האם צריך ושווה לקחת שק שינה מהארץ?

אני שוקל להצטרף לטיול מאורגן לסין שיוצא באמצע יוני, התקופה מאוחרת ומזג האוויר יהיה חם מאד וירדו הרבה גשמים?
שלום רב,

העונות הטובות לטיול ברחבי סין הן עונות המעבר, כלומר אפריל – מאי, ספטמבר – אוקטובר ותחילת – אמצע נובמבר.

העונות שביניהם הן עונות פחות מתאימות מבחינת מזג האוויר, כלומר חם מדי או קר מדי…

טיול שמתחיל באמצע יוני יהיה טיול שעולה על תקופת המונסונים מה שאומר גשם ולחות כבדה. אפשר לטייל גם בתקופה זאת עם הכנה פיזית ונפשית לתנאי מזג האוויר הללו, אם זה חלון הזמן הנוח לך יותר לטייל עשה את השיקולים האישיים, אם יש באפשרותך לדחות את זה לעונה אחרת, אני ממליצה.

מקווה שיותר ברור, אם לא אתה מוזמן לחזור אלי בנושא.

טיול נעים

נעמה דור

אני שוקל לנסוע לטיול בסין בסוף דצמבר תחילת ינואר, האם כדאי? תודה על תשובתך.
שלום,

שאלך אינה ברורה אבל אם התכוונת לעניין מזג האויר, בדף הבא תוכל למצוא מידע רלוונטי:

?CategoryID=636

בהצלחה,

אני שוקלת לנסוע לסין עם ה i phon שלי האם אמורה להיות בעיה בכניסה /שימוש יציאה (קראתי באחד הספרים שיש בעיה בהוצאת ציוד מכיל מידע מסין אני מסך הכל תיירת אבל לא רוצה לקחת סיכון שהוא יוחרם ביציאה (אני מגי
היי
לא קיימת בעיה כזאת
נסיעה נעימה
נעמה דור

אני תוהה לעצמי האם צריך ושווה לקחת שק שינה מהארץ?…
השאלה:
שלום, אני מקווה שלא אכפת לכם, אבל אני מצרף הודעה שפיסרמתי בפורומים שונים, אשמח גם לעזרתכם בנושא 🙂 קראתי קודם כל בפורום באמת חיפשתי מידע על הנושא, הדעות חלוקות ככה שאשמח להתייעצות איתכם עם בעלי ניסיון בטיול במזרח ובסין 🙂 אני טס ממש ממש אוטוטו וכבר יש לי את כל הציוד שאני צריך. אני תוהה לעצמי האם צריך ושווה לקחת שק שינה מהארץ ביחד איתי, החסרונות ברורים. ולאור העובדה שאני באמת רוצה להתאמץ לסחוב איתי כמה שפחות על הגב. באופן אישי אם יהיו לי אלטרנטיבות אני מעדיף לא לקחת. (קניתי תיק של דיוטור 95 + 10 כך שאני לא רוצה למלא אותו בשק"ש) הטיול המתוכנן הוא לשלושה חודשים, טיול תרמילאים. והטיסה בעוד 5 ימים בדיוק 🙂 האם שווה וצריך להביא שק"ש מהארץ? הבנתי שבכל הטרקים עם הסוסים למיניהם הוא יכול לבוא לידי שימוש בנוסף, האם יש אופציה להשכיר/לקנות בסין שק"ש? לפני טרקים מסויימים וכדומה. והכוונה היא באיזורים הכפריים ולא בערים המרכזיות. שאלה נוספת, האם יש טיפים נוספים וציוד ששווה לקחת לטיול בסין? תודה רבה

התשובה:
היי,

בחלק מהמקומות אין בעיה להשכיר שק שינה ובחלק אני לא בטוחה שתמצא, תלוי במיקום הטרק והקרבה לעיר תרמילאים שם בדרך כלל יש את מקומות ההשכרה.

בכל מקרה אני לא בטוחה בנוגע לאיכות וההיגיינה של השק שינה ולהתאמה של השק ללינה בגבהים, אין לי ניסיון אישי בנושא. אתה יכול לשקול את האופציה לקנות שק שינה במקום ולמכור אותו אח"כ או שאם השק שלך לא ממש כבד קח אותו איתך אולי הוא ישמש אותך גם מעבר לשימוש בטרקים עצמם.

טיול קליל

נעמה דור

נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.