האם צריכה להיות בעיה להוציא ויזה לסין ולטיוואן במקביל?

האם צריך להציג כרטיס יציאה מסין בכניסה למדינה? איך הכי מומלץ להגיע מקומינג לקטמנדו?
הי,

אני יודע שמפעם לפעם יש יוצאי דופן אבל אני נכנס ויוצא מסין בשבע עשרה השנים האחרונות ומעולם לא בדקו לי או לחברי האם יש כרטיס יציאה.
זה שונה כשיש אירוע גדול כמו אולימפיאדה או איזה פגישה רמת דרג בכל אופן אפשר לעשות ויזה לסין בקטמנדו ואפשר בארץ.
אין צורך לקנות כרטיס חזרה (מי שיכול לעשות לך בעיה היא חברת התעופה שמטיסה אותך כיוון שאם מכל
סיבה שהיא לא תוכלי להיכנס למדינה אז הם ייצטרכו להטיס אותך חזרה).

יש טיסות מקונמינג לקטמנדו. תברר בסוכנויות הנסיעות או באתר הבא:

http://flights.english.ctrip.com/International/Showfarefirst.aspx

אלון

האם צריך שם של בית מלון לצורך הוצאת ויזה או האם מספיק להציג כרטיס טיסה? במידה ולאחר כניסתי לסין אני טס משנחאי להונג קונג ולאחר מכן חוזר לבייג'ין – האם יש צורך בויזה מיוחדת?
היי,

שנים לא מילאתי טופס לבקשת ויזה בארץ ואני עד כמה שידוע לי אין צורך בשם של מלון. אבל, במידה וצריך למלא איזה סעיף נידח בנושא תכתוב מלון השלום באנגלית – יש אחד כזה בכל עיר.

peace hotel

באשר לסוג הויזה כיוון שאתה עומד להיכנס לסין פעמיים (יציאה להונג קונג וחזרה נחשבת כניסה שניה) עליך לבקש ויזה עם שתי כניסות.

יום טוב
אלון

בתחילת יולי הקרוב אני טס לטיוואן לכנס, ומעוניין לאחריו (בחצי יולי) לעבור לסין וללמוד שם חודשיים. האם צריכה להיות בעיה להוציא ויזה לסין ולטיוואן במקביל? האם מישהו מהשגרירויות/נספחויות צפוי 'להתעצבן' ולא לאשר לי?

התשובה:
הי,

אין בעיה להוציא ויזה לסין וטאיואן במקביל.

אלון

אני מתכוונת לטוס לסין ולשהות שם למשך 5 שבועות כך שזה יוצא יותר מ – 30 יום של השהות המוגדרת בהוצאת ויזה לסין בעת כניסה אחת בלבד! העניין האישי שלי הוא שאני רוצה לשהות בסין ברציפות ולא לצאת מן המדינה ולחזור… השאלה שלי היא האם קיימת אפשרות להוצאת ויזה הכוללת בתוכה יותר משהייה של 30 יום או שבאמת אצטרך בכל מחיר לצאת משם ולחזור??? תודה מראש.

התשובה:
היי,

אפשר לעשות זאת על ידי בקשה מראש לאשרה לחצי שנה עם 2 כניסות ולבקש שכל כניסה תהיה ל – 60 יום, מומלץ להגיש ביחד פרינט טיסה ומסלול טנטטיבי לטיול. זה עוזר אך לא מבטיח את האישור, תלוי בפקיד שמאשר באותו יום.

אופציה נוספת היא לצאת עם האשרה הכי רחבה שיתנו לך ולנסות להרחיב במקום.

יום טוב

נעמה דור

האם רישום פלילי מהווה בעיה? במידה ויש לי רישום פלילי מלפני מספר שנים,האם סביר להניח שלא אוכל לקבל ויזה לסין?
שלום,

מחשבי משטרת ישראל אינם אמורים להיות מחוברים לרשת המחשבים של השגרירות הסינית. במידה ולא ביצעת פשע בינלאומי ואינטרפול אינו בעקבותיך, לא צריכה להיות לך בעיה.

בהצלחה,

אלון

האם תהיה קבלת קהל בפורים? האם לקבלת ויזה לטיול מאורגן לסין התייר צריך להופיע בעצמי או אפשר למסור את המסמכים בעזרת מישהו אחר?
היי,

כרגע השגרירות לא הודיעה על ימי חופש עקב פורים ולכן אני משערת ששעות הקבלה נשארות זהות.

אם את יוצאת דרך טיול מאורגן לרוב החברה שמארגנת את הטיול דואגת להנפקת האשרות אם במקרה שלך זה אינו כך את יכולה להנפיק את האשרה דרך סוכן.

יום טוב

נעמה דור

שוב שלום. דבר ראשון, תודה רבה על התשובות המהירות לשאלות האחרונות ששלחתי, עזרת לנו מאוד. שאלה נוספת (בשאיפה אחרונה) – טיבט. עד עכשיו כל מקור נתן לי מידע שונה לגבי סידורי הכניסה מנפאל לטיבט (אנו מגיעים עם ויזה לסין). האם תוכל להסביר לי במדויק ואופן מפורט כיצד מתנהל המעבר מנפאל לטיבט, ומה נדרש מאיתנו? שוב תודה!

התשובה:
שלום,

את רוב המידע תוכל למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

מידע נוסף תוכל למצוא בדף הבא:

http://www.tibettravel.org/tibettravel/html/200811211244-1.Html

בהצלחה,

צוות האתר

שלום, אני מטייל בימים אלו בסין ויש ברשותי ויזה של שתי כניסות, את אשרת השהייה שלי קיבלתי בכניסה לסין (30 יום) והארכתי אותה פעמיים נוספות. אני בקרוב עובר למונגוליה ואני מעוניין לחזור לסין פעם נוספת כדי לטוס לישראל מבייגין (יש ברשותי ויזה של שתי כניסות). האם תיהיה לי בעיה לחזור לסין, כי הייתי בסין כבר 3 חודשים בפעם הראשונה?

התשובה:
הי,

אני חושב שיהיה הכי נכון לברר בקונסוליה הסינית במונגוליה. מצד אחד קיבלת שתי כניסות ומצד שני היית בסין שלושה חודשים.

נושא הויזה הסינית הוא עיניין מורכב ומשתנה כל הזמן ובכל מקום ואפילו מפקיד לפקיד. חלק עובדים לפי הספר וחלק אינם.

אלון

אני עכשיו בסין. אני מטייל כרגע בדרום סין. אני אבקר בגואנזו, גוילין ,שנדו, קומינג אני צריך לאריך את הויזה לסין בתוך סין. באלו ערים בדרום סין אפשר לאריך ויזה וכמה זמן דרוש? תודה

התשובה:
בכל אחת מהערים שמנית תוכל להאריך את הויזה.

בדרך כלל מדובר בארבעה ימי עבודה.

אלון

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

צור קשר

יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.