איפה כרטיס הטיסה לסין הכי זול?

אני מעוניין למצוא את מחיר כרטיס הטיסה הכי נמוך מישראל לסין, מהי המלצתכם? תודה.
היי,

תצטרך לעשות את עבודת השטח ולבדוק מול משרד נסיעות מהם המחירים שיש להם להציע בהתאם לתקופה עצמה… לדעתי אוקרייאן אייר או אוזבקיסטן אייר יכולים לתת מענה, אבל תבדוק…

אופציה נוספת היא לבדוק מחיר טיסה עם סוכן בסין… יתכן שיהיה יותר נמוך לקנות משם ולא מהארץ.

,

נעמה דור

אני מעוניין לנסוע מקונמינג ליואן-יאנג ומשם ללאו קאי בויאטנם. מה דרכי ההגיעה האפשריות וזמני נסיעה? האם יש אתרים נוספים מומלצים בין קונמימנג ללאו קאי בויאטנם?
שלום

מיואן יאנג, המרוחקת כ-50 מהגבול עם ויאטנאם, תוכל לקחת אוטובוס לגבול לעיירה בשם חה-קו ומשם לעבור את הגבול לצד הויאטנמי לעיירה לאו-צאי

אוטובוס מיואן-יאנג לגבול לוקח כשש שעות

בדרך לגבול תוכל לעצור בכמה מהכפרים ובכל מקרה, תשקול לבקר בשישואנג-באננה בכיוון דרום מערב שם תוכל לטרק כמה ימים

טיול נעים

אלון

לראש העמוד
אני מעוניין לצאת לטיול וחשבתי על תחילת אפריל, אבל אני חושש ממזג האויר הקר ובעיקר מגשמים באיזור גווילין. האם ההימור הזה (גשם חזק, ראות גרועה) שווה את הסיכון? או שעדיף להמתין בצער רב לאוקטובר הבא?
הי,

ייתכן ויהיה קר בבייג'ינג וייתכן ויירדו גשמים אבל קשה לדעת. כל שנה שונה זו מזו. אם אתה ממש לא אוהב גשם אז תדחה את הנסיעה לאוקטובר.

אלון
לראש העמוד
אני מעוניין לשכור חדר במלון בבייג'ין שאהיה קרוב למרכזי הקניות הזולים של בייג'ין. אודה לכם אם תוכלו להמליץ לי על מרכזי קניות כאלו …
השאלה:
אני מעוניין לשכור חדר במלון בבייג'ין שאהיה קרוב למרכזי הקניות הזולים של בייג'ין. אודה לכם אם תוכלו להמליץ לי על מרכזי קניות כאלו ואם תוכלו לתת לי מושג על האזור בו נמצאים השווקים האלו ובקרבת איזו תחנה של הרכבת התחתית הם נמצאים?

התשובה:
היי,

בבייג'ינג יש כמה וכמה מרכזי קניות, קצת קשה לי למקד אותך על אזור אחד. לא ברור לי קניות מאיזה סוג אתה מעוניין… אם בגדים והנעלה או תיקים ודברים דומים אז יש את שוק הפנינים, שוק הרוסים, שוק המשי, שוק המשי של סן לי טון ועוד אחרים… כל אחד מהשווקים נמצא בצלע אחרת של העיר.

המלצתי לך למצוא מקום לינה באזור הטבעת השנייה ואולי לכיוון השלישית, בפנים או בחוץ, ושתהיה לך נגישות לתחתית או לאוטובוס או מוניות… בהתאם למחיר שנוח לך.

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.