השכרת רכב בסין

רציתי לדעת האם ניתן לשכור באופן פרטי רכב בסין ולטייל באופן עצמאי ואם כן האם נדרשות הכנות כלשהן (כגון רישיון בינלאומי וכדומה) תודה.
הי,

עדיין לא ניתן לשכור רכב בסין ולטייל באופן עצמאי. ניתן לעשות זאת רק עם נהג צמוד.

אלון

רציתי לדעת מה בנוגע למים, האם ניתן לשתות מי ברז בביג'ין ושנגחאי? אודה על תשובה.
הי,

אפשר לשתות מי ברז ברחבי סין אך ורק אם הם מורתחים. מי ברז לא מורתחים או שעברו איזה תהליך סינון כלשהו אפילו המקומיים אינם שותים.

בהצלחה

אלון

רציתי לדעת מהו זמן טיסה מאינסטמבול לבייג'ין?
היי,

זמן הטיסה מאיסטנבול אל בייג'ינג הוא כ – 9 שעות.

טיסה נעימה,

נעמה

רציתי לדעתאם יש לך אולי הערכה גסה לכמה יעלה לי טיול ברמת תרמילאים של חודשיים בסין כולל נסיעות?
שלום,

את מוזמנת להיכנס לדף הבא ולקבל מידע אודות עלויות הטיול בסין:

http://www.china.co.il/?CategoryID=880&ArticleID=9768

בהצלחה,
צוות האתר

רציתי להתייעץ על כיוון שיש לי למסלול, האם מבחינת חישוב הנסיעות המסלול הגיוני? והאם מבחינת מזג אוויר לחודש יולי הוא אפשרי (בעיקר לטרק?)…
השאלה:
שלום. קודם כל, תודה על ההתייחסות. רציתי להתייעץ על כיוון שיש לי למסלול, האם מבחינת חישוב הנסיעות המסלול הגיוני? והאם מבחינת מזג אוויר לחודש יולי הוא אפשרי (בעיקר לטרק?). המסלול: בייג'ינג 4 ימים – איזור צ'אנגדו 3 ימים – יונאן( ליג'אנג,שאנגרילה ואיזור דצ'ין) 8 ימים שמתוכם 3-5 ימים טרק באיזור רכס מייליי. לכל הטיול יש לי 20 יום, שכרגע מטעמי חיסכון הנסיעות באוטובוס או רכבת. אשמח אם תגיב לגבי השאלות ואם יש לך הצעות לגבי טרקים אחרים יותר טובים שמשלבים הליכה בין כפרים, תודה.

התשובה:
הי,

המסלול נראה סביר גם מבחינת לוחות זמנים וגם מבחינת נסיעות.

מבחינת מזג אוויר יולי יהיה חם ולח ובדרום ייתכנו גשמים רבים. תביא מטריה.

תוכל לעשות את ערוץ דילוג הנמר בליג'יאנג-יומיים – שלושה של טרק יפה.

טיול נעים

אלון

רציתי להתעניין בנוגע לצלילות בסין, האם קיימת חיה כזאת? והאם ברמת בטיחות גבוהה? וכמובן האם הצלילות יפות ומעניינות. לא כ"כ הצלחתי למצוא על כך מידע.
הי,

נתחיל מרמת הבטיחות. לפני כשנה שאלו אותי על טיסת כדור פורח ביאנגשו ועל הבטיחות בנושא. עניתי אז שבסין כמו בסין הבטיחות היא לא משהו וצריך לקחת זאת בחשבון. כחודש לאחר מכן התרסק אותו כדור פורח ביאנגשו ונהרגו חמישה תיירים הולנדים.

אני לא הייתי צולל בסין אם הבטיחות חשובה לך.
אתרי הצלילה בסין לא ידידותיים למשתמש – האי חיינאן, אגמי מים מתוקים וכו'. זהו ספורט לא מפותח מספיק. ותרי על זה ותצללי בתאילנד, פיליפינים או מקומות אחרים.

בהצלחה
אלון

רציתי לשאול איך כדאי להזמין טיסות פנימיות בתוך סין?
השאלה:
שלום, אני מתכננת לטוס לטיול של חודש בסין בתחילת ספטמבר. רציתי לשאול איך כדאי להזמין טיסות פנימיות בתוך סין – באינטרנט?, מהארץ או מסין? ולגבי הזמנת מלונות – איך כדאי להזמין מלון ראשון בביג'יין? באנטרנט או אצל סוכני נסיעות? תודה!!

התשובה:
הי,

באשר למלון, ניתן להזמין באינטרנט דרך אילונג. הנה האתר:

http://www.elong.net/hotels/

באשר לטיסות אם את ממש מתכוונת לעמוד בלוחות הזמנים ללא שום שינוי בתכנית אז תזמיני כרטיסי טיסה מראש. בעיני לא משנה מהיכן את מזמינה פשוט תשווי מחירים ותקני את הזול יותר.

במידה ולוחות הזמנים גמישים יותר אז אפשר לקנות כרטיסי טיסה בסין בכל סוכנות נסיעות .

בהצלחה

אלון

רציתי לשאול האם להחליף כסף משקלים ליואנים עוד לפני הטיסה, כאן בארץ, ואיפה (נתב"ג/בנק ישראל) או להחליף מדולרים ליואנים כשאני נוחתת בבייג'ין וכמה כדאי שיהיה לי על ההתחלה?
היי,

מומלץ לא להחליף כסף בארץ משום ההבדל בשערים, עדיף להחליף בהגעה בבייג'ינג.

אני לא יודעת איך אתם נוסעים האם במסגרת קבוצה ואז נמצאים במלון טוב או במסגרת תרמילאות אך אם יש אפשרות לא להחליף בשדה התעופה מומלץ עוד יותר משום שיש להם עמלה מאד גבוהה. עדיף להגיע למלון, שיש בו נקודת החלפה והשער זהה לזה של הבנק, אך יש הגבלה בסכום הכסף להחלפה יומית, או להגיע לסניף בנק ולהחליף שם כמה שתרצו.

מבחינת איזה סכום, אני שוב חוזרת, לא יודעת באיזה צורה אתם מטיילים אז קשה לי להשיב על זה. אולי משהו כמו 200$ להתחלה ואז תראו את הקצב של זרימת הכספים.

בהצלחה וטיול מהנה

 

Thank You & Best Regards

Naama Dor

Tour Operator & Tour Leader

Mobile: +972-52-8882611

Tel: +972-777882611

רציתי לשאול, מה הטמפרטורות בסוף חודש מרץ ותחילת אפריל בסין?
היי,

תקופת סוף מרץ – תחילת אפריל הינה התקופה של סוף החורף ותחילת האביב, כלומר מזג האוויר צריך להיות מתאים לטיולים ברחבי סין. הטמפרטורות משתנות בהתאם למרחב העצום של צפון ודרום, אבל בצורה גסה נעות באזור ה – 20 מעלות.

טיול נעים

נעמה דור

שאלה לא הכי קלה לי בעולם… עוד שבוע וחצי אני טס ל 23 יום. יש לי את בייג'ין, הונג קונג, צ'אנגדו (אמישאן וג'יוזאיגו), ל'יגיאנג (מסלול דילוג הנמר על הדרך) וגווילין יאנגשו חמישה יעדים כלליים שיש הרבה מה
השאלה:
שאלה לא הכי קלה לי בעולם… עוד שבוע וחצי אני טס ל 23 יום. יש לי את בייג'ין, הונג קונג, צ'אנגדו (אמישאן וג'יוזאיגו), ל'יגיאנג (מסלול דילוג הנמר על הדרך) וגווילין יאנגשו חמישה יעדים כלליים שיש הרבה מה לראות מסביב. עכשיו אני וחברה שלי טסים עם 2500$ ביחד ואנחנו כנראה נעשה טיסה פנימית או 2. אבל המסלול עדיין נראה נורא לחוץ. ואני אומנם רוצה לראות את כל המקומות האלה בסין אחרי שהצטמצמתי חבל על הזמן- בלי דאלי, בלי שיאן, בלי שנגחאי, בלי לשאן, בלי סונגפאן, בלי שאולין שרציתי לראות.לי אישית קשה לוותר על יעד כי בכל יעד יש משהו שמושך אותי. אני אצטרך את עזרתכם בהורדת יעד אחד, או לחלופין אם באמת יש לכם אפשרות לעזור לי עם זה, ניהול זמנים נכון, איך אני יכול להכניס את זה ב 23 יום בצורה הנכונה 🙂 (למרות שקשה לי להאמין) אז על איזה יעד לוותר?

התשובה:
היי,

אוכל לעזור לך. אני מתמחה בארגון טיולים פרטיים למטיילים אל סין, מרכז אסיה ודרך המשי. בנוסף אני מדריכה אל סין כך שאני מכירה היטב את השטח.

אפשר לקבוע פגישת יעוץ בתשלום שבה אוכל לעשות "סדר" לכם את התוכן ולראות מה כדאי ומה פחות ומה בא לפני מה.

אם מעניין אותך אתה מוזמן ליצור קשר אל אחד מהמספרים שבחתימה כדי לקבוע פגישה

תודה,

נעמה

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.