עד כמה זה מסובך להוציא ויזה ליותר מחודש?

אני ושני חבריי מתכוננים לטיסה למזרח בסוף חודש יוני. בסוף הטיול שאורכו קצת מעל 3 חודשים, נרצה להכנס גם לתחומי סין. ממה שאני קורא ומבין, אם נוציא את הויזה בארץ היא לא תהיה תקפה יותר כשנגיע למדינה?
שלום,

עליך להגיע לשגרירות סין במדינה שבה תהיה לפני הכניסה לסין ולהוציא ויזה.

בהצלחה,

צוות האתר

אני זקוק לויזת תייר ל 45 יום. עד כמה זה מסובך להוציא ויזה ליותר מחודש? עד כמה זה מסובך להאריך ויזה של חודש בתוך סין? (יש לי גם דרכון אמריקאי בנוסף לישראלי)?
שלום ,

בטפסי הבקשה להנפקת האשרה לסין ישנו סעיף ששואל לכמה ימים אתה צפוי לבקר, סעיף 2.4, בסעיף זה אתה יכול למלא את מספר הימים המבוקש ונכון לעכשיו עוד לא נתקלתי בסירוב שלהם לנושא זה. אם לא תציין האישור יהיה באופן אוטומטי על 30 יום, המקסימום שהם מאשרים הוא 60 יום.

כדי להאריך את השהות שלך בזמן שאתה נמצא בסין אתה צריך להגיע לתחנת המשטרה המקומית ולהעביר בקשה במקום, זה יכול לקחת בן יום ל – 5 ימים, תלוי בתחנה, תלוי ביום בשבוע.

מחיר האשרה לדרכון ישראלי נמוך יותר מאשר לדרכון אמריקאי.

בהצלחה

נעמה דור

אני חייל שעומד להשתחרר עוד חודש ואני כבר שנה וחצי מתכנן לטוס לסין לתקופה ארוכה של בין חצי שנה לשנה. מתכנן לטוס במהלך הקיץ הקרוב של 09…
השאלה:
אהלן, אני חייל שעומד להשתחרר עוד חודש ואני כבר שנה וחצי מתכנן לטוס לסין לתקופה ארוכה של בין חצי שנה לשנה. מתכנן לטוס במהלך הקיץ הקרוב של 09'. רציתי לדעת כמה דברים, 1 – איך אני יכול לקבל ויזה לחצי שנה+ עם כניסות מרובות לסין? הבנתי שזה לא כל כך אפשרי למטייל. מוכן להתנדב או להרשם לתקופת לימודים קצרה בסין אם זה יעזור. 2 – מה בערך המחיר שיעלה לי לחודש? אני כרגע במצב חיסכון של 30 אלף ש"ח, ומקווה להגיע ל50 אלף. אני קרבי בשירות ובאופי, אין לי בעיה לישון בגסטהאוסים הכי זולים וגם בשטח מדי פעם (בהנחה שזה אפשרי?), אבל אני מעוניין בנסיעות רבות וארוכות (שוב, נוחות זאת לא דרישה העיקר שיהיה זול) כדי לראות את סין לכל האורך והרוחב (רוצה לנסוע דרך כפרים ולראות את סין עצמה, לא רק לנסוע מאטרקציה לאטרקציה), בעיקר את מרכז ומערב סין (גם הדרום, גם הצפון וגם טיבט), וגם שיספיק לי קצת לראות את מונגוליה או ויאטנם וכדומה. מה ההערכה שלך? תודה רבה !

התשובה:
אהלן וסהלן

ראשית, תתחיל להתכונן לטיול על ידי קריאת שני המאמרים בקישור הבא באתר – עלויות טיול בסין וכיצד להתכונן לטיול בסין. שניהם יתנו לך רקע

?CategoryID=476

באשר לויזה, הנהלים משתנים כל הזמן ועד כמה שידוע לי, מהחודש האחרון, לא ניתן לקבל ויזה מרובת כניסות לסין אלא אם אתה מגיע לביקור עסקי ומציג את המסמכים המתאימים כגון, מכתב הזמנה מחברה בסין וכו

בהצלחה

אלון

אני טס ביום ג' בלילה לתאילנד ורוצה להמשיך משם לסין, האם יהיה אפשרי להספיק להוציא ויזה ביום ראשון בבוקר? תודה
היי,

אפשר לעשות אשרה בהליך מהיר של יומיים והמחיר עולה בהתאם.

בהצלחה

נעמה דור

אני טס בינואר לסין ללמוד קונג-פו לתקופה ארוכה. רציתי לדעת האם בנסיבות כאלה ניתן לקבל ויזה לתקופה יותר ארוכה מהויזה הרגילה? תודה מראש
הי,

אם אתה עומד ללמוד במסגרת של בית ספר לספורט אז בית הספר אמור לדעת להוציא לך ויזת לימודים. במידה ואתה נוסע ללמוד באופן פרטי הרי שתצטרך להסתפק בויזות הרגילות – חודש,חודשיים,שלושה.
אלון
לראש העמוד
אני טס דרך בייג'ינג ליפן ובדרך חזור מתכנן לטייל מספר ימים בסין, האם אני צריך לבקש ויזה עם כניסה אחת או שתי כניסות? תודה,
היי,

זה נשמע לי שאתה צריך לעשות אשרה עם 2 כניסות, בכל מקרה עדיף שתכסה את עצמך בנושא זה, ההפרש בין האשרות אינו גדול ועדיף לדאוג לזה מראש.

יום טוב

נעמה דור

אני טס לניו זילנד לשלושה חודשים ומשם ממשיך לסין ואמרו לי שויזה לסין מונפקת מיום ההוצאה ולא מיום הכניסה לסין. אני רוצה לדעת האם אוכל להוציא בניו זילנד את הויזה לסין?
היי,

באופן רגיל תשובתי היתה שאפשר להנפיק את האשרה במהלך טיול בעולם, אך לאחרונה היו מקרים שבהם השגרירות סירבה להנפיק אשרות במקומות אחרים מחוץ לארץ המוצא של הדרכון.

יתכן שהנחייה זאת כבר השתנתה או עודכנה אך כדי להיות בטוחה אני מציעה לך להוציא אשרה עם 2 כניסות לחצי שנה וזה מכסה לך את התקופה של הטיול המתוכנן. ההפרש הוא לא גדול וזה נותן לך שקט במהלך הטיול.

כדי להוציא אשרה זאת יש לצרף מסלול טיול טנטטיבי מתוכנן ביחד עם כל יתר המסמכים הרגילים שהם מבקשים כרגע: דרכון, צילום דרכון, תמונה, טופס בקשה, צילום כרטיסי טיסה או הזמנת כרטיסי טיסה.

בהצלחה

נעמה דור

אני טס לסין בטיול מאורגן. האם אני צריך וויזה? ואם כן איך אני מוציא?
שלום,

התשובה היא כן. מידע נוסף תוכל למצוא בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=738

צוות האתר

אני טס לסין במוצאי יום כיפור 7/10. כיון שאני כרגע בחו"ל אני יכול להגיש בקשה לויזה בשגרירות רק ב- 26/9. האם יש לי מספיק זמן? או שעדיף שאגיש את הבקשה בקונסוליה בחו"ל? תודה רבה
היי,

השגרירות הסינית עדיין לא פרסמה את ימי החופשה שלה סביב חגי ישראל וחופשי סין לכן עוד קשה לענות על כך.

אתה מוזמן לפנות אלי במהלך אמצע ספטמבר כדי שאבדוק זאת.

להשתמע,

נעמה דור

אני טס לקוריאה דרך בייגין בטיסה הלוך אני במעבר של 4 שעות ואיני יוצא משדה התעופה בטיסה חזור מקוריאה אני עוצר בביגין ל 13 שעות וכן יוצא לעיר האם אני חייב בויזה ואם כן האם של כניסה אחת או של שתיים?
היי
אתה חייב להוציא אשרה,
לא תוכל לעלות לטיסה ולהחליף לטיסת ההמשך אם אין לך את האשרה,
הרי תצטרך לאסוף את הציוד שלך כדי להמשיך הלאה, נכון?
אתה צריך אשרה עם 2 כניסות
אם תרצה את עזרתי בהנפקת האשרה אתה מוזמן ליצור קשר טלפוני

יום טוב
נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

צור קשר

יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.