כמה תעלה רכבת מבייג'ינג לשנגחאי וכמה זמן נסיעה?

כמה תעלה רכבת מבייג'ינג לשנגחאי וכמה זמן נסיעה? ובאילו מקומות כדאי לבקר?
השאלה:
אני ובעלי רוצים לטוס לסין ל 14 יום, בגדול מטרת הטיול היא לבדוק אופציות ליבוא וכמובן על הדרך לעבור במקומות תירותיים. הנחיתה שלנו בבייג'ינג ולאחר מכן לשנגחאי והיעד הסופי יאו ששם שמענו זה המרכז המסחרי של סין… השאלה שלי היא כמה תעלה רכבת מבייג'ינג לשנגחאי וכמה זמן נסיעה? ובאילו מקומות כדאי לבקר? שאלה נוספת מסין אנו רוצים לטוס לאוסטרליה יש לך מושג על שדות תעופה אמינים או חברות נסיעות שמהם ניתן להזמין כרטיסי טיסה כבר מהארץ? כמובן במחירים מוזלים. תודה רבה מראש

התשובה:
הי,
פרטים על רכבת מבייג'ינג לשאנגחאי תוכלי למצוא כאן:
http://www.travelchinaguide.com/china-trains/display.asp?tp=1&to1=Shanghai&from1=beijing&tstop=&trainno1=
מקומות לביקור:
בייג'ינג: חומה, העיר האסורה, מקדש השמיים, כיכר טיאן אן מן, ארמון הקיץ ועוד.
שאנגחאי: הרובע הצרפתי, רחוב נאנג'ינג, העיר הסינית העתיקה (גני יו-יואן), מוזיאון העיר, טיול על הבונד (הטיילת) ואולי ביקור מחוץ לעיר בכפר על המים ג'ו-ג'ואנג או באחת הערים סוג'ו או חאנגג'ו.
באשר לטיסות לאוסטרליה, יש טיסות ישירות משאנגחאי. תבדקי בקוואנטס או באיר-צ'ינה, צ'ינה איסטרן וכו'.
בהצלחה
אלון

כפי שציינתי, חציית סין היא רק חלק מהטיול שלי- בדרך מיפן לתאילנד. כפי שנראה לי, הדרך הקצרה ביותר לחצות את כל סין היא דרך קו החוף, שבמקרה גם עוברת בכל היעדים המוכרים…
השאלה:
היי אלון,

כפי שציינתי, חציית סין היא רק חלק מהטיול שלי- בדרך מיפן לתאילנד. כפי שנראה לי, הדרך הקצרה ביותר לחצות את כל סין היא דרך קו החוף, שבמקרה גם עוברת בכל היעדים המוכרים. איני מכיר מספיק את המדינה בשביל להגיד שאני מעוניין להכנס לסין גופא. אך אם יש לכם המלצות למסלולים שכן נכנסים פנימה אך לא מאריכים בהרבה את המסע אשמח לשמוע. תיארתי לעצמי שחציית סין תיקח כמה חודשים. הרעיון הכללי הוא לראות כמה שיותר מסין, אפילו ללון בכפרים ולראות ולספוג את התרבות. אני נוסע לבדי. איני מעוניין בטיול תיירותי, אלא בטיול תרבותי. לכן נראה לי שדרכי ההתניידות שלי יהיו בעיקר רכבות/אוטובוסים. אין לי מגבלה של כסף כי אני חוסך כסף בהתאם לטיול שאותו אני מתכנן.

בנוגע לזמן וכסף, האם יש לך הארכת זמן לטיול כזה? הערכת תקציב? קראתי את הכתבות. הן נורא מעניינות ועוזרות. אם יש לכם מסלולים מומלצים שמתאימים למה שאני מחפש ואתם יודעים לתת לגביהם הערכת תקציב וטווח זמן אשמח לשמוע.

תודה

התשובה:
הי,

אם אתה רוצה לטייל בסין כמה חודשים על קו החוף אז תוכל להתחיל מבייג'ינג דרך מחוז שאנדונג ואז ג'יאנגסו, ביקור בשאנגחאי ואז לג'זה-ג'יאנג, פוג'יאן וגואנגדונג.

את הטיול תוכל לסיים בהונג קונג ומשם לטוס לתאילנד.

בכל מחוז יש אטרקציות רבות. אי אפשר על רגל אחת לרשום את כולן. אני מציע להתחיל עם הלונלי פלנט, לקרוא על כל מקום ולהתחיל לתכנן את הטיול. זה מצריך זמן.

אלון

כשאני ובעלי נטוס אני אמורה בע"ה להיות בחודש רביעי להריון. במידה ואין בעיה עם החיסונים האם יש סיכון כלשהו לשהייה בסין כשאני בהריון? האם הבתי חולים טובים במידה ויהיה מקרה חרום ועד כמה הם נגישים?
הי,

במידה ותהי בערים הגדולות כמו בייג'ינג, שאנגחאי, גואנגג'ו וכו' אז לא תהיה בעיה עם רמת בתי החולים והגישה, למעט פקקי תנועה.

במידה ותזדקקי לבית חולים בערים נידחות יותר עדיף יהיה לקחת טיסה לעיר גדולה.

הצלחה
אלון

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.