המלצות ליומיים בבייג'ינג

יש לי 6 ימים בהונג קונג. חשבתי לקפוץ לבייגי'נג במסגרתם ליומיים-שלושה. האם מומלץ, מה המזג אויר שם בדצמבר -האם כ"כ קר שלא ניתן לטייל או שאפשר להסתדר וכן אני מעוניין לברר לגבי הגעה מהונג קונג לשם ברכבת -עלויות, משך הנסיעה וכו'. אשמח לתשובתכם המהירה ,

ואני כנראה הולך לקחת טיסה משנז'ן לבייגינג כי הבנתי שזה הרבה יותר זול מלקחת מהונג קונג. אשמח אם תאשר לי את העניין. בנוסף הייתי רוצה לקבל פרטים על מסלול אופציונלי ליומיים בלבד בבייגי'נג, מהם האתרים שאסור לפספס ואם יש לך המלצה לגסט-האוס זול ומרכזי אשמח גם כן. (אני על תקציב סטודנט ככה שאתה בטח מבין את העניין…)

כמו כן אני מעוניין להשאיר את מירב הציוד שלי בשנז'ן טרם הטיסה היות ואני לא רוצה להשאירו בגסט האוס שלי בהונג קונג ,האם יש אפשרות כזו? אם כן אשמח אם תיתן לי המלצות היכן למקם את חפציי האישיים…

שאלה אחרונה-כמה עולה ויזה לסין (בש"ח) והאם אפשר להוציאה בפרק זמן מיידי עם הגעתי להונג קונג/שנז'ן או שרצוי להנפיקה מראש? (כרגע שוהה בסינגפור למטרות לימודים).

האם פארק השעשועים שממוקם בשנז'ן מומלץ? (נדמה לי שקוראים לו "happy valley" )

המון המון תודה על המענה והאינפורמציה החיונית.

בתודה מראש.

הי,

בבייג'ינג קר בחורף. כבר היום מושלג שם. אם אתה לא סובל מקור אז אפשר לטייל.

הנה רכבת מהונג קונג לבייג'ינג עם כל הפרטים:

http://www.travelchinaguide.com/china-trains/views.asp?tt=2&tid=T98A&s=kowloon&e=beijing

אכן טיסה משנג'ן תעלה זול יותר מטיסה מהונג קונג.

יומיים בבייג'ינג זה קל-המון אתרים ש"אסור" לפספס – פארק השמיים, כיכר טיאן אן מן, העיר האסורה וארמון הקיץ, החומה הגדולה החוטונגים העתיקים אך המחודשים.

ציוד תוכל להשאיר בשדה התעופה בשנג'ן ובמידה ולא תהיה להם שמירת חפצים האופציה האחרת תהיה לטוס איתם לבייג'ינג ולהשאיר אותם בשדה התעופה שם.

ויזה לסין כיום וחצי יומיים והמחיר כמאה דולר.

פארק השעשועים בשנג'ן – יש כמה, רובם נחמדים – הקיטש הסיני הרגיל.

באשר למלונות זולים בבייג'ינג – אני מציע לפתוח את אילונג ולחפש משהו בתקציב שלך. ישנם מלונות זולים כמו ה – 268 ובסביבת סאן לי טון.

בהצלחה

אלון שגיב,

מדריך טיולים בשפה הסינית,בעל ניסיון רב. 

הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.