עד מתי מומלץ לטייל באזור סיצ'ואן?

ניסיתי לחפש בגוגל מפות את הרובע הצרפתי ולא מצאתי, איך קוראים למקום באנגלית?
הי,

אני לא חושב שיש מה לחפש רובע צרפתי אלא שמות של רחובות הנמצאים בו.

למשל:

hengshan
yueyang
ruijin
maomin

בהצלחה

נעמה שלום, אני מתכוונת לטוס לסין ב 17 לספטמבר.והתכנון הוא להגיע למחוז סצ'ואן ב 27 לספטמבר.שאלתי היא האם יש לנו למה להגיע , או שהיא הרוסה כולה? …
השאלה:
נעמה שלום, אני מתכוונת לטוס לסין ב 17 לספטמבר.והתכנון הוא להגיע למחוז סצ'ואן ב 27 לספטמבר.שאלתי היא האם יש לנו למה להגיע , או שהיא הרוסה כולה? וגם בקשר למגפות שיש שם בעקבות הגופות שנשארו מתחת להריסות? אנחנו ממש לא רוצים לוותר על המחוז הזה, כי הבנו שיש שם המון מה לעשות( טרק סוסים, ג'יודז'איגואו,סאנגופאן, אמיי שאן, לשאן.)- אם תוכל למקד אותנו אודה לך מאוד!!!

התשובה:
שלום רב

תודה על פנייתך לאתר!

מחוז סיצ'ואן אכן נפגע פגיעה קשה במהלך רעידת האדמה שהתרחשה במהלך חודש מאי האחרון, אך הממשל הסיני עשה מאמץ גדול כדי להחזיר את העניינים למסלולם הרגיל עוד לפני פתיחת משחקי האולימפיאדה, כך שלהערכתי לא תהיה לכם בעיה לבקר במקום. האתרים שמחוז סיצ'ואן מציע חזרו למסלול התיירות הרגיל.

בכל מקרה הייתי ממליצה לברר במהלך הטיול שלכם עם מטיילים אחרים שאולי כבר ביקרו במקום.

אני מגיעה עם קבוצה במהלך ספטמבר אל סיצ'ואן ומבקרת בשמורת הטבע ג'יו זאי גו, לשאן, אמיישאן וצ'אנגדו עצמה, אוכל לעדכן את הפורום לאחר ביקור במקום.

יום טוב

נעמה

נרשמתי לטיול מאורגן לסין שיוצא שישי הבא.. מנסיבות שונות לא יכולתי למסור ת הדרכון שיעשו ויזה בצורה מסודרת דרך הסוכנות נסיעות …
השאלה:
היי בוקר טוב ..
נרשמתי לטיול מאורגן לסין שיוצא שישי הבא.. מנסיבות שונות לא יכולתי למסור את הדרכון שיעשו ויזה בצורה מסודרת דרך הסוכנות נסיעות .. הם הבטיחו לי שאין בעיה שאני אוכל להגיע בכוחות עצמי לשגרירות סין ולעשות ויזה תוך יום.. בשום טלפון לא עונים לי בשגרירות ..

שאלות .. האם באמת ניתן לעשות ויזה תוך יום? האם צריך לקבוע תור מראש או סתם להגיע על הבוקר? האם חובה נוכחות אישית שלי או מספיק את כל הטפסים חתומים ?

תודהההה רבההההה מראש :-0)

התשובה:
היי לשואל / ת,

אפשר להגיע אל השגרירות הסינית אשר ברחוב בן – יהודה ולהגיש את הטפסים לאשרה במקום. רק שים לב לימים שהם לא עובדים… היום, ה – 14/9, הוא יום חג אמצע הסתו ומשום כך לא עונים לך בשגרירות..

לפי מיטב זכרוני שעות הגשת הדרכונים למטרת אשרה הם מדי בוקר מהשעה 8 או 8:30 ועד השעה 12. יש אפשרות לאישור האשרה במקום (בתעריף גבוה יותר), תוך 24 שעות או תוך 4 ימי עבודה… אין צורך בתיאום מראש ולמיטב ידיעתי גם אין חובה לנוכחותך… כן חשוב (מאד) שכל הפרטים יהיו מלאים ושביחד עם הטפסים תקבל את מסלול הטיול המפורט (באנגלית) ואישור הזמנת המלון הראשון… אחרת לא יהיה לך עם מי לדבר במקום והטפסים לא יתקבלו…

בבקקקקשששהההה

טיול נעים

נעמה דור

נרשמתי למלכת המדבר בחבל יונאן.יש לי 2 אפשרויות, בתחילת יולי או בתחילת נובמבר. באיזה חודש מזג האויר נוח ונעים לטייל באזור? תודה
היי,

החודש היותר מתאים לטייל ביוננאן הוא חודש נובמבר, מזג האוויר אמור להיות יותר ידידותי מאשר ביולי, תק' גשמי המונסונים.

טיול נעים

נעמה דור

נשאלתי על ידי כמה מטיילים בנושא והבטחתי לעדכן בנוגע לשמורת הטבע JIU ZHAI GOU והאם אפשר לבקר בה…
נשאלתי על ידי כמה מטיילים בנושא והבטחתי לעדכן בנוגע לשמורת הטבע JIU ZHAI GOU והאם אפשר לבקר בה…

חזרתי מיומיים טיול בשמורה והאזור, והמקום בהחלט כדאי ואפשרי לביקור. בעקבות רעידת האדמה נפגע הכביש מצ""אנגדו אל השמורה ומשום כך נפגעה התיירות קשות. עד לרעידה רוב התיירים הסינים היו מגיעים בנסיעה ארוכה ואילו כעת, משום שהכבישים חסומים, אין מעבר והדרך היחידה להגיע היא דרך טיסות, דבר שמייקר את הטיול בחלק זה ומשום כך יש פחות מטיילים במקום. יש סיכוי שהמגיעים באוקטובר ימצאו פחות שירותים במקום…

השאלה:
נעמה שלום

תודה על המידע! מה עם שאר המחוז? כוונתינו המקורית היתה לטוס משיאן לג"יוזאיגואו, לשהות שם מספר ימים, ומשם לצ"נגדו, גם כמה ימים, ולהמשיך לאיזור יונאן (ליז"יאנג, וערוץ דילוג הנמר).

האם הדבר נראה לך אפשרי בהינתן הנזק של רעידת האדמה? האם זה כדאי? או שיש הרבה הריסות במקומות הנ"ל? האם זה נראה לך בטוח? לא הצלחנו למצוא דיווחים איפה בדיוק היתה רעידת האדמה, שהרי סצ"ואן מחוז גדול ואנחנו לא יודעים אם זה בכלל באיזור צ"נגדו וג"יוזאיגואו או במקום אחר…

נשמח לקבל עוד מידע!

תודה רבה

התשובה:
היי,

בעקרון אין בעיה לבקר גם ביתר חלקיו של המחוז, הכוונה היא למקומות התיירותיים… ביקרתי עכשיו בשמורה, בלשאן, אמיישאן ובצ'אנגדו ובאף אחד מהם לא מרגישים בכך הייתה רעידת אדמה רק לפני כמה חודשים. איך שכתבתי, הדרך היבשתית אל השמורה בעייתית עדיין אבל יתר המקומות אפשריים למעבר ולביקור.

התוכנית שאת מציינת נשמעת אפשרית לחלוטין, אף אחד מהמקומות הללו אינו חסום או בעייתי לביקור, אני כותבת עכשיו מליג'יאנג שהיא מקסימה כמו תמיד…

תהנו מהטיול

נעמה דור

נשמח לדעת רמות קושי של כמה טרקים: 1. טרק סוסים בסונגפאן. 2. העלייה לאמי שאן – אם מנצלים את הרכבל עד איפה שאפשר האם מה שנשאר קשה? (בעיות ברכיים). 3. טרק בדצ'ין. עיקר הקושי הוא לברכיים. תודה.
הי,

טרק הסוסים בסונגפן אינו קשה. אם אין לך בעיה לישון באוהל ולרכב על סוס יומיים שלושה אז לכי על זה.

גם העלייה לאמיישאן אינה קשה. טיולים מאורגנים רבים עושים זאת עם אנשים מבוגרים.
הטרק בדאצ'ין סביר. הליכה, קצת עליות. קצת ירידות. הברכיים עושות בעיות בעיקר בירידות. קחו נעלי הליכה טובות.

אלון

עד כמה ישנו אינטרנט זמין במחוז יונאן, לא בערים הגדולות? ובמידה והאינטרנט זמין- באיזו איכות? תודה!
היי
במקום התיירותיים כמו קונמינג, דאלי, ליג'יאנג וזונגדיאן יש לך הרבה מקומות עם אינטרנט, לרוב במסעדות או בתי קפה של תרימלאים או בבתי ההארחה במקום.
האכות והמהירות משתנים
טיול נעים
נעמה דור
לראש העמוד
עד מתי בתקופה זומומלץ להיות בביג'ין ואז קר ולא נעים. אודה לכם התאריך מדויק וסופי.
שלום ,

בייג'ינג מתחילה להיות קרה בסוף אוקטובר, תחילת נובמבר. משהו כמו הקור של ירושלים בחורף. הקור מתגבר יותר ויותר אל חודשי ינואר – פברואר… אפשר לטייל בה גם בחורף אם מתארגנים בנושא הביגוד ומודעים לכך שיהיה קר…

מקווה שמספיק מדויק בשבילך…

בכל מקרה טיול נעים וחמים לך!

נעמה דור

עד מתי מומלץ לטייל באזור סיצ'ואן ובמיוחד באזור של ז'ונגדיאן. בנוסף, האם יש מקומות שיותר מתאימים לטיול בחודשי החורף (נובמבר- פברואר)?
השאלה:
ברצוני להתחיל טיול בסין בתחילת אוקטובר אולם אני חוששת כי חודשי החורץ לא יתאימו לטיול. רציתי קודם כל לדעת עד מתי מומלץ לטייל באזור סיצ'ואן ובמיוחד באזור של ז'ונגדיאן. בנוסף, האם יש מקומות שיותר מתאימים לטיול בחודשי החורף (נובמבר- פברואר)? בתודה מראש.

התשובה:
הי,

דרום סין מתאים יותר לטיול בחורף (איזור דרום יוננאן, שישואנג באנה וכו'.
באזור דז'ונג דיאן יהיה כבר קר בסוף אוקטובר אבל שיא הקור יהיה בינואר.

אלון

עדיין לא הבנתי איך עדיף להחליף כסף – הבנתי שעדיף לעשות את זה בסין ולא בשדה תעופה. אבל אם אפשר להחליף ישירות משקלים ליואנים או שצריך לבוא עם דולרים?
הי,

דולרים, לא שקלים.

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.