איך המחירים בסין?

אני נוסעת לטיול מאורגן בשבוע הבא. אילו סוג בגדים ונעליים לקחת? איך המחירים לגבי קניות? מה כדאי לקנות במיוחד וגם כמה כסף מומלץ לקחת? תודה מראש.
שלום,

אני מבינה שאת נוסעת במסגרת טיול מאורגן, אין אפשרות לשאול מישהו מהחברה המארגנת? לא היתה לכם פגישה מקדימה?

לשאלותייך: לא ברור לי מה מסלול הטיול לכן קצת קשה לי להמליץ על מה לקחת או לא אבל קר עכשיו בצפון סין וגם בדרום אך לא באותה מידה. ממליצה לך להכנס לאתר שנותן תחזית מזג אוויר ולבדוק מהם המעלות הצפויות לימים הקרובים במקומות שבהם תבקרו ובהתאם לכך להצטייד בלבוש.

בכלליות אני ממליצה לקחת פליז טוב או מעיל טוב, צעיף מחמם, אולי גם כפפות, הכל כמובן בהתאם למקום שאת מבקרת, אם את רגישה באזור האוזניים אפשר גם מגני אוזניים.

בנוגע לנעליים: המלצתי למטיילים שלי היא תמיד לקחת נעליים ובגדים שנוחים להם לשימוש במהלך היום והערב כאחד. שוב, אני לא יודעת מהי מסגרת הטיול והיכן אתם מבקרים וקצת קשה לי לענות. אבל נוחות חשובה, אז קחי זאת בחשבון.

את שואלת מה כדאי לקנות, תשובתי היא "מה לא?" השפע הוא גדול, המחירים תלויים במיקוח ובאיכות המוצרים וכמובן בזמן שיש לך להשקיע בנושא.

מאחלת לך הרבה כיף והנאה מהטיול, מהאוכל ומכל מה שיעבור דרככם.

נעמה דור

אני נוסעת לטייל בסין, אם ארצה לשלוח דברים לארץ כיצד ניתן לעשות זאת?
שלום,

מידע אודות משלוח חבילות מסין לישראל תוכלי למצוא בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=408&ArticleID=13337&Page=1

בהצלחה,

אני נוסעת לכנס בשנחאי – מהן הדרכים הנוחות ביותר להגיע מבייג'ין לשנחאי? האם נסיעה ברכבת במחלקה ראשונה היא מעשה הגיוני? רואים משהו בדרך?
הי,

הדרך הנוחה ביותר היא טיסה-כשעתיים.

לגבי הרכבת, למה לא? זוהי נסיעה של כעשר שעות ותוכלי לעשות אותה גם ביום רק תוודאי שאת בוחרת את הרכבת הנכונה-כיוון שישנן רכבות איטיות.

לרוב עדיפה נסיעת לילה ואז מגיעים בבוקר רעננים.

הנה הטבלה:

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?tp=1&to1=shanghai&from1=beijing&tstop=&trainno1=

בהצלחה
אלון

בהצלחה
אלון

אני נוסעת לסין לטיול של 10-12 יום אנחנו רוצים להיות בבייגיו ושנגחאי, האם יש טעם לטוס למקאו? כמה זמן טיסה זה מי שנגחאי למקאו תודה רבה
הי,

טיסה משאנגחאי למקאו כשעתיים.

אם את לא בבעיה של לוחות זמנים ותקציב אז יש טעם לטוס למקאו.

טיול נעים
אלון

אני נוסעת לסין לכנס מטעם הלימודים באוניברסיטת בן גוריון. קבלתי בדואר אלקטרוני סריקה של הזמנה פורמלית לכנס. האם הסריקה הזו מספיקה כדי לפתוח את הויזה או שעליי לבקש שישלחו לי מכתב עם הזמנה בדואר רגיל?
היי,

הצילום אמור להספיק להם ביחד עם ההסבר איך הוא הגיע אליך ומשום כך הוא צילום ולא מקור.

כנס מוצלח

נעמה דור

אני נוסעת לשבועיים עם הבעל לבקר את הבת והחתן שגרים בגואנגו ולומדים סינית באוניברסיטה. מבקשת מקומות טיול מומלצים באזור. תודה מראש.
הי,

אני מניח שהבת מכירה את העיר גואנגג'ו אבל בכל זאת הנה כמה מקומות שווים ביקור: מקדש גואנגשיאו היפה, פארק יואה-שיו, ביקור בהר העננים הלבנים-יש רכבל, תוכלו לעשות שייט על נהר הפנינה וכו'.

אם בסביבה עסקינן אז אפשר לבקר בהונג קונג (רכבת של שעה לגבול ועוד כשעה אתם במרכז העיר), מקאו, העיר ג'או צ'ינג-כשעתיים מגואנגג'ו ואפשר גם לעשות טיול יום לשנג'ן.

בהצלחה
אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.