איך מגיעים מ-הונג קונג ל-טיבט?

הי אלון, אני מנסה לברר איך מגיעים מ-הונג קונג ל-טיבט. האם יש טיסה משם, ואם לא אז מהיכן? ומה סדר גודל של עלות טיסה לטיבט…תודה רבה
הי,

תצטרך לטוס דרך סין. מצ'נגדו בירת סצ'ואן יש כמה טיסות ביום.

הנה מחירים מצ'נגדו ללהסה:

http://flight.elong.net/en_list_CTU_LXA_2011-03-03_Y.html

והנה טיסה מהונג קונג לצ'נגדו:

http://iflight.elong.net/en_list_HKG_CTU_2011-03-03_2011-03-03_All_1_0_Y_0.html

טיול חד כיווני ללהסה יכול לעלות כ 3500 יואן.

בהצלחה
אלון

הי אלון, אני נוסע לשבוע להונג קונג ומקאו. יש לי יומיים חופשיים בהונג קונג ויומים חופשיים במקאו, אשמח לקבל את המלצתך לניצול מקסימלי של ארבעת הימים הנ"ל.
הי,

אני אוכל להגיד לך מה אני מעדיף-לא לפי הסדר.

בהונג קונג-עליה לויקטוריה פיק ולהשקיף על הנוף, ביקור בבודהא הגדול היושב-דרך יפיפיה (לעלות ברכבל), שוק סטנלי, ביקור בקואולון צים-שה-צוי לאורך הגדה ביום ובערב, להסתובב ברחוב נתן.
במקאו-עליה למגדל להשקיף על העיר מלמעלה, ביקור ברובע העתיק כולל המבצר, וחורבות כנסיית סנט פול, ביקור באי טייפה ברובע העתיק וביקור בבתי הקזינו הגדולים כמו הונציאן המפורסם שבהם.
אלון
לראש העמוד
הי אלון, אני רוצה לטוס להונג קונג באמצ פברואר, לשהות שם שבועיים ואז להמשיך לסין\טיוואן לעוד כמה שבועות, אבל אני לא אוהב קור…
השאלה:
הי אלון, אני רוצה לטוס להונג קונג באמצ פברואר, לשהות שם שבועיים ואז להמשיך לסין\טיוואן לעוד כמה שבועות, אבל אני לא אוהב קור… הסתכלתי בטמפרטורות ממוצעות שנתיות עבור הונג קונג וערי סין גדולות הסמוכות אליה, (באתרים שונים) ועבור הונג קונג הטמפרטורות בפברואר הן כמו בפברואר ממוצע בישראל (השנה זו לא דוגמא בישראל…) ואם כך זה קר… אבל האם "פברואר של הונג קונג" הוא באמת "פברואר של ישראל" מבחינת קור? (במרץ יש עליה ש 2-3 מעלות לפי האתר). ברור שהפתרון ההגיוני הוא לטוס באפריל ואילך אבל זה לא אפשרי מבחינתי ואני לא רוצה ש"יתקלקל" לי הטיול בגלל שקר… ופברואר/מרץ של ישראל הוא קר בשבילי. מה דעתך?

התשובה:
הי,

אני רק יכול להגיד שבשבועיים האחרונים היה קר יחסית לתקופה בהונג קונג.
בלילה היה שש-שבע מעלות וביום חמש עשרה.
חיזוי מזג אוויר נועד לנביאים אבל ייתכן שיהיה קר באמצע פברואר-בסביבות החמש עשרה מעלות.

אלון

הי אני מגיע להונג קונג ממש ל 3 ימים. מה הכי כדאי לעשות? האם לתכנן משהו או פשוט לזרום? תודה.
שלום,

אנו ממליצים לך לקרוא את המידע המופיע בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=936&ArticleID=11216

בהצלחה,

צוות האתר

הי, איזו ויזה צריך להוציא ליציאה מהונג קונג לשנזן ליום אחד? האם כדאי להוציא ויזה זו כבר מישראל או לעשות זאת בהונג קונג?
היי,

אתה צריך לעשות אשרה גם ליום אחד של כניסה אל סין.

אפשר לעשות זאת בארץ או בהונג קונג אם יש לך את הזמן לכך.

יום טוב

נעמה דור

הי, אנחנו מספר אנשים, נהיה בקאולון בסביבות אמצע ספטמבר ורוצים טיול מאורגן של יום אחד לכיוון סין. האם ידוע לכם על אפשרות כזו? תודה!
שלום,

אם ברצונכם טיול של יום אחד לסין אז רצוי להגיש בקשה לטיסה לסין בשגרירות סין בת״א קודם ההגעה לאזור.

להכין את הויזה לוקח 3-4 ימים בעלות של 100-150 ש״ח.
ליום טיול אחד מומלץ לנסוע לשנז׳ן, היא העיר שגובלת עם הונג קונג, וידועה בקניות שניתן לעשות בה, בנוסף לפינוקי גוף ( מסאג׳ים, פדיקורים, מניקורים וכן הלאה).
מקווה שעזרתי במשהו.
אם יש עוד שאלות אשמח לעזור.

בכבוד רב
אמיר

היי אלון האם כדאי לנסוע לסין בינואר אני לא אוהבת שקר לי?
הי
בינואר קררררר
לפרטים מלאים אודות הטמפרטורות בהונג קונג ראי כאן:

http://www.travelchinaguide.com/climate/hongkong.htm

אלון

היי אלון, אני וחבר שלי מגיעים מהונג קונג לסין למשך שבועיים רצינו לדעת מקומות זולים לרכישת מוצרי חשמל (מצלמות) ומסלול מומלץ בסין לזמן הקצוב ואם אפשרי להספיק את בייג'נג. תודה
שלום,

מוצרי חשמל זולים תוכלו לקנות בהונג קונג. רחוב נתן מלא בחנויות המוכרות מצלמות וכך גם באזור וואן-צ'אי ומונקוק. מצורף אתר שיכול לעזור.

http://www.ehow.com/how_112092_buy-camera-hong.html

באשר למסלול מומלץ, צריך לדעת מאיפה אתם מתכוונים לצאת מסין בתום הטיול . ובאשר לבייג'ינג, היא נמצאת סה"כ 3 שעות טיסה מהונג קונג כך שאפשר לשלב אותה בטיול של שבועיים במיוחד אם אתם מתכוונים לצאת משם חזרה לארץ.

טיול נעים

אלון

היי אלון, אני מתכננת לנסוע להונג קונג בחודש הבא, ורציתי להמשיך משם לשיאן לראות את לוחמי הטרקוטה. אני מנסה למצוא טיסה זולה לשם ולא כ"כ מצליחה…יכול להיות שרק china eastern מבצעים את הלג הזה?
הי,

טיסות מהונג קונג לסין גופא נחשבות טיסות בינלאומיות והן יקרות.

אני מציע לחפש טיסות משנג'ן או גואנגג'ו לשיאן – שנג'ן היא העיר הגובלת בהונג קונג מצפון ואפילו יש אוטובוסים ישירים מהונג קונג לשדה התעופה בה, וגואנגג'ו היא בירת מחוז גואנגדונג וגם אליה יש אוטובוסים ישירים מהונג קונג:

shenzhen

guangzhou

xi'an

הנה אתר טוב לחיפוש טיסות

http://www.elong.net/flights/

בהצלחה
אלון

היי, אני בן 25 ואני עובד להונג קונג בשנה הבאה לטובת לימודים. אני בעל אזרחות ישראלית ואירופאית ואני מתעניין לגבי היתרי עבודה. אשמח לכל פיסת מידע, תודה.
הי,

בעיקרון, לאחר שתמצע את העבודה המיוחלת, מקום העבודה יארגן לך את כל האישורים המתאימים (מכתב בקשה, חוזה עבודה וכו'). אני לא מכיר תהליך שבו קודם כל מקבלים אישור עבודה ורק אחר מחפשים אותה.

בהצלחה
אלון