא חיסון למלריה? תודה רבה

התשובה:
היי,

אכן יש הקשחה בנושא הוצאת האשרות כניסה אל סין. המלצתי לך היא לפנות דרך סוכן שיכול להסדיר בשבילך את הוצאת האשרה. אם תרצה צור איתי קשר טלפוני ואולי אוכל לעזור.

בנוגע לחיסון מלריה, המלצתי היא שתפנה למשרד הבריאות או ל"המטייל" כדי לקבל המלצה בנושא, הם מעודכנים יותר מכל מקור אחר

טיול נעים!

נעמה דור

היי, איפה כדאי לטייל עכשיו בקיץ? 24 יולי – 24 אוגוסט? שמעתי שיונאן סביר בקיץ אבל אמרו לי שהצפון עדיף. תודה
היי,

לא הייתי אומרת שיש מקום שלא ניתן להגיע אליו בסין בתקופה זאת של השנה. אפשר לטייל בכל האזורים התיירותיים של סין יחד עם המונסונים ועם החום והלחות. יתכן שמשום המונסונים תהיה אי נוחות אבל אם אתה מוכן לזה אז לא צריכה להיות הגבלה בתנועה מקסימום עצירה ליום או שינוי כיוון במקום.

כנס למסלולים שמציעות חברות שונות וקבל רעיונות היכן מומלץ לבקר.

בהצלחה

נעמה דור

היי, אני וחברה מתכננות טיסה לסין ורצינו לדעת האם יש מקומות יפים וכפרים מעניינים במרחק נסיעה משנחאי או שמא עלינו לטוס לאיזור אחר למרות שהיעד הסופי שלנו הוא שנחאי?
הי,

יש גם יש.

קודם כל, הערים סוג'ו (כשעה) וחאנגג' (כשעתיים). לאחר מכן, הכפרים על המים כמו ג'ו-ג'ואנג ושי-טאנג (כשעה). אפשר גם לעשות ביקור בעיר נאנג'ינג (כשלוש שעות).

בהצלחה,

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.