האם צריך שהתוקף יהיה רק לפני הכניסה המתוכננת או גם לפני היציאה?

יש לי ויזה ל 90 יום עם כניסה אחת ואני נוסעת למונגוליה לחודש. האם אני יכולה לשנות את הויזה לשתי כניסות לפני שאני יוצאת מסין? או שאני צריכה לצאת מהמדינה ובמונגוליה לעשות ויזה חדשה?
הי,

אם כבר קיבלת ויזה אז לא ישנו לך לסוג אחר-מספר כניסות וכו.

תצטרכי לצאת ולעשות ויזה מחדש

אלון

יש לי ויזה לסין (כניסה) עד… האם צריך שהתוקף יהיה רק לפני הכניסה המתוכננת או גם לפני היציאה.
אשרה הכניסה אל סין צריכה להיות תקפה לפני הכניסה. אם נכנסת עד התאריך של האשרה הספירה מתחילה מיום זה והלאה. תאריך היציאה אינו נספר אך צריך להיות תחת המסגרת של ימי האשרה המאושרים.

בהצלחה

נעמה דור

יש לי ויזה לסין בתוקף, על דרכון שאינו בתוקף הצמוד לדרכון בתוקף. האם אוכל להיכנס לסין?
היי,

יתכן שכן ויתכן שלא.

אני לא בטוחה שיאשרו זאת, קרה בעבר שאישרו אבל זאת לא אינדיקציה לכך שיאשרו זאת שוב לכן המלצתי היא להנפיק את האשרה שוב על הדרכון החדש ובכל למנוע סיבוכים ובעיות. ההליך הוא יחסית מהיר ואינו יקר.

בהצלחה

נעמה דור

 

יש לי ויזה לסין לחודש, ואני רוצה קודם לנסוע למונגוליה. חשבתי לטוס משנזן דרך בייג'ין למונגוליה כי הטיסה משם זולה יותר מהונג קונג. אם אני נכנסת לשנזן רק כדי לטוס משם אני אצטרך להשתמש בויזה?
הי,

תצטרכי להשתמש בויזה.

אלון

יש לי ויזה לסין עם שתי כניסות וכל אחת 30 יום, אך אני מתכנן לטייל כשלושה חודשים וחצי. מהי הפרוצדורה של הארכת הויזה שלי בסין עצמה וכמה זה פשוט ? האם יש דרך חכמה לתכנן את הארכות הויזה שלי בזמן השהות בסין
השאלה:

יש לי ויזה לסין עם שתי כניסות וכל אחת 30 יום, אך אני מתכנן לטייל כשלושה חודשים וחצי. מהי הפרוצדורה של הארכת הויזה שלי בסין עצמה וכמה זה פשוט ? האם יש דרך חכמה לתכנן את הארכות הויזה שלי בזמן השהות בסין ? תודה רבה, אייל

התשובה:

הי

יש לגשת למשטרה למשרד שאחראי על הארכת הויזה. בכל עיר יש בדרך כלל מקום אחד. בספר הלונלי פלנט מצוין לגבי כל עיר המיקום

בדרך כלל יאריכו אבל זה יבטל את הכניסה השנייה. לעיתים, בהתאם למצבים פוליטיים משתנים או מצב רוח הפקיד, לא מאריכים ואז עליך לצאת מסין. אין חוקים ברורים ועד שלא תנסה לא תידע

אלון

 

יש לי ויזה לשנה רבת כניסות התאריך שלה מסתיים ב -23 ליוני 2012 ואני טס לסין בתאריך 22 לחודש מאי וחוזר ב 30 לחודש מאי האם זה בסדר
היי

לפי מה שאתה מתאר זה מכסה את התקופה

שהות נעימה

נעמה דור

יש לי ויזה לשתי כניסות. מהו ההפרש המינימלי שעלי להיות מחוץ לסין? האם אני יכול לעבור להונג קונג ליום ולחזור חזרה לסין? תודה
הי,

אתה יכול לעבור להונג קונג (רק את מעבר הגבול) לעשות אחורה פנה ולצאת מייד. שעה ואתה בפנים ובחוץ.

אלון

 

יש לי ויזה מתאריך 5 במאי עד 5 בנובמבר. אם אני רוצה לנסוע באוקטובר אני צריכה לחדש את הויזה? ושאלה נוספת, האם אני צריכה לעבור שוב מהתחלה את כל הפרוצדורה של הוצאת הויזה וכמה זמן זה לוקח?
היי,

אני מבינה לפי התאריכים שציינת שהאשרה שלך היא לחצי שנה כלומר היא יכולה להיות או אשרה של 2 כניסות או ארשה של מולטי.

אם היא אשרה של 2 כניסות, אז נשארו לך מספר הפעמים בהתאם למה שהשתמשת. אם לא השתמשת באשרה אז את יכולה להכנס אל סין עד התאריך שנקוב, 5/11, פעמיים כל פעם עד 30 יום (אלא אם יש לך אישור אחר מבחינת משך הזמן).

אם זאת אשרה של מולטי אז אין לך הגבלה להכנס בתקופה שמצוינת עד לתאריך שמצוין.

הנפקת אשרה חדשה לוקחת 4 ימי עבודה אך השגרירות נמצאת עכשיו בתקופת חופשים שלנו ושלהם ולכן יש עצירה זמנית בעבודה, בררי לפני שאת מחליטה לעשות.

בהצלחה

נעמה דור

 

יש לי ויזה עד ל – 11 בספטמבר.מה קורה אם עדיין לא טסתי ואני מגיעה לסין אחרי תאריך זה. האם אני צריכה ויזה חדשה? אם אני רוצה ויזה בדרכון זר, האם ישנה חותמת בדרכון שהויזה נעשתה בתל-אביב? כמה עולה באופן עצ
היי,

אם את אמורה להגיע אל סין אחרי סיום תוקף האשרה זה אומר שאין לך אשרה בעצם ואת צריכה להנפיק אשרה חדשה.

בהנפקת האשרה מקום הוצאתה נכתב בסינית ולא באנגלית כך שאם מי שמסתכל בדרכון שלך אך אינו קורא סינית הוא לא ידע שהיא הונפקה בתל אביב.

אשרה בדרכון זר עולה יותר מאשר דרכון ישראלי, לרוב זה מתחיל מ- 150 ₪ ומעלה, תלוי במספר הכניסות ותלוי מאיזה מדינה הדרכון הזר.

יום טוב

נעמה דור

 

יש לי ויזה עם אישור ל 60 יום ו 2 כניסות. אני כבר ביצעת כניסה מנפאל, כניסה מהונג-קונג. אם אני ארצה לעשות טיול במונגוליה, אז כניסה חזרה תהיה מספר 3, ואין לי אישור לכך. מה ניתן לעשות בכדי לקבל אישור?
שלום,

עליך לעשות ויזה באולן-בטר-מונגוליה.

יום טוב
אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.