מה העלויות ואיך מייבאים בגדים מסין?

לפני חודש הזמנתי סחורה מסין שלא הגיעה, מה ניתן לעשות כדי לאתר את אותו אדם? שילמתי באמצעות ווסטרן יוניון ויש לי את השם של מקבל הכסף.
שלום,

לדעתי הפסדת את הכסף. ההעברה הנ"ל אופיינית לנוכלים.

בני יחזקאל

לפני חודשיים ביקרנו אני ושותפי בעיר שנז'ן בסין. פגשנו בבחור סיני ובהמלצת בחור ישראלי שעובד עימו, ביקשנו שיהווה מתווך עבור מספר רכישות שאנו מתכוונים לבצע…
השאלה:
לפני חודשיים ביקרנו אני ושותפי בעיר שנז'ן בסין. פגשנו בבחור סיני ובהמלצת בחור ישראלי שעובד עימו, ביקשנו שיהווה מתווך עבור מספר רכישות שאנו מתכוונים לבצע. סיכמנו כי עמלתו תהיה 3% מסכום כל עסקה. יצרתי קשר עם כמה ספקים דרך "עליבבא" והעברתי לו את המיילים שקיבלתי בנושא ההתמחרות של … שאנו מבקשים להזמין. העברנו כסף, הגיעה הסחורה, בדקנו אותם והם כלל לא עובדים. הספק ששלח אותם אמר שהנציג של הסיני בדק אותם ומצא אותם תקינים והם נשלחו. עובדתית קיבלתי 10000 פריטים דפוקים. הספק מבחינתו אומר שלא מעניין אותו… מה עושים? יש שם חוק? ניתן להתלונן? יש סיכוי לראות כסף חזרה?

התשובה:
שלום,

אתה ממש בבעיה רצינית כיוון שנציג מטעמך בדק את הסחורה. יתכן שהוא שיתף פעולה עם המפעל בניסיון לרמות אותך אבל בכל מקרה אתה מינית נציג מטעמך והעברת אחריות.

בני יחזקאל

לפני כחודש ביצעתי הזמנה דרך אתר "אליבבה", מחברה שהיתה רשומה כגולד ממבר כבר שלוש שנים – כלומר, חברה שלכאורה פרטיה אומתו. לפני כשבוע הפריטים הגיעו, מזוייפים ולא נכונים…
השאלה:
שלום, לפני כחודש ביצעתי הזמנה דרך אתר "אליבבה", מחברה שהיתה רשומה כגולד ממבר כבר שלוש שנים – כלומר, חברה שלכאורה פרטיה אומתו. לפני כשבוע הפריטים הגיעו, מזוייפים ולא נכונים. פניתי אל החברה (שבינתיים פרופילה נעלם מאליבבה) ושום דבר לא עוזר. פניתי לאליבבה והם מתנערים מאחריות (ואין לי איך להוכיח שזו אשמתם,משום שהפרופיל הרשמי שלהם באתר המסחר עצמו כבר ירד ומספר הפרופיל באתר החברה השתנה). מה שכן יש לי הם פרטי הבנק של החברה. האם פרטים כאלו יכולים להספיק לניסיון להחזיר את כספי? האם יש לי בכלל מה לעשות בנוגע לעניין המצער? אשמח לשלוח פרטים, כולל תכתובות ביני לבין החברה, פרטים נוספים עליהם, חשבוניות שסיפקו וכן הלאה.

התשובה:
שלום,

ממש אין מה לעשות ורק לקוות שהסכום לא היה גדול מדי.

זו בעיה תמידית עם "חברות " שמסתננות לעלי באבא.

בעבר פרסמנו מדריך איך להימנע מ"עקיצות"

בברכה,

בני יחזקאל

לפני כחודש ביצעתי רכישה של פאלפון מסין דרך אתר בשם "alibaba". החברה שרכשתי ממנה היא חברה בע"מ בעלת מיגוון רחב של מוצרים באתר
השאלה:
לפני כחודש ביצעתי רכישה של פאלפון מסין דרך אתר בשם "alibaba". החברה שרכשתי ממנה היא חברה בע"מ בעלת מיגוון רחב של מוצרים באתר. עבר חודש מאז והמוצר לא הגיע, איש הקשר בסין הפסיק לענות להודעות, ונתן לי מספר משלוח שלא נשלח לארץ. יש בידי את כל השיחה עם הפרטים של איש הקשר והחברה. האם יש דרך בה תוכלו לעזור לי.

התשובה:
שלום,

לצערינו אין הרבה מה לעשות בעניין.

בדף הבא תוכל למצוא מידע הקשור לשאלתך.

?CategoryID=534

צוות האתר

לפני מספר חודשים התפרסמה כתבה באחד העיתונים על עיר בסין אשר אליה נוסעים המוני ישראלים בעקרי סוחרים קטנים אשר יכולים לקנות שם הכל כל השנה ללא צורך לנסוע לתערוכה ספציפית. איני זוכר את שם העיר?
שלום,

שם העיר הוא איוו:

Yiwu

צוות האתר

מה גובה המיסוי ליבוא אישי מסין על תכולה של בית?
שלום,

לכל פריט יש אחוז מכס שונה.

בני יחזקאל

מה האינטרס של ספק סיני לשלוח סחורה פגומה או משהו שלא הזמנו? האינטרס שלו זה לעשות איתנו עסקים והוא ירצה לשלוח בדיוק מה שהזמנו כי הוא יודע שאם הסחורה תהיה פגומה המזמין לא יעשה איתו עסקים להבא?
שלום,

תבדיל בין ספק סיני לנוכל.

לספק סיני אין אינטרס לתת לך סחורה פגומה ובעצם גם לא לנוכל. נוכל פשוט לא מספק לך את הסחורה!!

לגבי הספקים הסיניים –הטעויות שהם עושים הם מחוסר ידיעה ומחוסר הבנה של הצרכים שלך ולפעמים מרצון לחסוך לך או להם הוצאות . ממש לא במזיד.

לכן צריך להסביר להם היטב את הצרכים ועדיף דוגמא.

לפני משלוח רצוי לבדוק את הסחורה.

לגבי אימיילים – הרבה פעמים האימיילים שונים מאי מייל האתר כיוון שהאנשים עובדים גם מהבית והם מעדיפים אינטרנט זמין כל העת ולא את תיבת הדואר של החברה.

יש לחשוד באימיילים כאלה אבל לא בהכרח מדובר ברמאות. זה סימן אחד מתוך הרבה סימנים אחרים.

בני יחזקאל

מה ההבדל בעלויות יבוא קונטיינר 20 פיט לבין יבוא קונטיינר 40 פיט?
העלויות בדיוק חצי.

בני יחזקאל

מה המשמעות של OEM? קראתי על זה ויש כמה משמעויות שונות לערך זה. מה הכוונה במפעלים הסינים שהם מציעים OEM?
Oem

את ראשי התיבות אתה יודע.
זה בעצם יצור עבורך עם המותג שלך והספציפיקציות שלך .
יצור מיוחד עבור לקוח אחד לפי המיפרט הבלעדי שלו.

בני יחזקאל

מה העלויות ואיך מייבאים בגדים מסין?
תשובה:

שלום ליאת,

השאלה כללית ולכן מומלץ שתקראי את המידע שיש באתר. http://www.china.co.il/יבוא_מסין

לגבי מידע קונקרטי, את צריכה להתייעץ עם עמיל מכס, והכיחשוב – את צריכה להחליט מה את רוצה להביא מסין וכמה.

בברכה,

צוות האתר

www.china.co.il

info@china.co.il

בני יחזקאל הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.