האם ניתן לקנות כרטיסים לרכבת מראש?

אני רוצה להגיע לסין לגדל אורז. האם אני יוכל לעשות זאת בתכנון מראש? או שאני צריך להגיע לשם ולחפש? לשם הבהרה – אני לא רוצה לגדל בעצמי רק להצטרף למקומיים ולעזור.
הי,

לדעתי רק להגיע למקומות בהם מגדלים אורז ולנסות לבקש לעזור. יהיה קצת קשה להסביר למקומיים מה אתה רוצה אבל זה אתגר. אני לא מכיר אופציה לתכנון מראש.

אלון

אני רוצה להגיע מגווילין להנגזו. מה מומלץ, לנסוע ברכבת או לטוס?
הי,

טיסה תיקח כשעתיים ותהיה יקרה יותר לעומת הרכבת האיטית אבל הזולה.

את צריכה להחליט בעצמך, זמן או כסף.

אלון

אני רוצה להגיע מקונמינג לגווילין ברכבת. האם ניתן לקנות כרטיסים מראש? ידוע לך אתר שמאפשר לעשות זאת? אולי עדיף לקנות כרטיסים בתחנת רכבת עצמה?
הי,

אפשר לקנות בתחנת רכבת אבל הדרך הטובה ביותר בסין היא פשוט לגשת לסוכן הקרוב, בדרך כלל ליד המלון או בתוכו, ולקנות דרכו את הכרטיסים. זה יעלה קצת יותר אבל שווה את הטירחה.

אלון

אני רוצה לטוס לסין אבל הזמן היחיד שיש לי הוא באוגוסט… רציתי לדעת אם אני אוכל לטייל בתקופה הזאת מבחינת מזג האויר? האם שווה לי לקחת את הסיכון? ואם יש אזורים שמומלצים יותר או פחות בתקופה הזו?
היי,

טיול בסין הוא מומלץ בכל מקרה!! אם התקופה היחידה שלך לטייל בסין היא אוגוסט אז לכי על זה ופשוט תתכונני לנושא מזג האוויר שבא לידי ביטוי בלחות, גשמים לא רציפים וחום. כמובן שכאשר את נעה על פני מרחב יש שינוי וזה אינו זהה לאורכו של כל הטיול. ממליצה לך לבחור את המקומות על פי עניין אישי שלך, אין מקום שלא אפשרי לביקור למרות התקופה השנה.

הרבה הרבה הנאה בטיול.

נעמה דור

אני רוצה לטייל בסין בין החודשים אוגוסט לספטמבר. האם זו העונה? בנוסף אני מחפשת לשלב בין הטיולים גם מעט נופש וקצת בטן גב בחופים מרהיבים שזו אהבה גדולה אצלי
הי
אוגוסט יהיה חם. רק לקראת אמצע ספטמבר יתקרר מעט בעיקר בצפון
סין אינה ידועה באטרקציות הבטן גב שלה בוודאי לא במסלול התיירותי הקלאסי
בטן-גב עדיף בתאילנד
אלון

אני רוצה לנסוע לסין השנה ורציתי לדעת באיזה חודש מומלץ לבקר (מזג אויר נח) ואם יש חגיגות מיוחדות שכדאי לראות. כמו כן איזה חברות תיירות מתמחות בסין?
שלום רב,

אם את מתכוונת לטייל במסגרת קבוצה, אז התקופה הטובה לטייל בסין היא עונות המעבר כלומר אפריל – מאי, ספטמבר – אוקטובר. אפשר גם בחודשים אחרים אבל אלו היותר נוחים.

מבחינת חגיגות מיוחדות הייתי אומרת שזה לא ממש משפיע על הטיול, רוב החגיגות הם ימי חופש מרוכזים שבהם הסינים מטיילים ברחבי סין ובעיני זה חלק מהחוויה הכללית של הטיול.

יש הרבה חברות בשוק שעוסקות בטיולים אל סין, תלוי ברמת השירותים והמחיר שמתאימים לך שכמובן משפיעים על איכות הטיול.

גם אני עוסקת בארגון טיולים אל סין אז את יכולה לפנות אלי במייל

כמו כן, יש כאן קישור לאתרים שאפשר לראות היכן ומתי יש אירועי תיירות בסין

?CategoryID=545

יום טוב וטיול מוצלח

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.