איזו חברת טיולים מתאימה לגיל 75 ומעלה?

הוזמנתי לכנס ב-Xiamen בדצמבר. הכנס יומיים ויש לי עוד כ-5 ימים לטיול. האם הדרך הנוחה ביותר להגיע היא דרך הונג-קונג או בייג'ין? בהתחשב במזג האוויר, איפה כדאי לבלות את ימי הטיול?
הי,

אין הבדל גדול בין הטיסות דרך הונג קונג או בייג'ינג. תבדוק את לוח הטיסות ותמצא את מה שהכי נוח לך מבחינת טיסות המשך.

מבחינת מזג האוויר אפשר בשני המקומות. אם תחזור דרך הונג קונג אז תוכל לטייל כיומיים בעיר שיאמן ועוד יומיים – שלושה בעיר הונג קונג.

בהצלחה
אלון

הורי מעל גיל 75, במצב גופני טוב ורוצים מאד לבקר בחבל יונאן. הם מעוניינים בטיול מאורגן כמובן, ושאלתי היא איזו חברה מתאימה לגיל שלהם?
היי

מגוון האפשרויות הוא גדול, הרבה מסלולים קיימים בשוק וחלקם מבקר גם במחוז יוננאן. אנא שימי לב שלא כל מקום במחוז הוא מעניין / בטוח מבחינת הגובה.

מתוך המסלולים הקיימים הם יכולים לבחור במסלול טיול הממסגר את מסגרת הזמן האפשרית להם ונותן מענה גם לקושי הטיול ומספר המטיילים בקבוצה. מזמינה אותך להכנס אל אתר "חוויות בדרך" ולבדוק את מסלולי הטיול האפשריים ולראות האם מסלול הטיול מתאים להם.

אני מציעה אופציה נוספת של מסלול טיול פרטי הבנוי ומותאם לרמת הקושי ומשך הזמן שהם רוצים לטייל

אשמח לענות על שאלות נוספות בנושא

יום טוב
Mobile: +972-52-8882611
Tel: +972-777882611

החודש (נובמבר) הייתי מאוד רוצה לבקר בבייג'ין או צ'נגדו. אבל כולם מזהירים אותי מפני הקור הסיני ובעיקר הרוחות, האם ניתן לטייל בקור, או שזה בלתי אפשרי ורוב התיירים והאתרים לטיול סגורים?
הי,

הקור בבייג'ינג מגיע למינוס 15 ולעיתים יותר בלילות ינואר ופברואר.

האתרים פתוחים.

אתה בלבד יכול לדעת את רגישותך לקור. יש להצטייד בלבוש חם מאוד.
תוכל לנסוע לפסטיבל החורף בחארבין שם תוכל לראות פיסול בקרח – כשעה טיסה מבייג'ינג.

בהצלחה
אלון

הי אלון , אני ואשתי לעתיד מתכננים להגיע ב 25 במרץ השנה לבלות את חופשת ירח הדבש שלנו בסין. היינו שמחים לקבל ממך אינפורמציה בנוגע לכמה נושאים בטיול…
השאלה:
הי אלון , אני ואשתי לעתיד מתכננים להגיע ב 25 במרץ השנה לבלות את חופשת ירח הדבש שלנו בסין. היינו שמחים לקבל ממך אינפורמציה בנוגע לכמה נושאים בטיול. את הלינה הזמנו בבית מלון בבייג'ינג והמלון נקרא: zaho jia lou – למשך 18 יום, הממוקם ב dongcheng district no.1. האם שמעת על המלון או מכיר באופן אישי? בנוסף אנו מעוניינים להגיע לאתרי בילוי שמטרתם אטרקציות חווייתיות כגון: רכיבה על סוסים (טיול), פארק שעשועים כמו הלונה פארק, גן חיות, טיולי ג'יפים או טרקטורונים, ראפטינג ופעילויות אתגריות בסגנון. האם יש אתר באנג'י פעיל בסין? ולסיום גולת הכותרת של אישתי לעתיד: אתרי קניות זולים (הלבשה, נעליים ,תיקים …) ועבורי: גאדג'טים ומכשירי חשמל ומיחשוב. בתודה גדולה מראש.

התשובה:
הי,

קודם מזל טוב.

מהמייל שלך אני מבין שאתה עומד להיות 18 יום בבייג'ינג בלבד? הייתכן?
לאחר שתענה על השאלה אוכל לנסות להבין מה אתם מתכוונים לעשות.
אני מציע לקרוא את שני המאמרים הבאים כשלב ראשון לתכנון הטיול:

?CategoryID=881&ArticleID=9769

?CategoryID=880&ArticleID=9768

באשר לקניות – בבייג'ינג: שוק הפנינים, שוק המשי, שוק סופשבוע, רחוב וון-פו-ג'ין וכו'.

אלון

המשך השאלה:
היי אלון,

אכן כן הזמנו 18 לילות לינה בבית מלון בביג'ינג אבל לא מן הנמנע שנצא לטיולים של יום-יומיים (כולל לינה בחוץ) מחוץ לבייג'ינג . חשבנו על נסיעה להונג קונג הדרומית אולם בהתייעצות עם סוכן הנסיעות בחברה שכרטסה אותנו בארץ הבנו שלא נוכל לשדרג את הויזה לויזה בעלת 2 כניסות .כרגע יש לנו ויזה עם כניסה אחת. האם כדאי לסמוך על קבלת ויזה בנמל התעופה בהונג קונג כשנרצה לחזור לבייג'ינג?

המשך התשובה:
הי,

אני חייב לציין ש 18 יום הם הרבה זמן למטיילים בבייג'ינג. אומנם זוהי עיר נפלאה בה גרתי מעל חמש שנים אבל כמטייל עדיף יהיה לעשות טיול מעגלי מחוצה לה (כיוון שאתם חוזרים מבייג'ינג).

מצורפת אופציה שאני מאוד אוהב – ראו נספח.

באשר לקניות, בייג'ינג היא המקום – שוק הפנינים, שוק המשי, וואנג-פו ג'ינג וכו'. כל סין היא שוק אחד גדול

סביב בייג'ינג יש די הרבה ספורט אתגרי כמו בנג'י, רכיבה על סוסים, שייט, סקי וכו'. כאחד שמכיר היטב את הבטיחות בסין תוודא היטב שקשרו לך את הרגל לכבל בעת הבנג'י או שמסלול הסקי אינו מסתיים בעץ. לפני כחצי שנה שאלו אותי באתר על טיסה בכדור פורח ביאנגשו, בדרום, ועל הבטיחות הכרוכה בכך. עניתי שבסין כמו בסין כל דבר יכול לקרות ואכן, חודשיים לאחר התשובה הנ"ל התרסק כדור פורח ביאנג שו ונהרגו ארבעה הולנדים.

תהנו ובברכת שנת נמר מוצלחת.

אלון

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.