כיצד ניתן לקבל וויזת עסקים לסין עם מספר כניסות?

ברצוני לטוס לסין בעוד כשבוע האם אני צריכה להוציא ויזה רגילה או דחופה ומה הפרוזדורה שכרוכה בעניין?
היי,

הליך הוצאת אשרה לוקח 4 ימי עבודה. אם יש לך אותם (הגשה קרובה יכולה להיות ביום א', איסוף ביום ד') אם יש לך את הזמן הזה אז תספיקי.

בהצלחה

נעמה דור

שלום רב ברצוני ללמוד בסין אומנות לחימה ורפואה סינית לתקופה של שנתיים. לפי מה שהבנתי ניתן להוציא ויזה רק לשלושה חודשים. הייתי מעונין לדעת אם יש דרך להנפקת ויזה למשך תקופה יותר ארוכה ואם ניתן לעשות זאת בארץ או שיש דרך לעשות זאת במדינה אחרת? (אני מחזיק גם באזרחות סלובקית) תודה מראש

התשובה:
הי,

אם אתה מתכון ללמוד במקום מסודר כמו אוניברסיטה אז מקום הלימודים יוכל לסדר לך ויזת לימודים. במידה ולא, תנסה לבקש ויזה לשנה אבל תביא אישורים שאתה מתכוון ללמוד בסין, מכתב הזמנה מבית ספר\מסטר ואת כל הנתונים הרלוונטים. קשה לי להאמין שתקבל אבל תנסה.

במידה וגם זה לא, לא תהיה לך ברירה אלא לצאת בכל תקופה מסין.

הערה – יש כל מיני סוכנויות שמציעות להסדיר לך ויזה וכו'. תצטרך קודם להגיע לסין על ויזה רגילה ולפנות אליהם. תזהר משרלטנים.

אלון

ברצוני לנסוע לטיול בסין בסיבות חודש אפריל. הבנתי שניתן לקבל ויזה לסין רק לחודש. ברצוני לטייל חודשיים – שלושה בסין. האם יש אפשרות לויזה ארוכה יותר מ 30 יום?
שלום,

כדי לקבל אשרה יותר ארוכה מ – 30 יום את יכולה לנסות את הדרך הבאה. לרוב היא מאושרת, הדבר תלוי בהחלטת הפקיד בשגרירות.

להגיש בקשה לאשרה למשך חצי שנה עם 2 כניסות שכל כניסה תהיה ארוכה יותר, את יכולה לבקש עד 90 יום או 60 יום ועלייך להוסיף את כרטיס הטיסה ומסלול טיול טנטטיבי בסין, כמה ימים בכל מקום או אזור.

האישור יהיה בהתאם למסגרת הימים שביקשת או קרוב אליה, שוב, לשיקולם של אנשי השגרירות.

יום טוב

נעמה דור

ברצוני לעשות ויזה לסין באופן עצמאי (אני נוסע בטיול מאורגן). איזה מסמכים עלי להמציא. האם הבן שלי יוכל לקבל את הדרכון עם הויזה במקומי?
שלום,

את כל הפרטים תוכל למצוא בדף הבא:

http://www.china.co.il/?CategoryID=738

צוות האתר

ברצוני לקבל וויזת עסקים לסין עם מספר כניסות. מה המיסמכים שעלי להגיש?
היי

האם כבר היית בסין בעבר? האם קיבלת כבר אשרה סינית?

אם התשובה היא כן אז אפשר יהיה לנסות להגיש את הבקשה לאשרה מולטי אם זאת לך הפעם הראשונה להכנס ספק אם יאשרו זאת, אולי יאשרו דרגה או שתיים למטה.

המסמכים הינם זהים גם בהליך זה: דרכון, צילום דרכון, תמונת פספורט, טופס מלא על פרטיו, הזמנה משותף עסקי בסין, כדאי להוסיף גם כרטיס טיסה או הזמנת טיסה במקרה ויש.

יום טוב
נעמה דור

שלום, ברצוני לשאול האם אני צריכה למלא את הטפסים באותיות אנגלית גדולות? שאלה נוספת מה צריך לעשות במקומות שאין לי תשובה עליהם כגון: שם סיני, או שמי הקודם (אין שם קודם), בנוסף, אלו טפסים אתה ממליץ להביא איתי לשגרירות? מעבר לטפסים הנ"ל. תודה

התשובה:
שלום,

לגבי האותיות הגדולות, אין צורך.

אם אין שם קודם – אז אין צורך.

אין צורך בטפסים נוספים למעט הטופס בשגרירות.

בהצלחה,

צוות האתר

שלום, ברצוני לשאול האם אני צריכה למלא את הטפסים באותיות אנגלית גדולות? שאלה נוספת מה צריך לעשות במקומות שאין לי תשובה עליהם? כגון: שם סיני, או שמי הקודם (אין שם קודם), בנוסף, אלו טפסים אתה ממליץ להביא איתי לשגרירות? מעבר לטפסים הנ"ל. תודה ומצפה לתגובה.

התשובה:
שלום,

את כל מה שצריך להביא איתך לשגרירות ולדעת, תוכלי למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

לגבי האותיות הגדולות, במידה ויש צורך בכך, זה יהיה מצויין על הטופס הרלוונטי.

בהצלחה,

צוות האתר

ברשותי תעודת מעבר שהונפקה לי לאחר שאבד לי הדרכון. בזמן ביקורי בארץ במשך 3 שבועות, חידשתי את הדרכון וכרגע ברשותי דרכון חדש (ללא ויזה) ודרכון קודם עם הויזה שעדיין בתוקף למשך שנה. האם תהיה בעיה להכנס לסין עם דרכון חדש ללא דרכון וויזה שנמצאת בדרכון הקודם?

התשובה:
היי,

לא יודעת לענות לך על כך, עצתי לך היא לגשת את השגרירות הסינית ולהסביר להם את הנושא במדויק כדי למנוע בעיות בכניסה אל סין. לא הייתי סומכת על אף תשובה אחרת מלבד המקור עצמו!!!

אם אתה רוצה לחסוך את השאלות לך על הדרך הקלה והפשוטה יותר והיא להנפיק אשרה חדשה אל סין בדרכון החדש.

יום טוב

נעמה דור

ברשותינו שתי ויזות לסין, האחת מסוג F והשניה מסוג L. ברצוני להאריכה בסין ולא לצאת להונג קונג. האם הדבר אפשרי, לכמה זמן כל אחת והאם ידוע לך מחיר.
הי,

בגדול, לא צריכה להיות בעיה גדולה להאריך את הויזות. עם זאת, תעשה זאת כמה ימים מראש כי לעיתים במקומות מסוימים יעשו בעיות ובאחרים יאריכו. לצערי אין עיקביות בנושא הזה וכל פקיד עושה מה שהוא מבין.

חג שמח
אלון

בשביל להוציא ויזת עבודה או לימודים האם יעזור לי שנמצא ברשותי דרכון אמריקאי?
היי,

אין הבדל בין דרכון ישראלי לאמריקאי
לקבלת אשרת עבודה אתה צריך אישורים מהעבודה ולאשרת לימודים אתה צריך אישורים ממוסד הלימודים שאליו אתה הולך להרשם וללמוד בו
אם תרצה את עזרתי בהנפקת האשרה לסין אתה מוזמן ליצור קשר

יום טוב
נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.