מה האופציות להוצאת ויזה לסין ממונגוליה?

אנחנו כרגע בסין ורוצים לעבוד למונגוליה קראנו בכמה מקומות שישראלים לא צריכים ויזה מראש למונגוליה ושאנחנו מקבלים ויזה בכניסה למדינה.. רצינו לוודא עם מקור רשמי שזה באמת המצב.
הי
אם לא השתנו דברים אז ישראלים אינם זקוקים לויזה למונגוליה
אלון

אנחנו מגיעים להונג קונג ומעוניינים להגיע לשנזן לטיול יומי ב Windows of the world שבסיומו חוזרים להונג קונג. האם ניתן להוציא ויזה עבור שנזן בלבד בגבול בין הונג קונג לסין?
הי,

זרים יכולים להיכנס לתחומי שנג'ן בלבד אך לא הייתי מציע לעשות זאת עם דרכון ישראלי שמשום מה מקשים עליו את החיים וגם לא בתקופה זו של משחקי אסיה. עדיף להוציא ויזה מראש בישראל.

אלון

אנחנו מתכננים טיול תרמילאים בסין לחודש וראיתי שהשגרירות דורשת הזמנות מבתי מלון – בגלל שאנו לא הולכים לטיול מאורגן אין לנו דרך לדעת היכן בדיוק נהייה ומתי. יש לך עצה?
שלום,

למיטב ידיעתינו, אין צורך לפרט את בתי המלון בו אתם מתוכננים לשהות בסין.

בברכה,

צוות האתר

אנחנו מתכננים לטוס לסין במרץ. המחוזות המרכזיים הם בייגי'ן סצו'אן והונג קונג. מאיפה רצוי להתחיל? איפה כדאי להוציא ויזה? בהונג קונג? או בנגקוק?
היי,

ממליצה להתחיל בהונג קונג ולעלות צפונה כך שבבייג'ינג תהיו בתקופה יותר נעימה מבחינת מזג האוויר.

הוצאת אשרה בארץ, לא ממליצה לעשות זאת בדרכים אלא אם אין ברירה.

יום טוב

נעמה דור

אנחנו נוסעים לשבועיים לסין – טיסה לבייג'ין. חלק מהמסלול יכלול את הונג קונג ומאקאו – האם חזרה ממאקאו/הונג קונג חזרה לביג'יין נחשבת לכניסה נוספת?
היי,

אכן כן, יציאה אל הונג קונג ומקאו מבטלת את הכניסה הראשונה וכדי לחזור אל בייג'ינג צריך את הכניסה השנייה באשרה.

יום טוב

נעמה דור

אנחנו נמצאים כרגע במונגוליה… מה האופציות להוצאת הויזה? תודה רבה
שלום,

האופציות:

לנסות להוציא במונגוליה:

http://www.fmprc.gov.cn/eng/wjb/zwjg/2490/2491/t14380.htm

לטוס להונג קונג ולנסות לקבל ויזה – קחו בחשבון שלאחרונה לא הסכימו לתת שם ויזה ליותר מחמש עשרה יום ורק למי שכבר ביקר בסין.
תתקשרו לסוכן הבא ותבררו מה המצב:

http://www.jta.biz/chinavisa/china_visa.htm

אלון

אנחנו עוברים בהונג קונג בספטמבר לעצירה בת שש שעות בין שתי טיסות (מישראל להונג קונג ומהונג קונג לקטמנדו). האם אנחנו צריכים ויזה?
שלום,

אין צורך בויזה להונג קונג.

צוות האתר

אנחנו קבוצה של שלושה ישראלים שנמצאים כרגע באוסטרליה, ואנחנו מעוניינים להעביר שבועיים בבייג'ינג לפני החזרה הביתה. אם אני עכשיו נמצאת באוסטרליה – איך אני אוכל להוציא ויזה לסין?
שלום,

איננו מומחים לעניין אבל עליך לגשת לשגרירות סין באוסטרליה ולהוציא שם ויזה לסין.

בהצלחה,

צוות האתר

אנחנו שתי בנות אשר בתחילת ספטמבר נוסעות לטיול הגדול ומתחילות בסין שם נשהה כחודשיים. יש לנו מספר שאלות: על פי נסיונך, היית ממליץ להוציא ויזה לסין ישירות דרך השגרירות או לפנות לסוכן הנסיעות?…
השאלה:
אנחנו שתי בנות אשר בתחילת ספטמבר נוסעות לטיול הגדול ומתחילות בסין שם נשהה כחודשיים. יש לנו מספר שאלות: על פי נסיונך, היית ממליץ להוציא ויזה לסין ישירות דרך השגרירות או לפנות לסוכן הנסיעות? במהלך הטיול בסין אנחנו נהיה בטיבט. האם זה מבטל את הכניסה השנייה לסין אותה אנחנו מתכננות להוציא בויזה? האם דרך השגרירות לכניסה אחת יש מחיר מסויים ולשנייה יש תוספת תשלום? אנו נהיה בסין ביום העצמאות הסיני, האם זה מהווה בעיה? תודה רבה רבה… תשובותך באתר עזרו לנו מאוד בתכנון הטיול 🙂

התשובה:
היי,

בנוגע לדרך הגשת האשרה – מה שנוח לך מבחינת ההגעה למקום ומבחינת שעות העבודה של הנציגות הסינית. אני לא יודעת מהיכן אתן מגיעות ולכן קשה לי לענות בנושא. שימי לב שיש שעות עבודה של מסירת הדרכונים וקבלת האשרות בחזרה.

אם אתן מתכננות להיכנס אל סין פעמיים אז בטופס הבקשה בקשי מראש 2 כניסות וזה יהיה רלוונטי לתקופה של חצי שנה שבמהלכה תוכלי להיכנס פעמיים. אין צורך לציין את הכניסה אל טיבט כבר עכשיו. כשתגיעו אל סין תצטרכו לטפל באישורי הכניסה (פרמיט מיוחד) דרך סוכן מקומי.

מחיר אשרה רגילה (100 ₪) שונה ממחיר אשרה עם 2 כניסות (150 ₪).

אם תרצי את עזרתי בהנפקת האשרה את מוזמנת ליצור קשר טלפוני לאחד מהמספרים שבחתימה.

בנוגע ליום הכרזתה של סין הקומוניסטית ב – 1/10 – יכולה להיות בעיה של עומס ברכבות / טיסות / מלונות או גסט האוסים / באתרים, לכן המלצתי לכן היא להתכונן מראש עד כמה שאפשר. העומס מתחיל כשבוע לפני החג ועד לשבוע הראשון של אוקטובר.

בסה"כ תקופה נהדרת להיום בסין רק עמוסה יותר וצריכה הכנות מראש ואם לא אז התכוננות אישית לכך שדברים יקחו יותר זמן ויותר ארגון במקום.

מקווה שעזרתי לכן ,

טיול מדהים וחוויתי

נעמה דור

אנחנו שתי חברות שצריכות לעשות ויזה לסין והבעיה שאחת מאיתנו לא יכולה לנסוע לשגרירות לעשות את הפרוצדורה, זה בסדר שאני יקח בשמה את כל המסמכים והדברים ולהגיש בשבילה?
היי,

לא אמורה להיות לך בעיה להגיש את האשרה בשם חברתך.

טיול נעים

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

צור קשר

יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.