הפרטים אותם נדרש להביא על מנת להנפיק ויזה לסין

עקב מידע רב וסותר שקיבלתי ממקורות שונים אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר בראש בנושא הפרטים שאנו נדרשים להביא עמנו לשגרירות לטובת הסדרת הויזה…
השאלה:
בחודש הבא אני נוסע לטיול בן 35 יום (חמישה שבועות) לסין ובשבוע הבא אני מתכנן להגיע לשגרירות סין בישראל על מנת להסדיר את נושא הויזה (לחודשיים), עקב מידע רב וסותר שקיבלתי ממקורות שונים אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר בראש בנושא הפרטים שאנו נדרשים להביא עמנו לשגרירות לטובת הסדרת הויזה: 1. האם אנו צריכים להביא מסלול טיול מסודר? ואם כן אז מהי רמת הפירוט? 2. האם אנו צריכים להביא כרטיס טיסה אלקטרוני? 3. האם אנו צריכים להביא קבלה ממלון/גסטהאוס בסין? (הם עד כדי כך נוקשים בעניין?, גם אם אנו בגישה של להגיע למקום למצוא גסטהאוס שמתאים לצרכינו?) תודה רבה.

התשובה:
היי,

לשם הנפקת אשרה אל סין צריך להגיש את הדרכון, צילום דרכון, תמונת פספורט ואת הטופס.

האשרה הרגילה מאושרת ל – 30 יום, אם אתה מבקש אשרה ליותר ימים תתבקש לצרף מסלול טיול ולא יזיק לצרף אם את כרטיס הטיסה ואולי יאשרו זאת הדבר תלוי בפקיד במקום.

אין צורך באישור מבית מלון.

בהצלחה

נעמה דור

ערב טוב, לפני שבוע הוצאתי ויזה ל 60 יום לסין כי הייתה לי טיסה מתוכננת לאוזבקיסטן אחרי חודשים. לפני יומיים בוטלה לי הטיסה והייתי רוצה להאריך את השהות שלי בסין בעוד חודש…
השאלה:
ערב טוב, לפני שבוע הוצאתי ויזה ל 60 יום לסין כי הייתה לי טיסה מתוכננת לאוזבקיסטן אחרי חודשים. לפני יומיים בוטלה לי הטיסה והייתי רוצה להאריך את השהות שלי בסין בעוד חודש. מכיוון שיש לי כבר ויזה, אז השאלה שלי היא כזאת. האם כדאי להאריך את הויזה כבר בסין, או בארץ? או שכדאי לצאת מסין להונג קונג ושם לעשות ויזה חדשה? הטיסה שלי כרגע ב … אשמח לקבל תשובה. בתודה מראש.

התשובה:
היי,

אני לא כל כך ברורה בנוגע למצב האשרה שיש לך כרגע. אם האשרה עדיין מאפשרת לך כניסה אל סין אז את יכולה להשתמש בה, אם התוקף שלה עבר אז כמובן שאני ממליצה לך להוציא אשרה חדשה.

אם יש לך זמן להתעסק בהנפקת או הארכת אשרה במהלך השהות בסין אז אפשר לעשות זאת שם. בארץ לא תוכלי להאריך שהות אלא רק להוציא אשרה חדשה.

אני מקווה שעזרתי לך ואם לא ברור את מוזמנת ליצור קשר טלפוני למספרים שבחתימה

סופ"ש נעים

נעמה דור

עשיתי בעבר ויזה לסין ברצוני לקבל שוב ויזה ל 2 כניסות לסין. מה צריך להביא איתי? דרכון? ומה עוד?
היי,

לשם קבלת אשרה יש להגיש את הדרכון + צילום דרכון + תמונת פספורט + טופס חדש מלא + צילום של כרטיס הטיסה

יום טוב

נעמה דור

עשיתי בעבר ויזה לסין. האם בבקשה הנוכחית אני צריך לצרף שוב תמונה? תודה
היי,

כן, אתה צריך, אין קשר לאשרה הקודמת, כל בקשה היא נפרדת.

בהצלחה

נעמה דור

עשיתי ויזה לשתי כניסות. נכנסתי לסין ויצאתי להונג קונג. מהונג קונג נכנסתי למקאו לחצי יום וחזרתי להונג קונג. האם הכניסה למקאו נחשבת ככניסה שנייה?
היי,

מקאו והונג קונג הינם חלק מסין אך הכניסה אליהם למטייל הישראלי אינה נחשבת לכניסה עם אשרה. לכן יש לך עוד כניסה אל סין עצמה.

טיול נעים

נעמה דור

קבלנו ויזה עם שתי כניסות לסין כל אחת של 60 יום. האם ניתן לאחד את הזמן ולהיות 120 יום בסין בלי לצאת מסין?
היי,

לא ניתן לעשות זאת .

טיול נעים

נעמה דור

קיבלנו ויזה של 2 כניסות שכל אחת מהן לא יותר מ – 15 יום. אנחנו מגיעים מבייג"ינג להונג קונג ואז רצינו להיכנס בשנית ולטייל עוד 3 שבועות בסין. מישהו יודע אם עושים בעיות להאריך את הויזה בסין …
השאלה:
קיבלנו ויזה של 2 כניסות שכל אחת מהן לא יותר מ – 15 יום. אנחנו מגיעים מבייג"ינג להונג קונג ואז רצינו להיכנס בשנית ולטייל עוד 3 שבועות בסין. מישהו יודע אם עושים בעיות להאריך את הויזה בסין או שיש מצב שנוכל להספיק מה שרצינו? האם צריך להאריך את הויזה לפני היציאה הראשונה להונג קונג?

המון תודה!

:התשובה

למטיילים שלום רב,

לאחרונה סין הקשיחה את נושא האשרות. עצתי לכם היא לבדוק בהגיעכם אל בייג'ינג את נושא האשרה. יש תחנת משטרה גדולה באן-דינג-מן שם תוכלו לבדוק כבר בהגעה הראשונה מה כדאי לעשות. לפי מיטב ידיעתי הארכת האשרה אצלם אורכת כשבוע ימים.

אופציה נוספת היא לבדוק את הנושא בהגיעכם אל הונג קונג, שם תוכלו לבדוק היכן נמצאת תחנת המשטרה שמטפלת באשרות ולשאול אותם.

טיול מהנה

נעמה דור

קיבלתי ויזה לסין אבל לא הצלחתי להבין מה היא מאפשרת לי. הויזה היא L בקטגוריה, 2 כניסות כל כניסה 60 יום. מה זה בעצם אומר?
היי,

לפי מה שאני מבינה ממה שכתבת יש לך אשרה שתקפה למשך חצי שנה מיום הוצאתה (התאריכים הרלוונטים כתובים לך בצורה מפורשת באשרה כאשר התאריך העליון הוא עד מתי והתאריך התחתון הוא ממתי). במהלך תקופה זאת את יכולה להכנס אל סין פעמיים וכל פעם תהיה עד 60 יום.

טיול נעים

נעמה דור

קיבלתי ויזה לסין ל – 35 יום אבל החלטתי להישאר 45 יום. האם עליי לסדר זאת טרם כניסה לסין או שאפשר לסדר זאת בתחנת המשטרה המקומית? תודה
היי,

לא תוכל להסדיר זאת מהארץ אלא אם תנסה להנפיק אשרה חדשה לחלוטין ותביא עמך מסלול טיול טנטטיבי ואת כרטיסי הטיסה, אולי יתחשבו בנושא.

תוכל לנסות להסדיר זאת בתחנת משטרה מקומית בזמן שהותך בסין.

בהצלחה

נעמה דור

קיבלתי ויזה לסין עם 2 כניסות לטווח זמן של חצי שנה. האם זה אומר שמותר לי להישאר בתוך סין רק 30 ימים כל פעם?
היי,

אכן כך.

יום טוב

נעמה דור

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.