האם החנויות בבג'ינג סגורות בימי ראשון?

האם החברה שלי רשאי לקבל ויזה לצורך טיול מאורגן שאליו אנחנו רוצים לצאת ביחד? יש לה אזרחות רוסית בלבד אבל כרגע היא מתגוררת אצלי בישראל.
היי,

נראה לי שלא תהיה בעיה להנפיק את האשרה אל סין גם בשביל החברה שלך עם הדרכון הרוסי. מחיר האשרה שלה יהיה גבוה יותר מאשר לדרכון ישראלי.

יום טוב

נעמה דור

לראש העמוד
האם החלפה כפולה (לדולרים בארץ ואח"כ ליואנים בסין) אינה עולה יותר בעצם מלהחליף שקלים ליואנים מראש בארץ? כמו כן, האם יש עמלה על החלפת טראוולרס צ'קס בבנקים או במלונות והאם זה באותו שער וללא עמלות?
היי,

לדעתי הדרך היעילה והחסכונית ביותר היא להחליף דולרים או אירו בסין ישירות ללא החלפה בארץ. נראה לי שזה גם יותר חסכוני מאשר להעביר שקלים ישירות ליואנים.

אפשר להחליף גם טרוול צ'ק בבנקים או במלונות השער הוא זהה ואין עליו עמלה. העמלות הן בשדות התעופה או בעמדות מסוימות של החלפת כספים. כדאי לשאול לפני החלפה.

טיול נעים ומוצלח

נעמה דור

האם החנויות בבג'ינג סגורות בימי ראשון לדוגמא פרל מרקט הייתי שם ואני מעוניין לחזור לשם רק אני לא יודע אם זה פתוח אני שואל כי אני נמצא מהלך שעת טיסה מביג'ין. תודה רבה מראש
הי,

החנויות פתוחות גם פתוחות בימי ראשון.

קניות נעימות.

אלון

האם המסלול נשמע הגיוני? בסדר מבחינת מזג אויר? ושלושה שבועות הם יותר/ פחות מידי?
השאלה:
שלום אנחנו זוג סטודנטים ומתכננים טיול של חודש בסין, עם התמקדות במחוז יונאן. נטו – יש לנו שלושה שבועות ליונאן החל מה-20 לאוגוסט. המסלול שתכננו באופן כללי – הונג קונג-ליג'יאנג-טרק דילוג הנמר-שנגרילה-דצ'ין-טרק הרי המיילי. וחזרה כך שאולי נהיה גם בדאלי, אגם לוגו, ונטוס לבייג'ין מקומינג. השאלה היא האם המסלול נשמע הגיוני? בסדר מבחינת מזג אויר? ושלושה שבועות הם יותר/ פחות מידי? תודה.

התשובה:
הי,

המסלול נשמע מצוין. ייתכן ושלושה שבועות הם יותר מידי תלוי כמה אתם אוהבים להישאר במקום מסוים.

בכל מקרה, אם יש לכם זמן נוסף של כחמישה ימים תוכלו לבקר גם בחלקה הדרומי של יוננאן – שישואנג-באנה, על הגבול עם לאוס ובורמה. יש טיסות מקונמינג – וכמובן גם אוטובוסים.

סוף אוגוסט היא תקופה טובה לאיזור אבל ייתכן שירדו גשמים – מעילי גשם לא יזיקו.

טיול נעים,

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.