הארכת ויזת תייר לויזת סטודנט

שלום, אנחנו כרגע מתגוררות בסין ויש לנו ויזת סטודנט. בקרוב יפוג תוקפה ורצינו להאריך אותה – ללא הרשמה מחדש לאוניברסיטה. איך כדאי לעשות זאת??? אנחנו רוצות ויזה לחצי שנה עד שנה. האם כדאי לנסוע להונג קונג ול"קנות" שם ויזה? או אולי להתקשר לחברה בתוך סין שתעשה זאת עבורנו? מהי המלצתך.

בהמשך לשאלתנו הקודמת: הבנו שאפשר לקבל ויזת עסקים בהונג קונג רק ע"י הצגת כרטיס ביקור עם כתובת החברה המעסיקה בארץ. האם זה אפשרי? תודה מראש

התשובה:
שלום,

נכון ללפני שבוע ניתן היה לעשות ויזה עם שתי כניסות (כל כניסה לחודש) ותו לא.

בינתיים אין הוצאה של ויזות עיסקיות לחצי שנה בהונג קונג אולי זה ישתנה בקרוב – המדיניות משתנה כל הזמן.

תבדקו בסוכנות הבאה – תשלחו מייל או תתקשרו, הם מאוד אדיבים ועונים מהר.

http://www.jta.biz/chinavisa/china_visa.htm

אלון

 

שלום, הייתי רוצה לדעת, אם יש אפשרות להאריך את ויזת התייר (L) לויזת סטודנט (X) לאחר הגעה לסין. אני בקשר עם אוניברסיטה בקונמינג אך בגלל החגים הJW202 (אישור לימודים) לא הגיע בזמן. קיבלתי 2 תשובות אחת לחיוב, ובתשובה השנייה ממליצים לי לעכב את יציאתי. שאלה נוספת: עשיתי ויזת תייר בחיפזון! אפשר לשנות אותה בשגרירות בישראל? תודה!

התשובה:
היי,

זה מסוג הבעיות שסביר להניח שיש איזה סעיף באיזה ספר חוקים שמטפל בהן ואני חושש שהדרך היחידה היא להרים טלפון לאוניברסיטה המיועדת ולהתייעץ איתם. נתקלתי במטיילים רבים ששינו ויזת תייר לויזת סטודנט (פשוט הולכים עם אישורי האוניברסיטה, כולל אישורי התשלום, תמונות וכו' ומקבלים ויזת סטודנט). האוניברסיטה אמורה לעזור לך בכל הנושא הזה. אין סיבה נראית לעין שלא תוכל לעשות זאת

אלון

 

הבוס שלי טס לסין ומשם לקוריאה וחזרה לסין. עכשיו הוא טס להונג קונג האם הוא צריך ויזה חדשה לאחר שתי כניסות לסין?

שלום,

הכניסה להונג קונג לא מצריכה ויזה לסין.

כל כניסה מחודשת לסין אחרי היציאה ממנה דורשת ויזה.

צוות האתר

 

הבן שלי יגיע בעוד חודש להונג קונג ורוצה להוציא ויזה לסין-האם זה אפשרי להוציא ויזה שם ? כמה ימים זה לוקח ?

היי
ניתן להויא את האשרה גם בהונג קונג. משך הזמן תלוי בהליך שאותו בוחרים וגם ביום בשבוע ובחגים או בימי חופש שקיימים בתקופה שהוא נמצא שם
בהצלחה
נעמה דור

 

הבן שלי כרגע מטייל בניו זילנד ומעונין להמשיך טיול איתנו בסין ביוני איך הוא משיג ויזה לסין?

שלום,

איננו מכירים את הנהלים אבל אנו משערים שעליו לגשת לשגרירות סין בניו זילנד ולבדוק כיצד הוא יוכל להוציא שם ויזה.

צוות האתר

 

הבן שלי נוסע למקסיקו בעוד שבוע ומתכנן לטוס משם לסין ולהונג קונג למשך כשלושה שבועות האם אפשר להוציא במקסיקו ויזה לסין (למחזיקי דרכון ישראלי)? איזה סוג ויזה עליו לבקש?

שלום,

איננו מכירים את הנוהל בסין וממליצים לברר את הנושא בשגרירות סין בארץ או במקסיקו.

צוות האתר

 

הבן שלי נמצא בסין וקיבל ויזה עם שתי כניסות. נאמר לו שאם יאריך את תוקף הויזה יאבד את הכניסה השניה האם נכון? הוא רוצה מסין לנסוע למונגוליה ולחזור חזרה לסין . פשוט רוצה להמשיך לטייל בסין לפניה יציאה למונגוליה? תודה רבה.

התשובה:
הי,

נכון. אם יאריכו לו את הויזה אז הכניסה השנייה תתבטל.

אלון

 

הבנתי מקריאה באינטרנט שאפשר להגיע לאי היינאן שבדרום סין ולקבל במקום ויזה לסין שהיא תקפה למשך 15 ימים ושאפשר להגיע איתה גם לשאר סין, כלומר לבייג'ינג וכו'. האם זה נכון?
הי,

אפשר לקבל ויזה באי חאינאן ל 15 יום אם מגיעים לאי בטיסה או באוניה.

אפשר להאריך את הויזה באי לחודש אבל לא בסין גופא.
עד כמה שידוע לי ישראל אינה נכללת במדינות שזכאיות לויזה זאת וכפי שאני ממליץ לישראלים – תעשו ויזה בארץ או לפחות תבררו לפני מול השגרירות הסינית שאין שינויים בחוק.

אלון

 

שלום, הבנתי שבמידה ועושים ויזה של כניסה אחת ל-30 יום לסין, ניתן להאריך אותה בתוך סין פעמיים לעוד 30 ימים בכל פעם במשרדים המקומיים. האם הבנתי נכון? האם במקרה כזה, באמת אין צורך לצאת להונג קונג על-מנת לחדש את הוויזה? תודה.

התשובה:
הי,

אכן, ניתן להאריך פעמיים מבלי לצאת את המדינה

אלון

 

הבנתי שהויזה שנותנים היא לחודש. השאלה שלי היא אם מהרגע שאתה עושה את הויזה יורד לך הזמן או מהרגע שנחתת בסין? מה עדיף? לעשות ויזה בארץ או בסין? ואם זה תופס גם לטיבט?
שלום,

האשרה מתחילה ל"תקתק" מרגע הנפקתה, המסגרת היא 3 חודשים שבמהלכם אתה יכול לשהות בסין למשך 30 יום. יש אפשרות לנסות להאריך שהות במהלך הטיול שלך, עדיף במקומות שיש בהם ריכוז של תרמילאים משום ששם אמור להיות התהליך יותר נוח ומהיר.

האשרה אינה רלוונטית לטיבט, לטיבט אתה צריך לקבל אישורים מיוחדים לא מהארץ אלא מסוכן מקומי במהלך הטיול שלך בסין.

טיול מוצלח

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.